|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telefonski priključek
10.7.2008 9:45:31   
honey
Ko smo se lansko leto preselili v novo hišo, z možem nisva vzela telefonskega priključka. Imava pač potegnjene cevi do hiše in omarico PTT na fasadi, zdaj pa bi bilo potrebno potegnit kable v omarico. Zdaj imava kabelski internet, zanimava pa se za Amis. Tam pa potrebujem telefonsko linijo. Amis ima zdaj neki paket, pri katerem ne potrebuješ Telekomovega priključka. Zdaj pa me zanima, če kdo ve, ali je res, da ti Telekom brezplačno potegne kable do omarice, če ne vzameš njihovega priključka (številke)? Ker to mi je rekla na Amisu. Ko pa sem klicala na Telekom, so mi rekli, da pač izpolniš naročilnico, da pridejo njihovi ljudje, potegnejo kable, plačaš 90 € in da dobiš številko. Kaj o kakšnem brezplačnem potegu kablov pa ni bilo nobenega govora. Slučajno kdo ve, kako je s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telefonski priključek
10.7.2008 10:37:24   
potepinček
Do hiše ti napeljejo brezplačno!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telefonski priključek
14.7.2008 12:33:16   
Nixxon
Če vzameš, al kako?

Tudi mene to zanima, ker tam kjer sem jaz doma, ni več številke, ker jo je lastnik prenesel na novo lokacijo.

Za koliko časa se obvezeš, če nabaviš navaden telefon? Je tako kot pri ADSLu za dve leti, ali lahko kadarkoli zadevo prekineš?

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telefonski priključek
15.7.2008 0:05:17   
martita
Jaz skoraj ne verjamem, da bi Telekom karkoli brezplačno delal.user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telefonski priključek
20.7.2008 16:57:57   
RoZala
Nam so s Telekoma prišli kabel povlečt za 2 €(ali 3€, na spomnim se več) za meter.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telefonski priključek
22.7.2008 7:42:09   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Ko pa sem klicala na Telekom, so mi rekli, da pač izpolniš naročilnico, da pridejo njihovi ljudje, potegnejo kable, plačaš 90 € in da dobiš številko.


ampak ti ne rabiš številke. tudi naročnine ne boš plačevala.
mi imamo sicer siol tv, ki je tudi na telefonski kabel, pa nimamo tel. številke in nimamo telefona.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?