|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pošast v Avstriji
30.4.2008 9:55:26   
kovač
Zate daddy - ko že komentiraš - če je tako, je največ, kar lahko narediš, to, da se nehaš praskat tam, kjer te ne srbi. Kaj hudiča te pa briga, kolk je sosedova trava zelena, pobrigaj se za svojo !!!

In zato sosedi niso vedeli NIČ, ker si tiščali glavo v pesek kot noji.
Potem pa se dogajajo razne stvari....kot naprimer tole, ampak to je ekstrem...ni vedno prav da se člove4k briga samo za svojo rit veš...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/posast-pozigalec-tiran.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 10:02:28   
BUŠICA
to ni za verjet!!! že nekaj dni gledam na tv-u in ni za verjet. celo najemnik, ki je živel nad njimi, si ob tolčenju-od spodaj- ni nič mislil.
da o ženi ne govorim...
starega bi bilo treba mučit v nedogled in ga na zadnje ubituser posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 10:53:08   
Naja31
Jaz tudi tega ne razumem.
Sem brala, da žena kao res ni nič vedela. Ji je prepovedal, da gre v klet.
Če bi meni moj mož prepovedal, da grem v klet, bi bilo to prvo kar bi naredila.

Res grozljiva zgodba!!!!!

Ne vem a si ta pošast zasluži smrtno kazen ali zapor do konca življenja? Čeprav glede na njegova leta, je ta zapor lahko bolj kratek.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 11:02:12   
snake
joj res ne morem verjet kako bolana je lahko človeška glavauser posted image
za ubit ga je starega, ampak naj umira zaprt v eni sobi brez hrane brez vode brez wc brez okna brez nič.....


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 11:27:59   
daddy
  Kaznivo dejanje si dolžan prijavit, draga moja kovač. Če ti nekdo reče, da je zlorabljen ( spolno, fizično .... ), si dolžna reagirat. Če ti pa pojamra, da partner ne pohvali skuhanega kosila, lahko pa sam rečeš "boga boga, sej te razumem", pa je to pretty much največ, kar lahko narediš. Če daš slednje na javni forum na način, kot si to naredila ti, si pa na ravni vaške klepetulje.

< Sporočilo je popravil daddy -- 30.4.2008 11:28:12 >

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 11:34:40   
snake
ma kaj se greste nič ne razumemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 14:20:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Kaznivo dejanje si dolžan prijavit, draga moja kovač. Če ti nekdo reče, da je zlorabljen ( spolno, fizično .... ), si dolžna reagirat. Če ti pa pojamra, da partner ne pohvali skuhanega kosila, lahko pa sam rečeš "boga boga, sej te razumem", pa je to pretty much največ, kar lahko narediš. Če daš slednje na javni forum na način, kot si to naredila ti, si pa na ravni vaške klepetulje.


oprosti, vaške klepetulje opravljajo točno določene ljudi. Kovač nam v sosednji temi ni dala nobenega podatka, da bi vedeli za katero osebo se gre. Si mogoče pomislil, da ima sama težave, pa je vprašala v stilu "moja kolegica ima težave...." ker si pač direktno ne upa vprašat?....ni nujno, da je tako, je pa možno...

Če pa gre res za kolegico ji pa očitno ni vseeno zanjo - mogoče je kovač premalo samozavestna ali premalo izkušena da bi bila zmožna svoji kolegici dati svoje mnenje ali ji svetovati, mogoče prej rabi potrditev s strani foruma, da razmišlja prav oz. da je dala  ali bo dala kolegici pravi nasvet...

Ne poznamo ne kovač in ne njene kolegice, zato je komentar o vaški klepetulji čisto nepotreben.

Ne sodi, da ti ne bo sojeno.



(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 14:22:25   
tanikaa
Ej samo eno vprašanje, glede na to, da jaz takih tem ne morem brati.

Če je imel ta izmeček od človeka zaprto hčerko toliko in toliko let. Kako da žena/mati ni vprašala kje je en njun otrok? ****, pa valda človek opazi, če mu zmanjka en otrok ali pač?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 14:26:01   
Anonimen
user posted image Kaj da mati ni vedla,ta njena izjava je za user posted image .

Hcerko je oce prisilil da je napisala par pisem,kot da je sama sla od doma,in vsi naj bi mislili,da se je pridruzila neki sekti.

Da pa mati ni vedla,je pa tako za lase privleceno,al pa ji je bilo popolnoma vseeno,al je bila tolk pod mozevo komando...vse je zelo cudno.

< Sporočilo je popravil kleopatra28 -- 30.4.2008 14:30:54 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 14:26:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ej samo eno vprašanje, glede na to, da jaz takih tem ne morem brati.

Če je imel ta izmeček od človeka zaprto hčerko toliko in toliko let. Kako da žena/mati ni vprašala kje je en njun otrok? ****, pa valda človek opazi, če mu zmanjka en otrok ali pač?


naj bi ta hči (žrtev) bila v neki sekti, v resnici pa je bila v kleti.

Pomojem je tale Fritzl res ena pošast in je imel tudi ženo ustrahovano...pomojem no...da nč ni upala...Ne verjemem, da ni vedela res ne verjamem! Ampak, če pa je vedela....hmm....če bi bila jz na njenem mestu....jz ga lastnoročno likvidiram. Takoj in brez pardona!

....razen, če ni tut tale mama "čudna v glavi" in mu je celo pomagalauser posted image   Ne vem no....ne verjamem da ni vedela 24 let...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 14:31:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


naj bi ta hči (žrtev) bila v neki sekti, v resnici pa je bila v kleti.

Pomojem je tale Fritzl res ena pošast in je imel tudi ženo ustrahovano...pomojem no...da nč ni upala...Ne verjemem, da ni vedela res ne verjamem! Ampak, če pa je vedela....hmm....če bi bila jz na njenem mestu....jz ga lastnoročno likvidiram. Takoj in brez pardona!

....razen, če ni tut tale mama "čudna v glavi" in mu je celo pomagalauser posted image   Ne vem no....ne verjamem da ni vedela 24 let...



Aha. Samo jaz bi itak probala najti hčero, pa naj bi bila v ne vem kaki sekti. Da ne bi imela stika s svojim otrokom 24 let????

Deca pa bi ubila v istem trenutku, ko bi se zdavedla, kaj je storil. Glazen nagnusna.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 14:52:37   
smrka
Foter je prijavil da je hcera pri 18 letih odsla od doma, izginila. Tako da so jo iskali ona je pa bila zaprta v kleti hudicevega prasca, mater, saj zanjga sploh ne obstaja kazen, njega je treba ubit!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 15:21:09   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

oprosti, vaške klepetulje opravljajo točno določene ljudi. Kovač nam v sosednji temi ni dala nobenega podatka, da bi vedeli za katero osebo se gre. Si mogoče pomislil, da ima sama težave, pa je vprašala v stilu "moja kolegica ima težave...." ker si pač direktno ne upa vprašat?....ni nujno, da je tako, je pa možno...



Vsebina tiste teme je na ravni vaške klepetulje, caffee, vsebina, pa predvsem način, kako je bilo predstavljeno. Sodim pa nikogar in nikomur, ker nisem sodnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 18:09:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Vsebina tiste teme je na ravni vaške klepetulje, caffee, vsebina, pa predvsem način, kako je bilo predstavljeno. Sodim pa nikogar in nikomur, ker nisem sodnik.



meni se ne zdiuser posted image Sej ima vsak svoje mnenje.

Se pa verjetno strinjava, da je razlika ali je vsebina na ravni debate vaških klepetulj ali da je kovač na ravni vaške klepetulje. user posted image

Nima veze, pustiva! user posted image


Ja, tale Fritzl je za na električni stol pa čist počas štrom mu spuščat....

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pošast v Avstriji
30.4.2008 19:13:26   
maša*
Meni se zdi da je veliko ljudi vedlo, amapk ni upalo rečt, ker naj bi bila ta pošast (tako ga bom imenovala) zelo agresivna. Ampak vseeno - lahko bi se mu uprli, saj je bil 73 let star. user posted image

Kaj pa če bi se staremu kaj zgodilo? Bi oni umrli notuser posted image No nekje po TV je bilo da je za vse vedel brat od te ženske, torej sin od te pošasti.
Škoda da se je ta ženska tako vdala v usodo, pomoje bi bilo dovolj da bi ga enkrat po glavi vredu zažgala in pobegnila.

A se vam ne bi zdelo čudno, če bi vaš sosed/mož/oče noso v klet hrano, umivalnik, oblačila, ... ve pa v klet ne bi smele?

Pa še to: že glede mame: vaša hči naenkrat izgine, mož vam pa pokaže pismo da je šla v sekto.
1. bi mu kar tako verjele? sploh če ni bila ne vem kako problematična. že tu se pokaže kakšna familija so bili - nepovezani. otrok izgine pa ga ne gredo iskat, tudi če je šel v sekto.user posted image
2. če bi že bilo: po 24letih pa se že nekako strezniš od te sekte in mogoče vsaj enkrat pokličeš domov - če že kam greš; že tu bi lahko mama nekaj posumla: hči živa ,pa 24let niti glasu od njeuser posted image yeah right.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?