|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba za porodniško
22.3.2008 13:09:29   
Anonimen
Oj!
Jaz sem danes dobila odločbo kok časa imam porodniško,ampak to je do julija ker porodniško začnem aprila.Zdaj me pa zanima a potem dobim se eno odločbo za nego da sem doma do aprila 2009 al kako, al moram spet kakšne papirje urejat?
Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba za porodniško
22.3.2008 14:21:34   
TONČI.
Odvisno katere papirje si že sedaj izpolnila. Jaz sem vse papirje izpolnila naenkrat. Tko da mi po treh mesecih ni bilo potrebno  še kaj izpolnjevati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba za porodniško
22.3.2008 16:57:09   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Odvisno katere papirje si že sedaj izpolnila. Jaz sem vse papirje izpolnila naenkrat. Tko da mi po treh mesecih ni bilo potrebno  še kaj izpolnjevati.


Jaz istouser posted image . Najprej sem dobila odločbo za porodniško, potem pa avtomatsko še za nego otroka.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba za porodniško
22.3.2008 20:13:44   
Anonimen
No pol bom vrjetno tud jest dobila avtomatsko,ker papirje sem vse izpolnila.Kaj pa recimo glede porodniške,napisal so mi da bom dobila 662 eur bruto,kolk mislte da bom dobila neto?Najbrz več k 500 evr ne, a ne?

Hvala se enkrat.

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba za porodniško
22.3.2008 22:07:26   
sazi
izračunaš si tule: http://www.racunovodja.com/izracuni/opa_0.4/opa.asp

Če ne boš oveljavljala olajšave za otroka, dobiš 470,52 EUR (torej, če otroka uveljavlja oče ali pa ne uveljavljaš sproti olajšave)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?