|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema proti gubam
31.8.2008 13:38:12   
blaža
kmalu se bliža moj trideseti rojstni dan in rada bi si podarilauser posted image  dobro kremo proti gubam. do sedaj jih nisem opazla, po drugem porodu, pa imam dve večji na čelu in seveda smejalne okoli oči. Z leti res nisem obremenjena, rada pa bi si kupla eno dobro kremo,da bom še lepša kot že semuser posted image .

v glavnem, šla sem v lekarno in mi je rekla, da mi za mojo starost priporoča nux, da z vishijem še malo počakam, da je bolj za štiridesetletnice. Mi je dala vzorčke od Nuxa. Živa katastrofa. krema mi je bila takoj zelo mastna in drugi dan sem dobila majhne bele gnojne mezoljčke, ki jih drugače sploh nimam. nisem še naletela na kremo proti gubam, oz, sem mislila, da niso mastne, ampak ta?!

kaj mi priporočate, glede nato da imam neproblematično kožo. Moja kože ni ne suha , ne mastna. Mislim, da je normalna. Lahko tudi kakšen serum, ki je dober za čelo, pa tudi za oči. Teh kremic za oči sem dosti vidla, pa se ne morem odločit katera firma bi mi bla v redu. res ne bi rad kupla kremo za trideset štirideset e ali več in , da mi pol ni ok. Kaj imate vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema proti gubam
31.8.2008 13:45:02   
malecka
Jaz mislim, da je nuxe kozmetika zelo draga( za to kaj nudijo)
Najboljše odgovore na to bi dobila na divi, sicer pa jaz sem zdaj (29), začela uporabljati navadno hladno stiskano olivno olje in si vsak večer zmasiram obraz. Saj veš tako nežno krožiš z dvemi prsti ene 5 min. In so smejalne gubice kar nekam izginile....user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema proti gubam
1.9.2008 10:27:15   
dory
Tudi jaz sem pred kratkim pihnila 30svečk, a o takšnih kremah niti ne razmišljam,ker ne boš verjela še nimam gubic :)

Drugače pa sem trenutno na kozmetični liniji od clarinsa...super zadovoljna...

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema proti gubam
1.9.2008 14:01:43   
lotoska
Jaz si nameravam kupiti kremico od Juvene, ki  sem jo vidla v Muellerjevem katalogu, stane okol 19 eur. Imam kremo za okol oči od iste firme in je fantastična.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema proti gubam
1.9.2008 14:30:25   
s.
kaj mi priporočate, glede nato da imam neproblematično kožo


Kontaktiraj me, da ti priporočam res dobro stvar- Filler!

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema proti gubam
1.9.2008 21:31:35   
blaža
Ma lahko napišeš kar tle. Hvala

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema proti gubam
3.9.2008 10:34:29   
s.
Priporočam ti švicarski izdelek swisforma z imenom filler. Učinkuje kot hiter lifting, kožo nardi elastično, zgladi gube in brazde. Uporablja se za okoli oči, ust, nosa, ušes... Stane 27 eur.

Moja kolegica ( 33 let) je navdušena nad njim, ker je imela okoli ust kar nekaj opaznih gub in si ga sedaj redno nabavlja. Uporablja ga predvsem za okoli ust in oči. In je zelo zadovoljna. Razlika je očitna. Prej je imela kolobarje pod očmi, zdaj jih ni več videt. Je imela več dragih preparatov in nekateri so jo pekli, nekateri niso dali učinka.

Dobiš ga lahko tudi pri meni.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema proti gubam
3.9.2008 11:11:58   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kmalu se bliža moj trideseti rojstni dan in rada bi si podarilauser posted image  dobro kremo proti gubam. do sedaj jih nisem opazla, .....


francel ima v vrtu polno količkov z zastavicami.
pa ga sosed vpraša: čemu to?
francelj: odganja žirafe
sosed: pa saj pri nas ni žiraf
francelj: no, vidiš da deluje

enako bo s kremo proti gubami. ne boš vedela ali deluje krema ali gub tako-ali-tako ne bi imela. načeloma vsaj do 40 ne potrebuješ kreme proti gubam ampak le dobro hidrantno, v kolikor pač nimaš zelo suhe kože. meni se zdi, da so vse kreme proti gubam delane za suho kožo.

proti gubam pomaga: malce maščobnih blazinic (suhice hitreje izgledajo gubaste), zmerno sončenje, zmeren šport (ker velko aktivnih športnic, ki so celo leto zunaj pri vseh vremenskih pogojih, je tudi zelo gubastih) in dobra dedna zasnova (poglej kakšne so tvoja mama, babica, tete, sestrične)


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krema proti gubam
6.9.2008 13:24:02   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kmalu se bliža moj trideseti rojstni dan in rada bi si podarilauser posted image  dobro kremo proti gubam. do sedaj jih nisem opazla, .....


francel ima v vrtu polno količkov z zastavicami.
pa ga sosed vpraša: čemu to?
francelj: odganja žirafe
sosed: pa saj pri nas ni žiraf
francelj: no, vidiš da deluje

enako bo s kremo proti gubami. ne boš vedela ali deluje krema ali gub tako-ali-tako ne bi imela. načeloma vsaj do 40 ne potrebuješ kreme proti gubam ampak le dobro hidrantno, v kolikor pač nimaš zelo suhe kože. meni se zdi, da so vse kreme proti gubam delane za suho kožo.

proti gubam pomaga: malce maščobnih blazinic (suhice hitreje izgledajo gubaste), zmerno sončenje, zmeren šport (ker velko aktivnih športnic, ki so celo leto zunaj pri vseh vremenskih pogojih, je tudi zelo gubastih) in dobra dedna zasnova (poglej kakšne so tvoja mama, babica, tete, sestrične)





AMEN!

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krema proti gubam
6.9.2008 14:08:19   
Dashenka
Dermalogica je en boljših kompromisov med ceno in kvaliteto.

Dobiš pa njihove izdelke le v kozmetičnih salonih - žal niso v prosti prodaji.
Če si iz LJ, potem se zapelji do centra Sunny.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?