|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako velike garaže imate?
18.3.2008 12:50:32   
kiki13
Mene pa zanima koliko m2 merijo vaše garaže?

Midva bi jo imela, samo sva za foro malo merila avto, pa je že avto dolg 5m, to pomeni, da mora bit garaža min.6 m dolga, pa verjetno kakšne 4 širokauser posted image ? In to takoj nanese.

Povejte kakšnih mer imate garaže, ker nam zavzame kr dost placa, bi ppa jo vseeno imela... 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako velike garaže imate?
18.3.2008 12:56:30   
Anonimen
Midva mava garažo za dva avtomobila - cca. 50 m2. Je pa ful velika, tako, da spraviva notri še oba motorja, pa še kaj bi se našlo.

(odgovor članu kiki13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako velike garaže imate?
18.3.2008 13:34:21   
nuala
Velika bo 25mkv.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako velike garaže imate?
18.3.2008 14:00:16   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: kiki13
min.6 m dolga, pa verjetno kakšne 4 široka ?

ja. Še boljše pa je za dva avta. Ker mimogrede se v garažo nafila še marsikaj drugega kot avto.

(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako velike garaže imate?
18.3.2008 14:06:00   
srki
Ne vem, koliko do znese v m2, placa za dva avta, pa še za kaj drugega se najde.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako velike garaže imate?
18.3.2008 14:08:26   
rija
za dva do tri avte ene 65 kvadratov....beri avti zunaj,znotraj kup nesnage user posted image  če zidam še enkrat, bo samo ena......pa ta polna nesnage user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako velike garaže imate?
19.3.2008 10:27:20   
Drnula
Za dva auta, 10 x 6 m.
Samo da še ne stojiuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako velike garaže imate?
19.3.2008 10:38:13   
mala maja
11 x 8 (čez polovico hiše) pa je še premajhna.user posted image user posted image  pa spavimo notri dva motroja, vsa kolesa, dva avtomobila moj ma en kup mašin notri. Počasi postaja premajhna ali pa se je krame preveč navleklouser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako velike garaže imate?
20.3.2008 13:22:23   
Anonimen
za dva avta in šaro..6x7 m

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako velike garaže imate?
20.3.2008 13:55:48   
Pikec
za dva avta je normativ 30m2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako velike garaže imate?
20.3.2008 14:50:38   
Balonchy
Za dva avta... + motor, bicikli in krama...

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako velike garaže imate?
20.3.2008 14:55:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

za dva avta je normativ 30m2

ja sam gresta pol res sam avta not, pa še to komi vrata odpreš pa ven zlezeš. odvisn kašn avto maš :)

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako velike garaže imate?
20.3.2008 20:03:17   
bamby
Na tesno grejo 4 avti, normalno pa dva, eden za drugim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako velike garaže imate?
20.3.2008 20:06:41   
Anonimen
Mene pa zanima koliko m2 merijo vaše garaže?

Kolikor mi srce poželi.user posted image  Včasih se razkomotim. Ker živim v bloku.user posted image

(odgovor članu kiki13)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako velike garaže imate?
22.3.2008 22:13:04   
Saskia02
meni je največja bedarija, da imaš garažo v hiši, po možnosti celo za dva avtomobila. škoda denarja za kaj takega.




(ne vem zakaj piše odgovor članu natasa77?????)

< Sporočilo je popravil Saskia02 -- 22.3.2008 22:14:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako velike garaže imate?
23.3.2008 13:36:03   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Saskia02

meni je največja bedarija, da imaš garažo v hiši, po možnosti celo za dva avtomobila. škoda denarja za kaj takega.




(ne vem zakaj piše odgovor članu natasa77?????)


Naša garaža ni v hiši... ampak pod zemljo - v hribu zraven hiše! user posted image

Saskia02 - odgovor članu nataša77 pa ti piše zato, ker si "na njenem" sporočilu kliknila odgovor!!! user posted image

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako velike garaže imate?
23.3.2008 22:31:15   
* Mateja *
naša je ful velika, tako da bi lahko 3 avti noter šli. Gresta pa sam dva, pa motokultivator od nonota, pa kros motor, skuter,od igrač pa  džip, motorček, 3 kolesa za Nejca in traktor, pa še ene 4 kolesa za odrasle, pa miza in klopi čez zimo noter damo, pa še en kup enih stvari brez katerih pač dedci ne morejo.  V glavnem imamo ogromno garažo polno skoraj neuporabnih stvari!

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako velike garaže imate?
25.3.2008 20:24:49   
Anonimen
Gresta pa sam dva, pa motokultivator od nonota, pa kros motor, skuter,od igrač pa džip, motorček, 3 kolesa za Nejca in traktor, pa še
IZVIRNO SPOROČILO: Saskia02

meni je največja bedarija, da imaš garažo v hiši, po možnosti celo za dva avtomobila. škoda denarja za kaj takega.




(ne vem zakaj piše odgovor članu natasa77?????)


zakaj pa škoda denarja? raje imam garažo k pa ZAME neuporabno klet čez cel bajto, pa v kleti garažo, pa drčo do kleti po kateri zaradi ledu nikoli ne moreš normalno, al pa sploh brez garaže in da celo zimo zjutraj ob 6h drgnem avto pol ure ga grejem da mulcev in mene v rit ne zebe in roke. zdej se pa luxuzno vsedem v garaži v avto, se odpeljem ven brez drgnejnja s toplim avtom, ..itd itd. ga ni večjiga luxuza zame.

(odgovor članu Saskia02)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako velike garaže imate?
27.3.2008 11:08:23   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: Saskia02

meni je največja bedarija, da imaš garažo v hiši, po možnosti celo za dva avtomobila. škoda denarja za kaj takega.




a misliš, da te bo nadstrešek kaj ceneje prišel? NOPE

tudi nama so pamet solil, da naj raje imava nadstrešek pa si narediva še kakšno sobo pa ne vem kaj še vse, pa sem rekla, da hočem imet avto poleti na mrzlem, po zimi na toplem brez kidanja snega z avta in da zapeljem v garažo naravnost, ne da imam drčo v klet, da rabiš potem vlačilca, da te ven potegne pozimi,  in da zložim stvari z avta na kamot.

škoda dnarja je le, če delaš bajto še za otroke in potem vzdržuješ 300 kvadratov in na konc ti grejo vsi otroci od doma al pa nenehni prepiri stari in mladi...

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako velike garaže imate?
1.4.2008 13:22:52   
tajtaja
Naša je 7x7m.
Čisto fajn.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako velike garaže imate?
2.4.2008 7:49:25   
luka jan
Uh, kak mate ene velke garaža. Naša je velika enih 4x4 , sam res ne vem če je dost velika za naš avtek. Notri je namreč vse drugo razen avta. Avte tak menjamo skor vsak let, tak da je škoda da bi se matral, pa ga deval v garažo. Lepo imamo nadstrešek in je problem rešen. Ma pa kolegica garažo veliko 10x10, ki pa tud ni bla nikol garaža, ponavadi služi vsem našim zabavam.user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako velike garaže imate?
17.4.2008 14:15:45   
Nika v službi
cca. 60 kvadratov, notri sta 2 avtomobila in orodje, kolesa, prostor za ozimnico.... mah, ni kar ni.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?