|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kumarice?
16.7.2008 13:54:41   
muška
na vrtu imam kar precej kumaric, ki so mi "pobegnile" in so zdaj tako velike, da ne vem kaj naj z njimi. Za vlagat so absolutno prevelike, pa tudi semena so v njih že velika !
Kaj naj naredim iz njih? Čimveč predlogov bo dobrodošlih user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kumarice?
16.7.2008 14:00:13   
bučkabb
kuhane kumarce z krompirjem oz. po domače krompirjeve murke
ali pa  jih porabiš za solato, mnjami men zdaj v nosečnosti zelo paše user posted image user posted image user posted image

to dvoje pri nas najbolj prakticiramo in jemo, ko kaj drugega pa že deci nose vihajo

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kumarice?
16.7.2008 14:02:25   
sonček33
bučka...tele kumarice s krompirjem...bi napisala recept?  jaz namreč obožujem tople kumarice in pire krompir...ampak ne vem, mislim, da to kar delaš ti ni isto,a mapk skupaj kuhano.

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 16.7.2008 14:11:55 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kumarice?
16.7.2008 14:11:24   
*Junona*
Mi pa temu rečemo bele murkeuser posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kumarice?
16.7.2008 14:13:41   
Hope2
Mlečne kumarce so v poletnih dneh fajn osvežilne. Rabiš pa naribane kumarce na kolobarje (semenke pobereš ven), ki jih malo posoliš, pustiš in ožameš. Zaliješ z jogurti in malo kisle smetane in stisnjen česen, daš v hladilnik. Kot nek tzaziki

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kumarice?
16.7.2008 14:18:14   
muška
kako pa naredite tenstane kunare?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kumarice?
16.7.2008 21:35:06   
Naja30
Jaz naredim tako, da skuham krompir (olupljen), kumare pa naribam in pustim, da vodo spustijo. Potem popražim čebulo, vržem gor kumare, solim, popram, dodam kislo smetano in pol vržem noter že zmečkan krompir. Njami! Po potrebi še malo soli in kisle smetane.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kumarice?
16.7.2008 22:19:59   
pajčolanka
kar je pa še preveč za sproti porabit, pa kar lepo olupit, naribat in spakirat v skrinjo.
pa se pol porabi za kumarično juho in ostale kumarične dobrote.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kumarice?
17.7.2008 16:32:29   
kjava
Jest popražim mal čebule, česna, stresem gor naribane (tko na listke) kumare, začinim in podušim. Na koncu pa še mal kisle smetane in peteršilja.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kumarice?
17.7.2008 21:07:18   
Naja30
Ej tak ste me premamile s temi kumaricami, da jih bom jutri naredila! Imam ravno še eno veliko kumaro za porabit.user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kumarice?
21.7.2008 19:51:50   
Paštetka
skvašene kumarce user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kumarice?
21.7.2008 20:43:58   
gloria
jaz ih pa včasih dam kuhat v bešamel omako(mal bolj redko),zašinim na koncu pa dodam kislo smetano.....zraven pa pire pa kakšn faširanc,hrenovka ali pa nič....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kumarice?
21.7.2008 20:45:34   
Eca
A kopra pa  nič ne date v te kumarične zadeve? Meni pa je ta začimba prav super. Pri kumarah, bučkah, enolončnicah povsod ga not vsujem.user posted image

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kumarice?
21.7.2008 21:33:12   
massylou
Pa še tzaziki, solata na 1001 način, lepotni tretmaji...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kumarice?
21.8.2008 10:30:28   
Lia25
http://www.mojirecepti.com/zelenjava/plod/kumare.html

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kumarice?
21.8.2008 10:54:58   
Anonimen
Men je iz kumar najboljša solata s krompirjem.
In sicer kumare olupiš (če so peške prevelike jih odstraniš) in naribaš na lističe. Narežeš čebulo na čisto tanko, jo dodaš kumaram in posoliš ter pustiš stat, da kumare spustijo vodo. Med tem daš kuhat krompir v oblicah. Ko je kuhan, ga olupiš in ohladiš. Narežeš ga na rezine in daš v skledo. V skledo dodaš tudi kumare in čebulo, ki ju pred tem ožameš, da odteče odvečna voda. Vse skupaj začiniš z oljem, kisom, poprom, žlico kisle smetane in po potrebi še malo soli.
Majka od solate!!!

(odgovor članu Lia25)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?