|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 12:48:02   
SreckaNosecka
Lep pozdrav vsem skupaj,

moram nekomu napisati to kar cutim in to kar me mori, upam da me bo katera razumela in mi znala kaj povedati na ta moj t.i. "problem".
Porocena sem dobro leto, partnerja ljubim na vso moc, v njemu imam in vidim prijatelja, ljubimca, moza, oceta, mamo...pomeni mi vse na tem svetu, prav tako tudi jaz njemu. Rezultat najine ljubezni je tudi moja user posted image  in oba ze komaj cakava dan, ko bo najin user posted image  prisel na ta Svet. Naj preidem k stvari;
v soboto se lepo odpraviva v posteljo spat, nekje okoli 23h je bilo. Jaz sem bila kar precej zmatrana, tako da sem takoj zaspala, on se je pa premetaval, ker pac ni mogel zaspati... Nakar me zbudi in me prosi naj se pogovarjam z njim, da bo tako lazje zaspal, a jaz ga napotim v dnevno sobo pogledat kak film oz. k racunalniku user posted image  nakar on to tudi stori...
Nekje ob 2h se zbudim, ker me tisci na wc, se vstanem in ga zalotim kako frajer sedi ob racunalniku, na mizi ima per in cike, ter veselo kramlja in tipka na nekem CHATU. Tako se je uzivel v vlogo chaterja, da niti opazil ni, da sem se zbudila in da stojim ob njemu.
Ne vem zakaj, takoj sem ga obsodila, da me "vara", da si isce drugo, da mu je z menoj dolgcas, da me ne ljubi vec kot me je ljubil...ker konc koncev sem ga zalotila kako je veselo tipkal in padel v debato z nekimi zenskami na tem presnetem chatu... Presenecen nad mojim izbruhom in mojimi izjavami, ugasne racunalnik in pride k meni v posteljo. Tam me prepricuje, da z nobeno ni flirtal, da mu ni do tega, le da se je kratkocasil (ob 2h zjutrajuser posted image ), a mene vseeno to zelo, zelo boli. Tako sem razocarana, uzaljena, jezna. Sicer ne vem ali me hormoni dajejo, ker sem user posted image  in me vsaka "malenkost" vrze iz tira ali sem opraviceno jezna in zalostna. Vrjemite mi drage moje, da je v meni obuctek, kot bi me user posted image  prevaral. Ubija me ta obcutek! Tako sem bila jezna nad tem dogodkom, da sem mu tudi nekaj krepkih izrekla, ki jih seveda nisem smela in si jih nezasluzi user posted image ...To noc se je celo noc stiskal k meni, me objemal, se opraviceval, ker je tako dolgo sedel ob racunalniku, a da se neopravicuje za cisto nic drugega (npr. flirtanje), ker drugega ni zgresil...
Obema sex zelo veliko pomeni, odlocila sem se, da ga bom za to njegovo "pocetje" KAZNOVALA in mu pac ne bom dala... Upam in mislim, da bo s to mojo potezo uvidel, kako zelo me je razocaral in prizadel. Vem, da tudi sama sebe kaznujem s samim tem, a bom potrpela. Zanima me sledece, se ja katera tudi kdaj nasla v situaciji, ko je svojega user posted image  "kaznovala" na tak nacin, se je stvar obnesla? Mislite, da ravnam prav?
Vem da me ljubi, nekje v sebi cutim in vem, da sem mogoce pretirano ravnala, ko sem ga obsodila, da me vara, del mene mu tudi vrjame, da ni nic takega pocel na tem chatu, a del mene mu ne zeli vrjeti...user posted image

Help me user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 12:51:10   
želva
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SreckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 12:58:10   
Anonimen
Hormoni? Definitivno!

Zenska, CHATAL je. Ker mu je bilo dolgcas. Ce se je opraviceval in stiskal k tebi, ti mislis, da te vara? user posted image

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:01:14   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Hormoni? Definitivno!

Zenska, CHATAL je. Ker mu je bilo dolgcas. Ce se je opraviceval in stiskal k tebi, ti mislis, da te vara? user posted image



Poslučaj ribico in mu ne teži, ženska! Če je bilo res samo tole enkratno četanje problem, potem resnično zelooooooooooo pretiravaš. Opraviči se mu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.6.2008 13:02:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:09:19   
pufka
Ženska vas prosi za nasvet vi pa jo nadirateuser posted image  

Res je da te mogoče dajejo hormoni ampak te razumem,tudi sama sem nosečka in me vsaka malenkost včasih vrže iz tira. Svojemuuser posted image  pa tudi sama ne dovolim chata kajti iz nekaj takega včasih pride tudi kaj več, vse več se jih spoznava in združuje iz chata.  Kazen pa le naj odslužiuser posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:09:46   
lelaval
Hormoni? Definitivno!

Zenska, CHATAL je. Ker mu je bilo dolgcas. Ce se je opraviceval in stiskal k tebi, ti mislis, da te vara?


Se strinjam z ribico

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:12:09   
Anonimen
Ah, kaj bi šele moj meni potem lahko težil, ko se prilimam na RR forum.user posted image Glede na  kasnejše ljubkovanje z njegove strani mislim, da ni skrbi. Saj boš videla, kako bo v prihodnje. Pa čimlepšo nosečnost brez "črnih misli" ti želim. LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:13:06   
bučkabb
delno ti je opravičeno, ker si user posted image  in ti nagajajo hormoni, delno ti pa jaz na njegovem mestu ne bi odpustila tvojega vedenja. prosil te je da mu pomagaš prebrodit noč, ker ni mogel spat in si ga sam aposlala pred televizijo ali računalnik, pol ko pa je tam sedel celo noč in se kratkočasil ti pa spet ni pasal in mu zdaj učitaš da te je varal user posted image user posted image  kako lahko enega varaš sploh preko interneta nouser posted image user posted image user posted image user posted image

drugič, ga pa ti lepo pocrtaj in privij k sebi in skupaj poskušajta zaspat in ne bo sedel za računalnikom.

po moje bi se mu mogla ti opravičit, za svoje vedenje na pa ga za to kaznovat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:15:06   
tinkatonka
user posted image

Ja hormoni so hudič.

user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:19:24   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: pufka

Svojemuuser posted image  pa tudi sama ne dovolim chata kajti iz nekaj takega včasih pride tudi kaj več, vse več se jih spoznava in združuje iz chata.  Kazen pa le naj odslužiuser posted image  


Evo, jaz sem ena izmed "chaterjev" user posted image . Svojega zdajsnjega user posted image  sem spoznala prav na nekem chatu. Seveda sem se na chat vsedla zgolj, ker sem se dolgocasila user posted image  . Najina virtualna ljubezen je trajala eno leto, nakar sem se preselila k njemu, iz Ljubljane v Berlin. Skupaj ziviva 10 mesecev, pricakujeva bebiko user posted image  in se imava neskoncno rada user posted image user posted image user posted image .

SreckaNosecka - mogoce je pa res samo chatal in nic kaj takega pocel. Pogovorita se!

Srecno user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu pufka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:23:31   
dojenč
draga srečka nosečka-prvo ti moram napisati, da si ena izmed redkih ki ima dober odnos s parterji(glede na to kar vse vidiš v njem, na njem)glede na to da sta porocena, in da pričakujetauser posted image , ki je sad vajine ljubezni, me (moti) to, da si tako ljubosumna.če se z nekom poročiš, imas trdne razloge, in mislim da vsak ki se spusti v to stvar ve za kaj gre.
rekla bi da te mantrajo harmončki in to zeloooooo-user posted image .poglej računalnik, ni del ženskega telesa, se pravi se ni dotikal, druge zenske, in nemores reči da te je prevaral.res je tudi jaz bi bila cela panična in v skrbeh, vendar ostani na realnih tleh, dokler spi poleg tebe, dokler ne hodi pozno iz službe, in dokler na ovratniku srajce ne zaslediš packe od šminke, ne skrbi...
res pa je da se lahko zacnejo težave zaradi tvoje ljubosumnosti, in nezaupanja,.
to pa da ti njega kaznuješ z tem da mu ne daš pa ti bom rekla tako-moška potreba je moška potreba, in česar ne dobiš doma, bo pa drugod.
verjemi mi da zelo dobro vem kaj ti govorim, in to se mi zdi totalno noro.kajti s tem ne boš rešila problema temveč ga boš poglobila.če te je to res tako zelo prizadelo, se usedita dol, in mu iskreno povej da te je to prizadelo, da te to moti, in da ga prosiš, naj bo previden kaj dela, navsezadnje si ti njegova žena, ki pa kljub temu ne mores odločat o tem kaj bo delal, cist tko,zakaj pa nebi skupaj brskala po netu,?in ne pozabi sedaj nisi več sama,sedaj v tebi raste bitje ki mu ni potrebno pernašati tvoje ipike.
moški so pač takšni-tv, računalnik in nage babe, pa pustmo jim to veselje, ko bo prišel otrok bo pa samo njega videl.
tukaj res ne vidim dobene krize, zato bodi pametna in jih ne delaj po nepotrebnem, oz, ne rini v njih
sex pa ni le del igre, dam ne dam, je nek poseben odnos, ki druži  samo 2 človeka, in mislim da ga s tem ne boš kaznovala, kajti sem ti napisala že prej kako in kaj.
in če vse skupaj poenostavim.
-pogovori se z njim
-ne kaznuj ga ....z dam ne dam ampak raje uzivaj v njegovem objemu,...
-ne odvzemi moškemu vseh pravic

sedaj pa te bom nekaj vprasala,
s kolegico sediš na kavi,,,,nakr mimo gre full dober tip, in kolegica ti rece, hej stara poglej kaki tip.

odgovori si na to temo, kaj bi naredila, ampak čisto iskreno
logicno da bi pogledala, ceprav nebi nič slabega mislila.
upam da sem ti vsaj malo pomagala, če pa se ti je do pogovora  pa me kar klikni.rada svetujem, zlasti iz svojih izkušen, pa lp, in božaj bušija


_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu SreckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:36:43   
mateyka
Obema sex zelo veliko pomeni, odlocila sem se, da ga bom za to njegovo "pocetje" KAZNOVALA in mu pac ne bom dala...


če ti vajina (vaša) prihodnost res veliko pomeni, nikoli ne delaj tega. sigurno so tudi tvoji hormoni v igri, samo tudi zaupat mu moraš malo. in kako je reagiral po tem chatu - res si srečka user posted image tako da user posted image in hitro se polupčajta user posted image

lahko mu pa poveš kako se zaradi tega počutiš in da ne bi rada da kaj takega počne v bodoče, kaj praviš?

(odgovor članu SreckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:39:00   
*anamor*
Haj,
razumem te, da ti delajo hormoni, saj sem tudi jaz noseča in vem kako to zgleda. Samo ne zdi se mi pa prav, če te je celo noč objemal in se ti opravičeval, potem veš, da nič ni oz., da  ni flirtal z drugimi. Pa verjami, da če bi kaj imel s katero žensko se nebi tako potrudil in ti izkazoval ljubezen celo noč. Premisli prej ko kaznuješ sebe in svojega dragega.


_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu SreckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 13:43:49   
angel_rebelde
Jaz te pa ne razumem. A imaš svojega partnerja za otroka? Ker s tem, da ga "kaznuješ" je tako, kot da bi kaznovala otroka, ker ni bil priden. Sama si ga poslala v dnevno, in glej. Ugasnil je takoj in prišel k tebi. Ti to ne pove nič? In chatanje.. To ne pomeni nič. Tudi midva s partnerjem chatava z drugimi, pa še noben ni butnil te besede : varaš me. To je le virtuala. Te pa kar fajn dajejo hormoni, ni kaj user posted image



_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 14:32:14   
Marogica
Si pa prav čudna tička....so ti hormoni malo podivjali....

Če sem prav razumela, je hotel tvoj partner s teboj govoriti in se pogovarjati ali ne? In ti se nisi hotela, ker si bila utrujena. Sama si ga napotila, da se "zaposli". In to je tudi naredil.  Ne razumem, zakaj potem takšen "halo" vzganjaš....

In z načinom "kaznovanja", ki si si ga omislila, si pa tudi mimo pihnila. Na koncu, ker bo potreben, po še res šel s katero, samo zato, ker mu ti nisi dala. In kriv bo on, seveda....

Začni pri teh dveh stvareh razmišljati o vzroku in posledici.  Pri obeh stvareh si ti vzrok za njegovo dejanje(posledica), ki ti ni všeč...

Malo se zamisli nad seboj. TI ne bo škodilo.

Pa nick si tudi spremeni v "NosečkoTečko". Ti bolj pristoji.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 14:34:47   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: SreckaNosecka
odlocila sem se, da ga bom za to njegovo "pocetje" KAZNOVALA in mu pac ne bom dala... Mislite, da ravnam prav?

Ja, seveda. Sploh če boš res trdna in zdražal ene dve leti. To ga bo izučilo. user posted image


(odgovor članu SreckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 14:39:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Si pa prav čudna tička....so ti hormoni malo podivjali....

Če sem prav razumela, je hotel tvoj partner s teboj govoriti in se pogovarjati ali ne? In ti se nisi hotela, ker si bila utrujena. Sama si ga napotila, da se "zaposli". In to je tudi naredil.  Ne razumem, zakaj potem takšen "halo" vzganjaš....

In z načinom "kaznovanja", ki si si ga omislila, si pa tudi mimo pihnila. Na koncu, ker bo potreben, po še res šel s katero, samo zato, ker mu ti nisi dala. In kriv bo on, seveda....

Začni pri teh dveh stvareh razmišljati o vzroku in posledici.  Pri obeh stvareh si ti vzrok za njegovo dejanje(posledica), ki ti ni všeč...

Malo se zamisli nad seboj. TI ne bo škodilo.

Pa nick si tudi spremeni v "NosečkoTečko". Ti bolj pristoji.




Vse do zadnjega odstavka user posted image , zadnji odstavek pa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 14:39:41   
tanikaa
Aja, a ni bila že enkrat na našem forumu srečka nosečka? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 14:49:18   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Si pa prav čudna tička....so ti hormoni malo podivjali....

Če sem prav razumela, je hotel tvoj partner s teboj govoriti in se pogovarjati ali ne? In ti se nisi hotela, ker si bila utrujena. Sama si ga napotila, da se "zaposli". In to je tudi naredil.  Ne razumem, zakaj potem takšen "halo" vzganjaš....

In z načinom "kaznovanja", ki si si ga omislila, si pa tudi mimo pihnila. Na koncu, ker bo potreben, po še res šel s katero, samo zato, ker mu ti nisi dala. In kriv bo on, seveda....

Začni pri teh dveh stvareh razmišljati o vzroku in posledici.  Pri obeh stvareh si ti vzrok za njegovo dejanje(posledica), ki ti ni všeč...

Malo se zamisli nad seboj. TI ne bo škodilo.

Pa nick si tudi spremeni v "NosečkoTečko". Ti bolj pristoji.





Se podpišem pod Marogico. Ima pravuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 15:19:10   
puncica
o boh pomagi, ob temle sem se pa nasmejala, pa oprosti ampak men si smešna user posted image user posted image Upam da ti hormoni čim prej pridejo na normalno raven in se partnerju opravičiš za tak izpad.

< Sporočilo je popravil puncica -- 16.6.2008 15:22:50 >

(odgovor članu SreckaNosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 15:21:50   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Obema sex zelo veliko pomeni, odlocila sem se, da ga bom za to njegovo "pocetje" KAZNOVALA in mu pac ne bom dala...


če ti vajina (vaša) prihodnost res veliko pomeni, nikoli ne delaj tega. sigurno so tudi tvoji hormoni v igri, samo tudi zaupat mu moraš malo. in kako je reagiral po tem chatu - res si srečka user posted image tako da user posted image in hitro se polupčajta user posted image

lahko mu pa poveš kako se zaradi tega počutiš in da ne bi rada da kaj takega počne v bodoče, kaj praviš?


Se podpišem.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 16:46:36   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Hormoni? Definitivno!

Zenska, CHATAL je. Ker mu je bilo dolgcas. Ce se je opraviceval in stiskal k tebi, ti mislis, da te vara?


Se strinjam z ribico


Se strinjam. Malo te dajajo hormoni. Pač je chatal, ker mu je bilo dolgčas. Sej je najprej tebe prosil, da bi z njim poklepetala, tako da te nima kaj skrbeti.
Take kazni pa se ne obnesejo, verjemi mi.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 16:50:41   
Anonimen
Želel se je pogovarjati s tabo, ti pa si raje spala naprej (sej štekam, da si bla utrujena- sam morš razumet tud njega). In je šel pač na chat. Ne poznam ga, da bi ti lahk z gotovostjo rekla, ali te je varal, al ne. Sam chat- haloo- človek je na drugi strani žice, ne pa pol metra ali manj stran. Pogovor z nekom zame ni varanje.
To, kako ga kaznuješ, se mi ne zdi dobra kazen. Bogi človek, bo ves pohoten hodil po svetu. Pol pa res ne bo čudno, da bo poželjivo gledal za drugimi bejbami. Daj mu, pa pika! Takoj zdaj! Tud ti rabiš dobr seks, da izravnaš mal raven hormončkov...

(odgovor članu SreckaNosecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Kaznovala sem ga"
16.6.2008 16:57:38   
brigitaa
Bla bla...............prilika dela tatu, pa nalagajte kok hočte, čet čet čet, pa kava.....Kok ste stare

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?