|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Colarce
17.6.2008 21:53:15   
PikicaStonoga
Rabim en kubik colarc na parcelo v Rafolčah, občina Lukovica pri Domžalah.
Na koga naj se obrnem, kje je kakšna žaga v bližini, kdo, ki se ukvarja z lesom? Zanima me cena s prevozom do parcele.

Lp, PikicaStonoga 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Colarce
17.6.2008 22:26:18   
AinB
Žaga Jagodič (ko se pelješ iz Domžal proti Kamniku - se mi zdi, da so Jarše). Točnega naslova žal nimam.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Colarce
19.6.2008 16:30:00   
PikicaStonoga
Hvaka, sem klicala, cena ugodna, smao nimajo prevoza :( jaz ga pa tud nimam kje dobit :(

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Colarce
24.6.2008 14:22:55   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Hvaka, sem klicala, cena ugodna, smao nimajo prevoza :( jaz ga pa tud nimam kje dobit :(

Tam sem imel malo gozda. Vsako leto so mi pajsnili eno veliko smreko - dokler nisem gozda prodal. Sedaj imam mir. Ne vem pa če ga ima tudi novi lastnik. Tako da brez skrbi. Vsak kmet ima prevoz.

1m3 ni veliko, saj če upoštevaš da so deske dolge 4m, potrebuješ samo 0,25m2 prereza t.j. 50cm x 50 cm.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?