|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Električna metla
3.5.2008 21:29:23   
GoYa
Rada bi kupila električno metlo (torej brez el. kabla, ki bi ga vlekla za sabo, ker imam velike prostore). Ogledujem si tega http://www.hoover.si/product/59/#head3 in tega http://www.nakupovanje.net/Electrolux-Ergorapido-2-v-1-ZB-271-RF-baterijski-sesalnik-sesalec-pr-1111869

Ali ima kdo katerega izmed teh in kako je zadovoljna? Mogoče svetujete kakega drugega? Rabim pa za sesanje parketa in ploščic (nimam nič preprog).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Električna metla
3.5.2008 21:35:37   
Jančika_
Imam tega Hooverja in je prva liga za sprotno čiščenje. Stoji v dnevni in je stalno v uporabi (pri nas se dva še učita, kako ješ žemljo, ne da bi jo nadrobil po vseh kotih, čeprav sediš za mizouser posted image ). Ne pričakuj, da bo vse tipi-topi, ampak za smeti in drobtine je pa super (tudi za gladke površine imam vedno vkljopljno krtačo, ker tako bolje pobere smeti). Niti za trenutek mi ni bilo žal, da sem ga nabavila, imam ga pa kakšno leto in pol, če ne več.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Električna metla
3.5.2008 22:00:40   
andrejaz
Tudi jaz imam tega Hooverja - super zadeva, da ni potrebno za seboj vleči kabla.

Priporočam

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Električna metla
4.5.2008 7:21:14   
a.jda
Tudi js imam to metlo. Ne dam za nič na svetu. Postavljena je v kuhinji in za sproti sesat je super. Orenk morš še vseen s ta pravim sesalcem vsake toliko posesat, za sprot je pa super.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Električna metla
4.5.2008 10:01:39   
Marogica
Jaz imam Elektroluxovega, sicer že nekaj let starega in ne tako "modernega"user posted image . Torej, lahko sesam po mizah, ali pa po tleh... Sem izredno zadovoljna, predvsem, odkar imamo otroke, saj je po vsakem obroku pod mizo takšno, kot, da že nismo cel mesec sesali. In priznam, da se mi  ne bi dalo vsak dan x-krat uporabljati klasičnega sesalca in ga "vleči" iz omare. Je pa res, da se na preprogah, tapisonih.....ne obnese, primeren je samo za gladke površine.

V glavnem...priporočam.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Električna metla
5.5.2008 8:18:14   
Piškotka~
Jaz imam Electroluxovo metlo superca res, za orng posesat pa itak navaden sesalec. Je ne menjam za nč na svetu res vredna nakupauser posted image . Po hiši pa tud nimam tepihov le keramiko in parket pa se super obnese- posebno fajn je pa za posesaz stopnice.

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Električna metla
5.5.2008 12:55:16   
luka jan
Jaz imam tud Hooverja, sicer en drug model, in ga tud ne dam za noben denar. Sicer je ne morem uporabljat namesto pravega sesalca, a tako za vsak dan mal stanovanje popucat je čist fajn. Preprosto vzameš iz napajalnika, posesaš in pospraviš nazaj. Skoraj ne veš da si kaj delal, v primerjavi z mojim vodnim sesalcem.user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?