|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 7:10:10   
janapan
Evo pa jih imam 30 in 1 dan. Imam krasno hčerko in krasnega moža in imam starša, ki sta se ločila in se ne razumeta....imam očeta, ki noče pridet na rojstni dan če pride mama .... in potem izbiraj, koga naj povabim. In potem povabim očeta ker vem da bo mama razumela.   Na koncu mi oče samo zato ker mi je lastna mama prišla voščit za rojstni dan ne vošči ...mene boli....ampak veš kaj....dovolj mi je tega da karkoli nardim al pa ne nardim da nisem dovolj dobra za mojega očeta...prav pa nič...če je to odraz koliko me spoštuje potem pa prav. Boli pa kaj potem

In še vse najboljše za me. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 7:15:36   
Šarki
vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 7:33:08   
Naja31
VSEEEE NAAAAJBOOOLJŠEEEE!

Pa ne sekiraj se zaradi staršev. Taki pač so, ne boš ju spremenila,s amo slabe volje boš.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 8:15:08   
mojamura
vse najboljše....pa še nekaj

povej tvojemu pčetu nekaj takega kot si zapisala v svojem prvem postu na tej temi. mogoče mu bo potegnilo


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 8:21:38   
sasa78
prvo: VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTI DAN  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugo: NE SEKIRAJ SE ZARADI TEGA, VSE PRIDE NAZAJ user posted image user posted image user posted image user posted image  Še rad ti bo čestital, trenutno pa ima krizo - čisto razumljivo.  Pa če mu to poveš kar si napisala nam, mu bo pa pošteno žal!!

Lep dan

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 8:30:35   
Blejka26
vse najboljše za tvoj rojstni dan in naj te potolažim da nisi edina.tud pri nas imamo podobne probleme..ampak se je pač treba sprijazniti čeprav težko

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 8:33:08   
Angellina
Vse najboljšeeee!

Ne sekiraj se za tiste, ki mislijo na svojo rit. Če je tvojemu očetu pomembnejša zamera do mame, kot pa tvoj RD, potem naj svoj egoizem fura iz svojega naslonjača. Ko si se rodila, pred 30-timi leti, si se nabrž zato, ker sta si to želela in zakaj po 30 -tih letih ne bi smela praznovati RD z njima? Ker se ne preneseta več? Phaaa če jo je prenašal prej, jo pa lahko še na tako pomemben dan. Sej ni star 5 let.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 8:36:13   
ronja
Povabi oba, če kdo noče prit, je sam kriv - razen če imaš očeta neprimerno rajši, povabi njega. Enkrat moramo pač starše dat na drugi tir... Vem, da te boli, ampak na zgubi bo predvsem on, ti imaš še celo življenje pred sabo in  kup ljudi, ki te imajo radi, on pa neuspel zakon in jezo... Slej ko prej bo sprevidel, da to ni pot - sploh če mu ne boste vsi popuščali...

Vse najboljše in moram priznat, da tebe nisem pričakovala med avtoricami teh temuser posted image - no, vseeno je to še ena "lažjih", čeprav se tebi verjetno zdaj ne zdi taka. Saj bo prišel k pameti, slej ko prej!

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 9:57:22   
Arwenko
Moje mnenje je naslednje: takšnim ljudem kot je tvoj oče delaš največjo uslugo s tem, da se jim prilagajaš. S tem njihovo obnašanje dobi moč, njim pa se povzdiguje ego. Moj predlog za naprej je - povabiš oba, če on noče prit, se ne sikiraš, sčasoma bo sam dojel, da s svojimi otročijami nič ne doseže in bo odnehal. Samo ignorirat je treba, vem pa da je to včasih prokleto težko.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 9:59:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Moje mnenje je naslednje: takšnim ljudem kot je tvoj oče delaš največjo uslugo s tem, da se jim prilagajaš. S tem njihovo obnašanje dobi moč, njim pa se povzdiguje ego. Moj predlog za naprej je - povabiš oba, če on noče prit, se ne sikiraš, sčasoma bo sam dojel, da s svojimi otročijami nič ne doseže in bo odnehal. Samo ignorirat je treba, vem pa da je to včasih prokleto težko.


Se popolnoma strinjam.

Pa vse najboljše.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 10:16:48   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

Evo pa jih imam 30 in 1 dan. Imam krasno hčerko in krasnega moža in imam starša, ki sta se ločila in se ne razumeta....imam očeta, ki noče pridet na rojstni dan če pride mama .... in potem izbiraj, koga naj povabim. In potem povabim očeta ker vem da bo mama razumela.   Na koncu mi oče samo zato ker mi je lastna mama prišla voščit za rojstni dan ne vošči ...mene boli....ampak veš kaj....dovolj mi je tega da karkoli nardim al pa ne nardim da nisem dovolj dobra za mojega očeta...prav pa nič...če je to odraz koliko me spoštuje potem pa prav. Boli pa kaj potem

In še vse najboljše za me. 


ti vedno povabi oba in ko je... unga, ki ne pride in če je fotr takšen in da mu je toliko več ponos in njegov prav, kot pa hčerine želje, potem pa naj bo kar doma.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 11:13:09   
hrchy
Ponavadi je tako, da imamo ljudje dolocena pricakovanja. Do druzine in ljudi, ki so nam blizu, pogosto se toliko vecja. Predvsem zato, ker smo (na primer z druzino) mocno custveno povezani in nekako je v vsakem od nas, da 'pricakuje', da so njegovi starsi zmeraj cimbolj popolni (kar je jasno, saj so nam bili 'role model', ko smo bili manjsi).

Na zalost pa s tem, ko odrascamo, pridobimo svoje vrednote in vidimo, da mogoce nasi starsi ne reagirajo zmeraj tako popolno. Po svojih izkusnjah bom rekla, da sem kar nekajkrat rekla (ali si mislila) svojim starsem - kako si lahko to naredil(a). Vcasih je to povezano tudi z obcutki sramu, ces, kako je lahko moj oce/mama taksen...

Na koncu pa moras v sebi sprejeti resnico, da so tudi oni odrasle osebe, s svojo glavo in da TI ne nosis odgovornosti za njihova dejanja. Se znajo sami rihtat in odgovornost za primerno obnasanje/reagiranje je na njihovi strani. In ker je tako, se ti tudi nimas kaj podcenjevati, ces da nisi dobra za svojega oceta. Ker TI nisi nic naredila, da ne bi bila dovolj dobra.user posted image In ko enkrat to sprejmes, nekako prekines tisto 'custveno popkovino', ki nas veze s starsi in zaradi katere se ljudje preveckrat obremenjujej(m)o. In naenkrat postanejo samo odrasle osebe, ki jih spostujemo in ljubimo zaradi vsega, kar so nam dali, ali pa zmoremo z njimi celo prekiniti stike. Edini clovek, za katerega si odgovorna, da se bo znal primerno obnasati, so tvoji otroci.

Je razlika med tem, da si zalostna, ker ne pride, in razmisljanjem/obtozevanjem 'kako je lahko tak'; upam, da razumes, kaj sem zelela povedati.

In upam, da bos se naprej praznovala lepih 30!user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil hrchy -- 12.8.2008 11:21:46 >

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 12:01:37   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Moje mnenje je naslednje: takšnim ljudem kot je tvoj oče delaš največjo uslugo s tem, da se jim prilagajaš. S tem njihovo obnašanje dobi moč, njim pa se povzdiguje ego. Moj predlog za naprej je - povabiš oba, če on noče prit, se ne sikiraš, sčasoma bo sam dojel, da s svojimi otročijami nič ne doseže in bo odnehal. Samo ignorirat je treba, vem pa da je to včasih prokleto težko.


Se podpišem pod to.
Tudi pri nas je bilo tako, da si se vedno moral ozirati na nekoga in vedno je bil nekdo za nekaj užaljen in prikrajšan.
Potem pa je meni tam po ene sedmih letih prekipelo in sem povabila oba, jima jasno in glasno povedala za pričakujem od njiju normalno obnašanje. Itak sta bila oba užaljena, češ da zdaj pa samo na sebe mislim. Pa sem rekla ja, na sebe mislim, ker to je MOJ rojstni dan. MOJ in samo MOJ in mi je za vse ostale VSEENO! In rezultat je bil, da sedaj če že prideta (običajno se zgodi, da se ne srečata), se zadržita par minut potem pa ni nikjer več nobenega. In rojstni dnevi potekajo v MIRU, brez grdega gledanja in brez užaljenosti.
Vem, da sta mi starša in ju spoštujem, samo sem pa veliko bolj srečna če ju ni na zabavah.

Enkrat je treba takim fintam narediti konec. In prej ko to narediš, prej se življenje umiri in stabilizira.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 12:02:13   
Naja30
Pri 30 in 1 dnevu si veliko bolj zrela kot tvoja starša.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 12:05:37   
Naty_ka
Aja, pa vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 14:57:00   
kaya2007
vse najboljše! in kako otročje (milo rečeno), da se starša nista sposobna obnašati normalno niti za tvoj rojstni dan. jaz ne bi povabila nobenega..ali pa oba-kakor hočeta. ne sekiraj se, spremenila ju ne boš.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 15:43:16   
SRCCEK
VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugo leto pa ne povabi nobenega od njiju...........kdor ima srce, se bo spomnil na tvoj rojstni dan in ti bo sam od sebe voščil. Raje ga preživi v krogu svoje družinice, partnerja!!!!
Naredi tako, da boš ti uživala, ker je to tvoj dan v letu!!!!!!

vse naj naj

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 16:03:03   
mama54
user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 16:15:13   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Povabi oba, če kdo noče prit, je sam kriv - razen če imaš očeta neprimerno rajši, povabi njega. Enkrat moramo pač starše dat na drugi tir... Vem, da te boli, ampak na zgubi bo predvsem on, ti imaš še celo življenje pred sabo in  kup ljudi, ki te imajo radi, on pa neuspel zakon in jezo... Slej ko prej bo sprevidel, da to ni pot - sploh če mu ne boste vsi popuščali...




Se strinjam. A veš, tudi če ne bo pogruntal, da jeza ni prava pot, to ni tvoj problem. Te reči govorijo zgolj o njemu nekaj, nič o tebi. Ne more tebe bolet duša, če je on prismuknjen, pa ti ne vošči. Daj no mir. Sebe pa res ne moreš kaznovat zaradi njegovih kompleksov in težav. NJegovo voščilo ne bi smelo biti niti malo pogojeno s tvojo srečo, a se ti ne zdi tako?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 18:13:01   
Sulfinija
Vse najboljše za tvoj rojstni dan.user posted image

Povabi oba če kateraga ne bo ne pusti žalosti,da te premaga na ta velik dan.Lepo praznovanje ti želim.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 18:13:54   
Anonimen
dovolj mi je tega da karkoli nardim al pa ne nardim da nisem dovolj dobra za mojega očeta


In drugo leto...kako bos reagirala?

Drugace pa hepi brzdej :).

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
12.8.2008 18:54:57   
Rubin.
Vidim, da ti predlagajo naj povabiš oba. Mene pa zanima, kako bi izpadlo praznovanje z obema, če je oče tako problematičen. A bi imela sploh kaj od tega? Praznuj 2x pa problem rešen. Če se ne razumeta je to njun problem in ga morata rešiti onadva, ker ga ti ne moreš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
13.8.2008 13:51:01   
soncnica 3
Vse najboljče, tudi moj brta je imel včeraj rojstni dan, vse najboljče levčki.

Ne sekiraj se, to, da se ona dva ne moreta videt, to je njun problem in ne tvoj. To jima odločno povej, saj si levinja, pokaži zobe staršema, da se bosta nehala obnašat kot nezrela najstnika, jaz jh imam pa 30 in 11 mesecev, ha, ha...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dovolj mi je ...in vse najbolše za me
13.8.2008 13:53:37   
soncnica 3
Joj, moje slovnične napake; morala bi napisat moj BRAT! /Vedno se zatipkam.../

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?