|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 12:03:50   
Anonimen
Moža bom peljala na predstavo Jamski človek.:)- Sama sem ga že enkrat gledala in se iz srca nasmejala.
Je katera gledala?

Drugače hodite kaj v gledališče? Kaj najraje gledate?
Jaz imam vsekakor najraje humor-komedije. V gledališče grem, da se sprostim, zabavam, nasmejem. Nazadnje sem se najbolj nasmejala komediji Butelj za večerjo.:)-

Priznam pa, da je sedaj, ko je ta mal pri hiši, manj možnosti in časa za gledališče. Sem in tja pa vseeno paše:)-
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 12:06:27   
*HONEY*
Jaz sem včasih hodla an opero,balet. Full dobro mi je.:bravo:
Zdaj pa že preveč dolgo nisem bla skoraj 2leti:zmeden::(
Samo dragega jaz ne spravim zraven,moram kolegice žicat za gledališče. Še v kino ne gre rad:(

LP uživajta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 12:07:48   
kalimero
Aha, hodim. Ampak letos res nismo prav pridni. Jamski človek je pa definitivno predstava, ki jo MORAŠ videti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 12:09:56   
TARA in MAJ
nism še gledala

je pa gledališče zelo zanimivo tudi mi smo včasih večkrat šli gledat kakšno dobro komedio zdej pa nam tud časa zmankuje:(pa saj bojo :duda:zrasli pa si bomo večkrat kaj privoščili:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 12:19:21   
Anonimen
Ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 12:56:21   
Pajaca
Pred nosečnostjo enkrat na mesec.... kako je blo fino. Med nosečnostjo me je preveč lulat tiščal pa raje nisem šla..... zdaj pa je nemogoče, moj ne more z mano (gips).... prijateljice pa .... kakšne ne grejo ker je predrago, kakšne hodijo s fanti/možmi.... bomo jeseni spet začeli hodit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 13:11:24   
bini
ja, jest ful rada... pa že dolgo ne... nazadnje sem gledala Renske nimfe s kolegicami :) vredno ogleda!!!
v glavnem je problem varstvo, ker se jaz takooo težko zvečer ločim od moje male... čeprav vem da ji ne bi nič manjkalo..
Kje pa je ta jamski človek?? V MGLju al kje drugje?? je zelo zasedeno..
no, uživaj na predstavi in se veliko :)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 13:23:02   
Magi*
nazadnje v 8. mescu nosečnosti. je mala v trebuhu žurala, mene je pa skoraj pobralo od dolgotrajnega sedenja in vročine v MGLju. sicer pa zelo rada hodim v gledališče gledat vse živo. komaj čakam, da bodo na vrsti lutke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 14:38:18   
Anonimen
Bini, Jamski človek bo 10. aprila v Hotelu Union - bivši Kino Union. KArte začnejo prodajat drug teden.

Bo pa tudi to nedeljo, ampak je že vse zasedeno.:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 14:47:10   
ZARA
Jst nic!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 14:49:14   
Anonimen
kam pa greš pol?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 14:51:04   
ZARA
Spat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 14:52:20   
Anonimen
Prou maš. In jst ponavad že s kuram:-))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 18:00:10   
Pia73
Jaz grem zelo rada v gledališče, ćžal si ga zaradi varstva ipd. redko privoščim,..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 21:31:26   
Anonimen
Jaz sem se včasih silila, da sem hodila, ker sem hotela biti pač kulturna, potem sem pa obupala. Zgleda da ne bom nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 21:41:54   
Jančika_
Kot (večna:hudicek: ) študentka primerjalne književnosti bi verjetno morala imet rada gledališče. No, pa ga nimam. Med študijem sem celo imela neke abonmaje, pa prost vstop v Dramo...pa mi je bilo vedno tako dolgčas.

Raje imam plesne predstave, pa kakšne hecne performanse...Jamski človek je precej fajn zadeva, smešna. Moja mama je kupila karte za celo familijo (mama, ati, jaz+Joe, brat+punca) in smo se šli skupaj smejat. Lep večer.

Od stvari, ki sem jih videla, so mi v spominu ostale Grmače od Daneta Zajca kot najbolj obupno dogočasna predstava. Najbolj všeč pa mi je bil Tango v MB, pa Saints and singing Boba Wilsona. (Sej vem, da me tega noben ni vprašal, pa ipak povem:)- ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 21:55:16   
Anonimen
Meni so tudi všeč plesne predstave. Pa če še pojejo zraven, tisti glasovi, ki ti gredo do kosti. Kakšna rock opera ali kakšen drugačen "udaren" musical. To so moje predstave, to me pa res prevzame.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 22:01:45   
Jančika_
:bravo:

Ej, sam tiste Grmače...pred desetimi leti sem jih gledala, pa me še vedno morijo. Preživela sem samo tako, da sem ugotavljala, koliko je naenkrat igralcev na odru, koliko jih je v vsakem prizoru umrlo in kdo je komu oče/brat/sin/stric. Itak mi ni bilo nič jasno. Verjetno bi se takrat lahko zamislila nad mojo primernostjo za ta študij:hudicek:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 22:05:22   
Anonimen
Ja pač moraš tudi to doživeti, tudi Daneta Zajca, da lahko potem "primerjaš", a ne? Za Tega človeka tudi meni ni bilo nikoli čisto jasno, a mene zaj... ali sam sebe, a je kaj narobe, a se mi sanja, a je to res to, kar je... ma nimam pojma, kaj sploh hoče. Razen če točno to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 22:09:45   
Jančika_
Enim mojim sošolcem je bil pa ful všeč...res pa je, da zdaj ti ljudje pišejo knjige in urejajo zbirke in jih je po vsej cajtengih polno...jaz se pa samo po RR potikam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 22:25:11   
Blanka77
Jaz grozno rada hoim v gledališče, toda trenutno imam gledališče doma. Pa sej bo pikica zrasla, pa bomo šli skupaj. Je pa tud zelo draga zabava postala. Nazdnje sem si pred novim letom ogledala balet Božična zgodba. Super. raje pa gledam esne zadeve kot komedije. Rada bi šla gledat Brate Karamazove, sam je baje predstava maratonsko dolga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 22:34:52   
Jančika_
6 ur baje. Mene bi direkt pobralo:ups:. Šest ur naenkrat lahko samo spim. Če boš šla, se javi, ker me ful zanima, kako je. Tistemu, kar napišejo kritiki, ni vedno za zaupat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Hodite kaj v gledališče?
3.3.2005 22:54:51   
Anonimen
Kar se Daneta Zajca tiče, ga jaz lahko sodim samo po tistem, kar smo o njem v gimnaziji zvedeli. Ampak se mi zdi, da mi je glavnina znana. Pa sploh ne vem, kako naj se izrazim, ne da mi ni bilo jasno, ker sploh nima kaj jasno za bit, ker nekako ničesar ni. In ko pomislim na Daneta Zajca, sploh neham mislit. Kar blokada. Hvala bogu pa, da ni pri vseh tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?