|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo bo letos pričel z gradnjo?
31.3.2010 16:02:40   
jacki
Lepo pozdravljeni!

Mene pa zanima, če bo kdo letos pričel z gradnjo? Midva z možem sva ravnokar izbrala gradbinca in verjetno bomo v roku 14 dni pričeli. Gradila bova klasično hišo (z opekami).
Če se mi kdo pridruži, bi si lahko izmenjali kakšno pametno infouser posted image user posted image user posted image .

Jacki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
31.3.2010 17:09:30   
miapia
Ja, jaz

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
31.3.2010 22:10:34   
Crystall
Mi letos urejamo papirje, gradimo pa drugo leto user posted image  Tak, da najbrž ne pašem zraven.

Bom pa vas brala in sodelovala v debati. Sem pa kot dijakinja in študentka 9 let delala v gradbenem podjetju user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
31.3.2010 23:23:59   
grezilo
jacki, kakšno info pa potrebuješ? Daj , še nekaj besedic dodaj, no.user posted image user posted image
Se bo nato lažje komentiralo in kaj svetovalo.

LP

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
1.4.2010 8:13:17   
Antilopa
Mi smo sicer začel+
i lansko leto z izkopom in gradnjo kleti, letos pa nadaljujemo... v petek so nam pripeljali hišo, tako da že stoji user posted image

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu grezilo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
1.4.2010 10:26:48   
nestea
Mi intenzivno iščemo parcelo, letos naj bi bil izkop, naslednje leto pa montažna hiška in vselitev. Joj, da bi bilo vse res tako, močno upam in si želim.

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
2.4.2010 16:31:13   
jacki
user posted image user posted image user posted image , lepo da nas je kar nekaj.
Hmmm, a kakšne info? Ja, kaj jest vem... npr. koliko računate za gradnjo do srehe...za začetek.
A zidate, al boste imeli montažno? A delate sami al gradite na ključ?
Kok imate kej dodelano notranjo opremo? ITD...

Midva sva našla enga gradbinca za 33.000€ za gradnjo do stehe. Parcelo sva dobla.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
2.4.2010 22:10:25   
grezilo
Nisi še vedno napisala, kakšno informacijo rabiš?
Kakšna bo opeka za zidanje? Modularc;Winerberger;Zagrebška Ciglana;Goriške opekarne; ....imaš jih kar nekaj.
Napiši tloris tvoje hiše, za primerjavo. Se pa pozna cena kje gradiš. V LJ je dražje kot na Štajerskem; v Izoli in Portorožu še dražje. Takole na "uč" sta se kar dobro zmenila, le za dimenzije ne vem. Ali imate tu všteto tudi izolacijo; imate klet.

LP

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
4.4.2010 11:50:07   
nina166
Mi smo mislili, da bomo letos začeli. Pa smo ravno ta teden zvedeli, da nam na ARSO-ju niso dali vodnega soglasja. Vse ostale papirje imamo zrihtane, rabimo samo to soglasje in potem damo vlogo za gradbeno dovoljenje. Sem jezna ko user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu grezilo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo bo letos pričel z gradnjo?
7.4.2010 16:47:36   
bbmama
No-midva sva začela pred petimi leti. sva prišla do strehe, potem je zmanjkalo financ. letos naddaljujeva. Okna naročena, včeraj prišla iz Avstrije (Internorm). Vodovodar konča ta teden, nato začnejo električarji. Zidar nato čaka, da naredi omete in nato vgradnja oken. komaj čakam. Potem imamo še v načrtu talno in tlake. Ne vem pa kako bo, ker je v načrtu še kanaizacija. Drugače pa bodo drugo leto še tlaki, kopalnica....

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?