|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fantovščina in dekliščina
1.8.2008 7:49:52   
NATAŠI
oj

No danes greva na piknik varianto najinih prijateljev ... imata skupaj fantovščino in dekliščino pa me zanima ali se jima nese kakšno darilo. Ker kar praznih rok ne znam iti ... razmišljala sva da bi dala nekaj v kuverto ...
Kaj mislite?

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fantovščina in dekliščina
1.8.2008 8:09:28   
bt08
Nataši midva sva mela skupej fantovščino in dekliščino pa so nama prnesli,ene par je blo takih,kako flašo al pa bonboniero.Pol so pa itak punce pripravle za mene,fantje pa za mojga.Tko da ne vem no,prašej kako punco,če majo kej uštiman za nevesto in ženina! 

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fantovščina in dekliščina
1.8.2008 8:21:04   
Anonimen
No za fantovščino in dekliščino jaz ravno ne bi kuverte dajala ... bo za to še prišel čas na poroki. Tako kot je barbara rekla, bi jaz nesla kvečjemu kako malenkost: cvetje, bonboniero, ...

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fantovščina in dekliščina
1.8.2008 9:11:31   
NATAŠI
ja saj ampak midva sva potem povabljena na cerkveno poroko in na fešto nisva povabljena ... zato ne vem kaj nesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fantovščina in dekliščina
1.8.2008 10:21:46   
baguSka
no, kuverta na dekliscino in fantovscino za moje pojme definitivno ne spada... mal izvirnosti je pa vseen treba met... user posted image  neko neumnost pac... neki tacga za oba... kaksne hlacke zanjo, ki jih ona mora pojest... al pa kuhovnico zanjo, da bo lahko tepla njega, ko bo pozno prihaju domov... al pa kaksne ketne, da ga bo privezala, da ne bo uhaju ven... user posted image  kaksne smesne scene uglavnem, da je mal smeha... user posted image

kuverto bi pa jaz nesla pol po poroki, ko bi sla na obisk npr... nikakor pa ne ne samo poroko, ce nebi bla vabljena na zabavo oz ohcet...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fantovščina in dekliščina
1.8.2008 10:27:39   
NATAŠI
ok, baguska hvala.... user posted image , me rešuješ kaj user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fantovščina in dekliščina
1.8.2008 13:24:10   
baguSka
user posted image  malenkost.. samo povem svoje mnenje.. in ce ti s tem pomagam, se tolko boljse.. user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fantovščina in dekliščina
1.8.2008 13:25:03   
NATAŠI
itak da mi, si me že kar ene parkrat user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fantovščina in dekliščina
2.8.2008 13:06:04   
pupika27
kako pa to da na cerkveno poroko sta vabljena na fešto pa ne???v čem je tu finta?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fantovščina in dekliščina
2.8.2008 20:46:44   
moci
midva sva jih tudi na poroko precej povabila, na fešto pa samo okrog 60.
ne moreš vseh na fešto

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fantovščina in dekliščina
2.8.2008 21:12:29   
nanč

No danes greva na piknik varianto najinih prijateljev ... imata skupaj fantovščino in dekliščino p
                            Kako skupaj?Vse naenkrat?user posted image In vsi skupaj?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fantovščina in dekliščina
2.8.2008 22:33:52   
pupika27
oprosti nič slabega nisem mislila ampak sem prvič slišala da vabijo na poroko   na fešto pa potem ne!user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fantovščina in dekliščina
3.8.2008 22:34:04   
Pikec
ne moreš vseh na fešto


Zakaj ne?

Midva nisva mela ne deklišne, ne fantovšne, vse (žlahto, prjatle itd...) pa sva povabla na komplet dogodek s fešto vred. Edin jst sem za sosede na vasi nardila en mini piknik dva dni pred poroko.

Meno osebno se zdi neprimerno vabit na sam obred... Kukr da folk komi čaka, da pride sedet za tiste pol ure v cerkev.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?