|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brazgotine
30.5.2008 13:21:57   
moj mišek
Na roki imam brazgotine od rezanja, ki so stare cca. 10 let. Spet se bliža čas kratkih rokavov, mene je pa tako sram. Groza me je, kdaj bodo sošolci na faksu to opazili.
Rada bi to nekako skrila.
Ve mogoče katera za kakšen poseg (laserski ali plastična kirurgija), kjer bi mi lahko pomagali? Bila sem že na laserski obdelavi, vendar je rezultat isti.

Hvala za vso pomoč, ker sem čisto obupana.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:24:08   
ženska
Rezanja? Kako? Če prav mislim, a takrat te pa ni bilo sram? Drugače pa ne poznam nobenega načina kako to odstranit oz. prekrit, ker tega niti še nisem videla, pa upam da tudi ne bom.

(odgovor članu moj mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:28:48   
maja1488
Če prav mislim, a takrat te pa ni bilo sram?


Ne obsojat! Ljudje se spreminjamo in marsikaj lahko vpliva na naše vedenje. A ti si bla pa princeska v puberteti?

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:29:57   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: ženska

Rezanja? Kako? Če prav mislim, a takrat te pa ni bilo sram? Drugače pa ne poznam nobenega načina kako to odstranit oz. prekrit, ker tega niti še nisem videla, pa upam da tudi ne bom.


Kolk si pa ti nesramnauser posted image , saj ne poznaš ozadja zgodbe in kar obsojaš! Ona je vprašala za nasvet kako to odstranit, očitno je to za njo in se je pozdravila, ti pa kuj v napad.

Drugač pa, oglasi se pri kaki kozmetičarki, ti bo najbolj vedla svetovat!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:33:17   
ženska
Oprosti, moj mišek user posted image . Včasih sem res preveč direktna, pa niti ne pomislim na posledice. Zdej se boste vse spravile na mene, ampak dajte raje odgovorit avtorici.
No, tudi jst imam kaj iz preteklosti, kar bi enostavno rada pozabila, pa ne gre.

Srečno, moj mišek!!!!!!user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:36:09   
ona
V lekarni se dobi ena krema za brazgotine,sem  enkrat ujela kako je lekarnarka razlagala eni gospe!najbolje,če bi se tam pozanimala,je pa v neki manjši rumenkasti škatlici-tubauser posted image

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:38:09   
moj mišek
IZVIRNO SPOROČILO: ženska
Če prav mislim, a takrat te pa ni bilo sram?


Če bi bila takrat tako pametna kot sem sedaj tega ne bi bilo. Ampak nažalost sem bila najstnica k sem imela občutek, da me noben ne mara in da se mi godi krivica.

Ona, kreme sem probala že vse - ni učinka.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:40:26   
anitaz
Poskusi s kremo Tea tree od Justa, predno greš na kakšen poseg.

(odgovor članu moj mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:41:27   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: moj mišek

IZVIRNO SPOROČILO: ženska
Če prav mislim, a takrat te pa ni bilo sram?


Če bi bila takrat tako pametna kot sem sedaj tega ne bi bilo. Ampak nažalost sem bila najstnica k sem imela občutek, da me noben ne mara in da se mi godi krivica.

Ona, kreme sem probala že vse - ni učinka.


No, tega pa nisem prebrala. Potem bo pa res najbolje, da greš h kaki kozmetičarki-ampakr RES DOBRI, da ti ne bodo še slabše naredili.

(odgovor članu moj mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:43:26   
ona
Al pa estetska kirurgijauser posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brazgotine
30.5.2008 13:46:34   
maja1488
Sem poklicala kolegico, ki ima en rez od operacije in ona si je predlani mazala kar s kremo za strije in ji je rez ful pobledel. Seveda je blo še vedno videt, baje pa ni blo ful očitno.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: brazgotine
31.5.2008 22:02:27   
Rožica I
Verjetno bo odstranitev precej problematična...
Kaj pa, če bi spremenila stališče glede tega sramu?! Poskusi sprejeti svojo preteklost in s tem tudi brazgotine.. Tudi te brazgotine so del tebe in so pripomogle k temu, da si danes to, kar si! Samo pogumno z brazgotinami ali brez user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?