|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 11:57:18   
Anonimen
Eto, pa sem rekla, da ne bom več odpirala tem, ampak vseeno...
Podjetje, v katerem delam ima več enot. V eni izmed teh enot sem delala pripravništvo. Neka oseba me je vzela takoj na piko, čeprav zase mislim, da sem se zelo trudila pri delu. Marsikdaj sem ostajala v službi še dlje (seveda brezplačno, samo pomagala sem sodelavkam), ker sem zaradi družinskih razmer želela biti čimmanj časa doma.
Po porodniški sem bila premeščena v drugo enoto, se šolala naprej, napredovala. Zdaj pa slišim od osebe v prejšnji enoti, ki vsakomur, ki pravi, da me pozna, govori, kako sem lahko sploh naredila šolo, saj sem bila čisto nezainteresirana (mislila je na delo in vse ostalo). Naj omenim, da sem zadnjič imela v njihovi enoti opravke in me je ogovarjala kot res nekdo, ki mi želi vse naj, naj.
Zdaj me pa zanima, ali bi ve tej osebi kaj rekle, ko bi jo srečale, ali ne. Se bi sploh pogovarjale z njo?
Pa ne morem verjet, kaj vse dela "foušarija". me pa res prizadane najbolj to, če kdo zame reče, da sem nedelavna, saj se trudim vedno biti pridna doma in v službi.
Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:03:22   
baguSka
Zdaj me pa zanima, ali bi ve tej osebi kaj rekle, ko bi jo srečale, ali ne. Se bi sploh pogovarjale z njo?


Hm.. cist odvisno od situacije. Naceloma nisem zamerljiv clovek. Definitivno pa nebi mogla bit tiho in ce ne drugega bi jo vprasala, ce sem zdej dost pridna in delovna, da se ona pogovarja z mano!? Kej tacga pomoje... Lahko tud da je ona, ko je kej tacga izustila, tud cist kako druga mislila. In ko je to slo skozi vsa ta usesa in usta, je do tebe prisla cisto druga zgodbica, zato bi jo mogoce celo vprasala kaj tocno si misli o meni, da bi pac rada slisala se od nje, kar bi tud ze prvotno mogla - slisat najprej iz njenih ust. In tud to bi ji povedala, ce ima karkoli za povedat, da lahko pove kr meni direkt in ne rabi govort drugim, kar je za tvoja usesa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:03:54   
TAŠKI
Ja jaz ,bi ji ob priliki to povedala.Ti pa se ne sekiraj,ker sama veš,da odlično opravljaš svoje delo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:06:49   
noe
  A si na višjem položaju kot ona??Jaz bi se  vseeno pomenila z njo.
Saj veš, če fauvšija bi gorela,.....

< Sporočilo je popravil noe -- 1.8.2008 12:07:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:11:47   
Anonimen
me pa res prizadane najbolj to, če kdo zame reče, da sem nedelavna, saj se trudim vedno biti pridna doma in v službi.


Zato se te pa se raje privoscijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:11:51   
vaney
uf, tudi v naši službi je bilo tega veeeliko, ko sem se odločila, da bom šla do te osebe, ki nima pojma o mojem delu, komentira pa vseeno na dolgo in široko okrog, seveda nič dobrega, sem šla pa na porodniško. Sem pa odločena, da, ko pridem nazaj in če slišim en sam komentar, bom šla do te osebe in ji povedala svoje. Pač foušarija, eni očitno brez tega ne morejo živet in jim je lažje čez uspešnejše govorit kot pa da bi na sebi kaj naredili. Tako na žalost je in vedno bo.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:15:08   
Anonimen
Res je, na višjem položaju sem in imam sedaj višjo šolo od ostalih. Vseskozi me ni marala, pa nekaj drugih "foušljivk" sodelavk je tudi potegnila za sabo. Koga? Tiste, ki so letele iz delovnih mest, ker niso uspele končati šolanja oz. so se šolale dolga leta. Prenešeno mi je pa večkrat iz prve roke, od oseb, ki so nadomeščale tam. Me pa zanima, kako ima šele dolg nos, ko me te osebe me pohvalijo user posted image

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:28:31   
rija
ne, nič nebi rekla.

če se zavedaš svojih kvalitet in delaš dobro, se to tudi vidi.

in verjemi, ljudje tudi niso slepi in neumni.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:35:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, nič nebi rekla.

če se zavedaš svojih kvalitet in delaš dobro, se to tudi vidi.

in verjemi, ljudje tudi niso slepi in neumni.


Se strinjam.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 12:58:05   
Naja30
Ne bi ji nič rekla. Nima smisla, saj se ne videvata tako pogosto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 13:04:39   
Edinka
Jaz bi povedala. Zakaj? Če pride to pravi, naivni osebi na uho, lahko zaradi tega izgubiš tudi delovno mesto. (Ne govorim, da se bo to zgodilo, možnost pa je.) Blatenje, ki ti lahko finančno škoduje in je neutemeljeno, je kaznivo.
Če si pridna, si tega ne zaslužiš, sploh je pa očitno, da ti je prišlo do živega, kar te lahko ovira pri delu.
Upam, da nisem bila preostra. Reši, kakor meniš, da je prav in veliko sreče!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 13:34:28   
Rubin.
Zdaj pa slišim od osebe v prejšnji enoti, ki vsakomur, ki pravi, da me pozna, govori, kako sem lahko sploh naredila šolo, saj sem bila čisto nezainteresirana (mislila je na delo in vse ostalo).


Jaz sem imela podoben primer, so mi sodelavke povedale, da me ta pa ta obrekuje. Nisem vedela kaj naj naredim, pa sem jo enkrat povabila na kavo in jo vprašala, če jo kaj moti na meni? Pa se je samo izmotavala, da ne, da je vse o.k. in se delala neumno. No takrat sem spredvidela, da iz te moke ne bo kruha in sem jo pustila na miru. Z njo se nisem več obremnjevala in z moje strani je bila zadeva zaključena.
Kar se pa drugih tiče, kaj so si mislili o meni, pa lahko samo Rijin post kopiram, ker je čista resnica.

IZVIRNO SPOROČILO: rija

če se zavedaš svojih kvalitet in delaš dobro, se to tudi vidi.

in verjemi, ljudje tudi niso slepi in neumni.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 14:07:12   
ženska
Na postavljaj se na njeno raven! Bodi tiho in hodi z dvignjeno glavo in čisto vestjo mino nje v tisto njeno drugo enoto. Tako jo bo še bolj bolelo. Pa saj ona ve, da si delavna in sposobna, zato pa ima tak jezik. Uf, stran s takimi user posted image .  Drugače pa: dobrota je vedno sirota (v katerem koli pomenu).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 15:13:20   
martita
Jaz se ne bi spuščala v osebni obračun. Do nje ohrani strogo poslovni odnos, sama pri sebi pa itak veš koliko je ura.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 15:40:15   
Teya*D.
Sama osebno ne maram zahrbtnosti in ljudi, za katere zvem, da to počnejo slej ko prej izključim iz svoje družbe. Moje mnenje je, da če imaš kaj povedati o kateri osebi, ji povej v obraz in ne za hrbtom. To da te je hvalila po drugi strani pa klobasa okrog bedarije.... Jaz verjetno nebi zdržala in ostala tiho verjetno bi prej ko slej bruhnilo iz mene in bi ji povedala kar ji gre. Sama nimam rada opravljanja in sem zelo 'čvekave narave' tako da si kar upam in povem svoje mnenje osebi o kateri ga imam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 15:51:04   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, nič nebi rekla.

če se zavedaš svojih kvalitet in delaš dobro, se to tudi vidi.

in verjemi, ljudje tudi niso slepi in neumni.


Ja, jaz bi se tudi strinjala s tem. A veš, zakaj bi ti bilo važno, kaj ena **** ženska misli? A je od tega odvisna tvoja sreča? Tisti ljudje, ki te cenijo in imajo radi, itak vedo, da to ni res. Tisti, ki so pod njenim vplivom, pa so očistno take sorte, da jih ne rabiš za svojo srečo. Tisti, ki te bodo kdaj hoteli spoznati, pa bodi brez skrbi, da se bodo potrudili osebno spoznati te. Da bi ti pa nekdo res strašno škodoval zaradi enih čenč, pa jaz mislim, da ni možno, razen če to dopustiš, da ne ukrepaš z dejanji, kadar te hočejo "zdriblat iz položaja". Vendar četudi čenče zrastejo tako hudo, da jim nasede sam šef in 10 najvišjih pod njim, ti še vedno nič ne morejo. Moraš se zavedat, da je delavec vedno nad šefom, če le ta pozna svoje pravice. Noben šef na svetu ti nič ne more, če se znaš postavit zase. Tako to je.
Resnično pa na tem svetu ni važno, kaj nekdo o tebi misli. Vedno se bo našel nekdo, ki bo mislil o tebi čisto drugače, kot misliš ti, ki te bo videl čisto v drugi luči, ki bo zavisten ali ki ga bo tebe strah ali ga boš motila iz bog ve kakšnega razloga že. Ljudje so prestrašena in zmedena bitja in jim ni za zamerit. Vzemi jih kot takšne. Brez smisla se je obremenjevat z njimi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 17:29:31   
barika
Jaz ti pa lahko čestitam, da si bila toliko pridna in si poleg  službe naredila še šolo in imaš višjo izobrazbo kot ostale "fovš" sodelavke!user posted image

kar se pa nje tiče...jah jaz ne bi mogla biti tiho in bi ji v največji gneči (pred veliko ljudmi) rekla ..
ce sem zdej dost pridna in delovna, da se ona pogovarja z mano!?
user posted image , verjetno bi jo bilo malo sram...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 17:50:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, nič nebi rekla.

če se zavedaš svojih kvalitet in delaš dobro, se to tudi vidi.

in verjemi, ljudje tudi niso slepi in neumni.


Se podpišem.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
1.8.2008 21:53:59   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, nič nebi rekla.

če se zavedaš svojih kvalitet in delaš dobro, se to tudi vidi.

in verjemi, ljudje tudi niso slepi in neumni.


Se podpišem.


Ne, ljudje niso ne slepi, ne neumni, se pa zelo zelo radi NAREDIJO slepe in neumne, ker je to nekaterim v interes in se tako (materialno ali kako drugače) okoristijo na njen račun. Jaz žal zelo dobro razumem tako situacijo, nekoč sem se zaradi tega dobesedno žrla, potem ko sem dobila otroka, pa sem obrnila lestvico prioritet.
Sicer pa sem takoj prvi ali drugi dan po porodniški imela priliko razčistit določene zadeve in od tedaj do naslednje porodniške (ki je sicer sledila že čez slabih 6 mesecev) sem se v službi imela čudovito.
Srečno!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
2.8.2008 6:29:24   
Anonimen
Hvala za odgovore.
Znani slovenski pregovor pravi, da če drek bolj mešaš bolj smrdi. So mi pa seveda že najbližji z napredovanjem dali vedeti, da se naj pripravim, da bom marsikdaj tarča čenč in opravljanja. Seveda od sodelavcev.
Sem pa sklenila, da bom z njo bolj uradna z dober dan in nasvidenje. Če pa najino srečanje nanese v pogovor morda pa ji res rečem;

Če sem zdaj dost pridna in delavna, da se pogovarja z mano. user posted image

Se bom raje osredotočila na ljudi, ki me cenijo. Pa lep dan vsem

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Povedati ali se ne obremenjevati
4.8.2008 9:36:57   
Magi*
pa veš kolk je v resnici tega (ogovarjanja, škodoželjnosti, spletkarjenja)? res veliko. in to vem, ker imam sama take izkušnje. jaz se požvižgam na take. to je njihov problem in ne moj. dokler jaz vem kaj sem, kaj sem naredila, me vsi drugi en qrc brigajo. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?