|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
22.4.2008 15:05:21   
Anonimen
Jaz zaenkrat vem za te lokacije:

LJ
- H&M na Čopovi - dovoljeni psi
- Bauhaus na Kajuhovi - dovoljeni psi (na vrvici)
- Mr. Pet
- Tukano

MB
- Moja pizzeria

Škofja Loka
- Jesharna

Lokali, kjer so lahko psi zunaj na vrtu, niso omenjeni. Ve kdo še za kak kraj?

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 22.4.2008 15:30:08 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
22.4.2008 15:08:50   
emmy
Bled:
- A'propos bar (vedno dobijo tudi skledo vode)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
22.4.2008 15:29:52   
natasaom
picerija GALA v lescah so psi dobrodošli gosti,če ležijo lepo pri gospodarju pod mizo

(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
22.4.2008 15:35:23   
pomar*ANČA*
v Mengšu v Oranžeriji sem tudi že videla kužke

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
22.4.2008 16:07:55   
Hope2
V Tamarju v koči, samo ne vem kako se imenuje, je pa na koncu sprehajalne poti ( će greš od planicine skakalnice).


Mi smo z našim kužkom zmeraj hodili pozimi na sprehod in na joto v kočo. Kuža pa je dobil še skledo vodo.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.4.2008 16:09:14 >

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
22.4.2008 18:02:31   
lunca77
Graz: Ikea

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 6:32:01   
Anonimen
hm.. o kaknih kukih tu govorimo? Takih ki jih noter prinesejo v torbici ali takih, ki znajo hodit sami (od 20 kg pa tja do 100 kg)??

(odgovor članu lunca77)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 9:05:37   
Anonimen
Radovljica: Grajska gostilnica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 9:16:00   
frutka_
Hotel Plesnik, e bo hodila po Logarski dolini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 9:19:46   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

hm.. o kaknih kukih tu govorimo? Takih ki jih noter prinesejo v torbici ali takih, ki znajo hodit sami (od 20 kg pa tja do 100 kg)??


To pa tud mene zanima. Ker mene nikamor ne pustijo s psom.

Sicer pa meni niti NA KRAJ PAMETI ne pride, da bi psa vlekla po lokalih in stacunah... user posted image user posted image user posted image  Bogi psi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 9:42:38   
Anonimen
baguska, tud jaz ga ne vlaim s seboj. Samo zadnjic sva enkrat bila v gostilni, pa se to zunaj, pa so ga vsi grdo gledali, ceprav je csto lepo lezal pod mizo..

Mi gre ful na zivce ko tisti majhni cucki v torbici lahko hodijo po trgovinah, bog ne daj, da jaz pripeljem svojo mrcino - me na vratih najbr obrnejo.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 14:44:03   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

hm.. o kaknih kukih tu govorimo? Takih ki jih noter prinesejo v torbici ali takih, ki znajo hodit sami (od 20 kg pa tja do 100 kg)??


To pa tud mene zanima. Ker mene nikamor ne pustijo s psom.

Sicer pa meni niti NA KRAJ PAMETI ne pride, da bi psa vlekla po lokalih in stacunah... user posted image user posted image user posted image  Bogi psi.


Tale izjava je mal nevmesna, 'bogi psi' ja če je edini sprehod ki ga ima po trgovinah in gostilnah, če se pa vračaš iz izleta,.... in se spotoma ustaviš v gostilni na kosilu sem pa jaz zelo vesela, če je moj pes tudi dobrodošel v gostilni. Sem pa za to da naj bodo psi vzgojeni in naj mirno počakajo. Pa naš pes ni majhen ima 45kg.

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 24.4.2008 1:17:17 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 14:48:44   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

To pa tud mene zanima. Ker mene nikamor ne pustijo s psom.

Sicer pa meni niti NA KRAJ PAMETI ne pride, da bi psa vlekla po lokalih in stacunah... Bogi psi.
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

hm.. o kaknih kukih tu govorimo? Takih ki jih noter prinesejo v torbici ali takih, ki znajo hodit sami (od 20 kg pa tja do 100 kg)??


To pa tud mene zanima. Ker mene nikamor ne pustijo s psom.

Sicer pa meni niti NA KRAJ PAMETI ne pride, da bi psa vlekla po lokalih in stacunah... user posted image user posted image user posted image  Bogi psi.


Tale izjava je mal nevmesna, 'bogi psi' ja če je edini sprehod ki ga ima po trgovinah in gostilnah, če se pa vračaš iz izleta,.... in se spotoma ustaviš v gostilni na kosilu sem pa jaz zelo vesela, če je moj pes tudi dobrodošel v gostilni. Sem pa za to da naj bodo psi vzgojeni in naj mirno počakajo. Pa naš pes ni majhen ima 45kg.


res je , jaz sem tudi vesela če se lahko kje na poti ustavimo (kot praviš na poti iz izleta) in sprejmejo psa, moja je tudi pri 50 kg.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
23.4.2008 15:49:08   
LoCa
ta debata mislim da je že enkrat bla. sicer pa mene tudi zanima, al to pomeni (predvsem za štacune), da ga maš v torbi al kako. ker recimo by the way bi tut js lahko skočla v štacuno (predvsem mislim tle sam tko, po mleko ker sem glih tam), samo pač pes ne sme zraven. sem pa mislila: če ga vzamem v naročje, čeprav ima 14 kil, najbrž ne bi smel nihče težit, al?user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
24.4.2008 1:21:52   
Anonimen
Jah, jaz svoje Lune ne sprehajam samo po gozdu in travniku, ampak tudi ob prometni cesti, po centru itd., da je pes navajen vseh situacij - socializacija pa to. In ce naredimo cel krog cez Tivoli in cez Staro LJ in se sproti ustavimo se pri H&Mu, ker smo pac tam in da se ne vozimo za eno malenkost v BTC, se mi to zdi cisto fajn. Pa se nisem sla z njo noter, sem pred vrati cakala, pa je sam varnostnik prisel do mene in rekel, da grem lahko z njo noter.

In ne, ne mislim na tiste male peske, ki jih lahko das v torbo .. jaz svoje 15kg beaglice ne spravim v nobeno torbo, pa se precej ziv pes je user posted image V restavracijo bi jo pa itak ''vlekla'' le v skrajnem primeru, tudi v Mojo pizzerio je nismo vzeli, je pocakala v avtu, ampak tako, ce kdaj nanese, da jo vzames s sabo.

LoCa, vem, da je debata ze bila, samo z RR iskalnikom jo je iluzorno poiskat user posted image

Pa za pasje trgovine se mi tudi zdi fajn, sploh ce moras kake stvari probat. Meni je ni za puscat v avtu, ce jo pa doma pustim, mi pa po mizi skace (jedilni!) in npr. pozre velikonocno jajce z lupino vred in polula teste za solo user posted image (pa je bila doma sama pol ure, ampak je bil se moj pri meni in je bila potem uzaljena do lune in nazaj pa se malo bolj, ker ni sla z nami na kosilo)

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
24.4.2008 8:06:08   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

ta debata mislim da je že enkrat bla. sicer pa mene tudi zanima, al to pomeni (predvsem za štacune), da ga maš v torbi al kako. ker recimo by the way bi tut js lahko skočla v štacuno (predvsem mislim tle sam tko, po mleko ker sem glih tam), samo pač pes ne sme zraven. sem pa mislila: če ga vzamem v naročje, čeprav ima 14 kil, najbrž ne bi smel nihče težit, al?user posted image


Sem šla z mojim kužkom na sprehod in me je glih mož klical naj cajtng kupim. Tako sva zavila do tuševe trgovine, kjer je blagajna ob vratih in pravtako časopis. Kužka sem vzela v naročje (takrat je bil mladiček-male pasme), vstopila v trgovino, naredila korak do blagajne, nakar se je vsul plaz grdih besed, kaj si mislim, da vlačim psa v trgovino. Tako grdo me ni noben nadrl. S tem, da je istočasno stopila v trgovino mama z malim otrokom, ki se je drl kot sraka, ki je metal iz polic izdelke in jih brcal po tleh, pa mu ni noben nič rekeluser posted image user posted image . Tolk o tem, da ti ne bi nihče nič težil

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
24.4.2008 12:00:10   
LoCa
sej glih zato me zanima. ker če bi imela kako čivavo, te po moje noben ne bi nadrl.
sej js recimo se glih zaradi morebitnih takih rekacij tega izognem, ampak, tut če bi imela js 100 kilskega psa in bi ga na hrbet dvignila, mi po moji logiki ne bi smel nihče težit, če bi pes tam mirno ostal in se ne bi dotikal druzga kot mene in zrakauser posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
25.4.2008 18:28:03   
Čupka
Gostilna Les, Čatež. Pa ni kuža torbične velikostiuser posted image , ampak ima krepko čez 20kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
25.4.2008 19:08:44   
Anonimen
Dodajam se:

Vogel - gondola (pasja vstopnica)
ZOO Lj (pasja vstopnica)

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
29.4.2008 20:11:31   
Nikita***
Kakšen mesec nazaj sem doživela zelo prijetno izkušnjo. Bili smo v Strunjanu na krajšem oddihu in pred odhodom domov smo se ustavili še v gostilni Primorka na kosilu. Ker sva imela Trini s seboj, se nama je zdelo logično, da se usedeva zunaj. Pa je prišel natakar in rekel, zakaj ne gremo notri v restavracijo. Ko sem mu rekla, da ne moreva zaradi kužka, se je le nasmejal in rekel, da je njihova restavracija kužkom prijazna in da smo dobrodošli vsi. To je bilo zame res lepo presenečenjeuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
30.4.2008 0:07:32   
Anonimen
Super!

Mi smo bili cez vikend v Bohinju, pa smo imeli Luno s sabo zunaj. Res, da smo bili edini gostje takrat, ampak smo vseeno vprasali, ce je lahko z nami. Mal je bila privezana za palico od nadstreska, mal je bila pa v svojem boksu (ko smo jedli). Bili smo pa v restavraciji Triglav.

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
30.4.2008 11:53:07   
helloKitty
- Zvezda, Kongresni trg (v delu kjer je lokal)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
30.4.2008 17:27:56   
Anonimen
helloKitty, zunaj ali notri?

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
30.4.2008 17:46:26   
helloKitty
Zunaj sploh, notri pa v tistem delu kjer je lokal, ne slaščičarna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje so hišni ljubljenčki dovoljeni?
14.5.2008 23:21:41   
ursa_p
Ljubljana: Rutar

Domzale: Arboretum Volcji Potok (vstopnica)

Lp, Ursa

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?