|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zložljiva banja za večjega otroka
21.3.2008 22:03:02   
Polonca s piko
Živjo!
Enkrat sem na eni slovenski strani (internetni prodajalni) "ponesreči" videla nekakše banje, ki jih lahko postaviš v tuš. So iz plastičnega "platna" pa kovinsko zložljivo ogrodje imajo. Zadeva se mi je zdela fina za v naše stanovanje, ker nimamo banje, tamala pa že zdaj zelo uživa v kopanju.
A katera ve, kaj imam v mislih, a katera ima, a ve kje se kupi...? Zdaj zadeve namreč nikakor ne morem najti.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zložljiva banja za večjega otroka
21.3.2008 22:11:00   
mateya24
http://www.minisvet.si/bibabath-kad-bela-p-1039.php

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zložljiva banja za večjega otroka
21.3.2008 22:34:40   
Polonca s piko
Hvala, to je blo pa hitro!

A maš, a uporabljaš...?

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zložljiva banja za večjega otroka
22.3.2008 8:57:10   
Naja31
Wow, to je pa res super.
Sem ravno včeraj premišljevala če se da kupiti kakšna večja plastična banja, ker imamo po novem ogromno tuš kabino. Ni pa ravno poceni.

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zložljiva banja za večjega otroka
22.3.2008 18:54:03   
yellowcrystalstar
o super zadeva, ampak na žalost se mi zdi pa precej draga. 

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zložljiva banja za večjega otroka
23.3.2008 21:09:50   
Polonca s piko
Ja, tudi meni se (po premisleku) zdi predraga za malo železja in plastike. Pa moj tudi to pravi... pol sm ga pa vprašala, tko v hecu: "Ti, kakšna pa misleš, da je razlika, če kupiš en majhen otroški bazenček napihljiv, pa ga recimo ob sobotah napihneš, da tamalu mal čofota...?", pa on reče... "Veš kakšna... ene 100 evrov!" user posted image user posted image user posted image

Ja, jst mislem, da bom, ko bo tamala prerasla banjco res en bazenček kupila, da jo lahko dam vsaj enkrat na teden malo čofotat, sicer se bomo pa tuširal. Šele zdaj vidim, da tudi tiste tamale banje, od katerih kasneje nimaš ničveč, pomenijo malim škratkom pravi užitek!

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zložljiva banja za večjega otroka
23.3.2008 21:11:06   
Anonimen
ampak na žalost se mi zdi pa precej draga. 


Ja, res je. Ena obicna banjica gre ravno tako v tus, ce ze hoces kopanje.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?