|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko m' delovne površine v kuhinji?
19.8.2008 13:14:29   
florecita
LP!

Ker z arhitektom še dokončno usklajujemo mere prostorov, nama je predlagal manjšo kuhinjo in pa zraven vhod v shrambo, kjer bi jaz imela skrinjo, police in pa tudi hadilnik ( ker je naš sedanji še skoraj nov in čist o.k., je pa samostoječi in ne bo pasal k novi kuhinji, za novega pa še en cajt ne bo denarja).

No, in tako sedaj pride najina kuhinja v obliki črke U, skupna dolžina delovne površine , ''pulta'' je tako nekje okrog 6,5m. ( 2,20 + 2,20 + 2,20)  V tem je zajet štedilnik in pa dvojno pomivalno korito, ostalo pa 'pult'...
Se vam zdi to dovolj?
 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
19.8.2008 13:22:39   
piamaria
user posted image dovolj ja, jaz ga imam 7,3, ker imam kuhinjo veliko 5,20,x 6,30 in imam zraven še jedilnico.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
19.8.2008 13:34:07   
Anonimen
Glede na to da imam jaz delovne površine 3,5m, v to všteto tud ploščo in lijak......se mi zdi to luksuzuser posted image

(odgovor članu piamaria)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
19.8.2008 13:41:47   
Anonimen
Midva mava tud v obliki črke U + podaljšek v šank, na katerem je štedilnik. Drugače so pa mere kuhinje 2,3 x 3,3 x 2,3 + 1,5m šank.

Pa je dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
19.8.2008 13:51:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
19.8.2008 15:36:11   
Anonimen
Čisto ven iz foha ti lahko povem, da je to že kar dolg pult. Dovolj torej.

(odgovor članu florecita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
19.8.2008 17:19:40   
Mijavček
U, dovolj dovolj.

Sicer je pa pri pultih tako; da kolikor ga imaš, tok ga porabiš. Jaz imam 6m, pa je lih prav, če bi mela pa 16m, bi blo pa tud lih pravuser posted image ... kolikor maš, tok razmečeš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
19.8.2008 20:32:29   
RoZala
Če odštejem korito (40 cm) in kuhalno ploščo (60 cm), imam 2,5 m čiste delovne površine. In mi je čisto dovolj! Aja, imam pa oba pulta (en je polotok) široka 70 oz. 100 cm. Se kar pozna.

Ne vem, kaj misliš delat, mogoče imaš domačo pekarno? user posted image user posted image . Ok, hecam se.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
20.8.2008 8:47:43   
k1
mi imamo cca 8m v U varianti, (všteto kotna električna in kotno korito, pa je prostora več kot dovolj tudi za kak stroj (kruhomat, mesoreznica.... pa še ostane)

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
20.8.2008 8:51:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

U, dovolj dovolj.

Sicer je pa pri pultih tako; da kolikor ga imaš, tok ga porabiš. Jaz imam 6m, pa je lih prav, če bi mela pa 16m, bi blo pa tud lih pravuser posted image ... kolikor maš, tok razmečeš


user posted image user posted image

Se strinjam.

Meni se zdi, da imaš zelo veliko delovne površine, glede na to, da imaš shrambo, kjer bo spravljenih kar nekaj stvari, ki drugače "sodijo" v kuhinjo in odvzamejo določen prostor. Se  mi zdi, da boš imela kar dosti metrov za pospravljatiuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
20.8.2008 21:25:01   
Paštetka
Jaz imam trenutno 2 m in mi je dovolj. A daje to mala kuhinja? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
21.8.2008 18:38:48   
Anonimen
več ga maš več ga morš pomivat pospravlat in več je našarjenega. sovražim velike kuhinje

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko m' delovne površine v kuhinji?
21.8.2008 18:47:16   
Anonimen
Jaz ga imam tudi tam okrog 8m in to v U varianti ... samo je ena dolga stranica U-ja zasedena s kavnim avtomatom, kuhalno ploščo in omivalnikom z odcejevalnikom, krajša stranica U-ja je delno zasedena z mikrovalovko ostali del te stranice je pa za kaj drugega kot za odlaganje različnih stvari skoraj neuporaben, ker je pod poševnim stropom. Druga daljša stranica U-ja pa predstavlja nekakšen polotok in je fraj za moje ustvarjanje (rezanje, valjanje, gnetenje ipd.). Če bi delala šeenkrat bi edino poskrbela, da bi bilo med kuhalno ploščo in lijakom več delavne površine (sedaj 40cm), ampak se ni dalo drugače zaradi obstoječih inštalacij in poševnega stropa. Drugače mi je pa fino, da imam veliko delavne površine (cca 3m) v enem kosu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?