|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poraba avtomobila
17.4.2008 9:00:47   
poljub
Lep pozdrav!
Z ženo bova menjala avto odločava se med Berlingotam, Xsaro picaso, 307, 307 breik (2.0, 90KM, diesel, letniki tam 2001-2004).
Zanima naju ali ima kdo od vas katerega od teh avto ter kako ste zadovoljni z njim in koliko ima približno porabo na 100km?

Za odgovore in pomoč se vam zahvaljujem že v naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 9:09:42   
Anonimen
Ne vem če ti bom kaj pomagala. Jaz sem hotela imeti Berlingoja pa sva na koncu pristala na Škodi Octaviji 1,9 TDi - limuzina. Trenutna poraba pri prevoženih 2x 60 km dnevno je 4,9 l (povprečje zadnjih 10 000 km).  V prtljažnik smo spravili za morje od trikolesnika, foto opreme, kovčkov, hladilne torbe,...

Sem bila v začetku skeptična ker je Škoda, zdaj pa nimam več pomislekov. Za primerjavo: material za servis pri 70.000 km sva dala 110 eurov (oljni filter, zračni filter, filter goriva, olje)- od tega največji delež olje.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 17.4.2008 9:12:23 >

(odgovor članu poljub)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 11:16:27   
MAŠKA
Mi imamo 307 in nismo zadovoljni, zato ne priporočam...

(odgovor članu poljub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 11:45:41   
poljub
Maša ali lahko kaj več napišeš zakaj niste zadovoljni, prevelika poraba, pogosta popravila,...

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 12:17:58   
Lunca1
Jaz imam Picasso in mi kuri nekje med 7 in 8 litri. Se mi zdi kar dosti. Drugače sem pa zadovoljna. Aja pa ni 2.0.

(odgovor članu poljub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 12:47:20   
NEVA-1
Moja mami ima 307, pred njim je imela 306 in je z obema zadovoljna, ima 1,9 TDI, poraba okol 7 litrov, pa tudi kadar ga meni posodi, se mi zdi dober avto, tak mehek za vozit, pregleden, popravil ni imela nobeih ne s 306 in ne s 307, prtljažnik je še kar prostorn, men se ne zdi švoh...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 12:48:09   
NEVA-1
aja letnik je pa 2005

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 13:19:51   
usa
http://www.poraba.com/
če bo prišlo kaj pravuser posted image
lp




_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 13:23:50   
Sibil_
Sem imela dve leti 307-ne priporočam.Ima ful serijskih napak, računalnik dela štalo, skratka odsvetujem, sploh te navedene letnike.

Zdaj imam Xsaro Picasso in glih razmišljam o prodaji, bom še videla.Rabila bi namreč dizla, pa ne vem kaj bi vzela.Sicer pa spije kakih 8-9 litrov na 100 km, mestna vožnja.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu usa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 13:56:03   
ayna
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Jaz imam Picasso in mi kuri nekje med 7 in 8 litri. Se mi zdi kar dosti. Drugače sem pa zadovoljna. Aja pa ni 2.0.



Tudi mi imamo Pocasso in tudi nismo zadovoljni. :( Porabi nam od 7-8 litrov. Deli so zelo dragi... aja in nas je 1.8.


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 22:16:44   
MAŠKA
Slaba, rekla bi "šlampasta" izdelava avtomobila. Kupili smo novega in je po nekaj mesecih začelo vse škripati pri zavijanju, v vročini se vrata skoraj ne dajo odpret (nagajajo kljuke in jih ne znajo popravituser posted image ), slab menjalnik (zelo trdo se prestavlja), pri vzvratni vožnji se sliši nek čuden zvok v zavorah... ma še kaj bi se našlo, avto pa je star le leo in pol. V galvnem nikoli več Peugeotuser posted image

Kar se porabe tiče - imamo bencin 1,6 motor, poraba pa je cca 7,3 l

< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 17.4.2008 22:18:12 >

(odgovor članu poljub)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poraba avtomobila
17.4.2008 22:23:30   
Anonimen
Z ženo bova menjala avto odločava se med Berlingotam, Xsaro picaso, 307, 307 breik (2.0, 90KM, diesel, letniki tam 2001-2004).
Zanima naju ali ima kdo od vas katerega od teh avto ter kako ste zadovoljni z njim in koliko ima približno porabo na 100km?


Renault-ev 1.5dCi motor porabi povprecno od 5,4l (voznja 136 km po AC na tempomat+mestne voznje) do 6,4l (150 km po AC+mestne voznje). Toliko v primerjavo.

Odlicen motor, meni pisan na kozo (in denarnico user posted image ).

(odgovor članu poljub)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?