|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kvadratna miza za jedilnico
27.5.2008 9:49:02   
gajka
V glavo sva si zapičila, da hočeva imeti v jedilnici kvadratno mizo za 8. Tako mizo, kjer sta na vsaki stranici po 2 stola. Edini problem je, da je še nisva nikjer zasledila. user posted image  Tiste podolgovate z 2×3 stoli + 2×1 stol pa nama niso ravno všeč. A je že kje katera zasledila takšno mizo oz. a katera pozna kakšno dobro firmo, ki ti to lepo izdela po željah (po možnosti vključno s stoli)?

Primer take mize iz nekega tujega kataloga:
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.5.2008 9:59:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
27.5.2008 10:10:27   
gajka
Kje pa sta jo dala delat? A s stoli vred? Kakšna pa je bila približna cena?

Glede prta me ne skrbi preveč, bo pa kaka šivilja še svoje pokasirala. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
27.5.2008 10:13:34   
Kaliope
samo dodajam mnenje enega starega tesarja: najboljše je, če ima miza "noge" po sredini, ker tako za njo spraviš še več ljudi, če je treba, v vsakem primeru pa ljudje veliko lažje sedijo, kot če se tiščijo ob stranicah ...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
27.5.2008 11:03:48   
gajka
Mogoče je že prednost v nogah v sredini, ampak časi so se že precej nazaj zamenjali in meni nikakor ne potegnejo. Stari mizarji tudi forsirajo vratca na kuhinjskih pultih, pa jih že nekaj časa pri novejših kuhinjah zaradi nepraktičnosti ni za zasledit. Sicer pa so kuhinjske noge čisto na vogali približno tako moteče kot noge v sredini, kjer ne moreš iztegniti nog. Vsak ima pač svoj okus. user posted image

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
29.5.2008 7:58:54   
Anonimen
ful hudo mizo za 8 ljudi tako kvadratno sem vidla v harvi normanu. ne vem če majo še raztstavljeno. je bla pa z nogo na sredi - bele barve, na vrh pa šipa. fuuulll je bla huda res!

(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
29.5.2008 8:06:02   
Marogica
Ja, meni se tudi zdi, da sem jih v Harveyu videla. Pa mislim, da jih ima po novem Ikea. Nisem pa sigurna. Bom malo tja "pokukala".

Drugače pa mi je ful všeč. Najbolj všečuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
29.5.2008 8:10:09   
Marogica
SEm našla eno 110x110, to je za 4 osebe. Torej, pri Ikei nič pametnega.. Razen, da kupiš posebej noge(ki jih imaj x-vrst) in po meri urezano ploščo. To bi bila varianta pri Ikei.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
29.5.2008 8:22:34   
3T
Svetujem ti, da se obrneš na kvalitetnega mizarja, ker miza mora biti konstrukcijsko kar močna, s to nogo na sredini je po moje kar problem....stabilnost mizeuser posted image

Je pa res, da ti lahko tudi dober mizar naredi mizo po želji za isto ceno kot jo dobiš v Harveyu ( ki je serijske proizvodnje ), potem pa moraš še iskati posebej stole, razen če niso v kpl oziroma se odločiš za neke nevtralne ( inox, usnje,... ), tako kot sem rekla, mizar ti naredi mizo in stole v istem odtenku in materialu, lahko pa tudi v istem stilu kot že imaš recimo ostalo pohištvo v jedilnici.

lp

< Sporočilo je popravil 3T -- 29.5.2008 8:23:44 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
29.5.2008 8:58:01   
robinzon
Gajka, najmanjši problem je prt obšiti, problem je najti blago širine 2m, pa da ti je povrhu vsega še všeč.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
29.5.2008 9:07:15   
Anonimen
Mi smo zdaj kupili jedilnico in sem opazila kvadratne mize od Calligarisa. Calligaris sigurno najdeš sigurno v večjih trgovinah s pohištvom.

V Murski Soboti v Il Ambienti imajo razstavljeno belo z osmimi rdečimi stoli.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 29.5.2008 9:09:21 >

(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
29.5.2008 10:43:09   
gajka
Hvala za ideje! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
8.3.2011 8:36:20   
nananaja
noge na vogalih so smotane samo, kadar imaš zraven klop.

(odgovor članu malnar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kvadratna miza za jedilnico
16.3.2011 21:23:28   
Poka
Midva imava dimenzije jedilnice nekoliko neobičajne, ker se vidi od okna jedilnice na drugo stra hiše, kar je skoraj deset m - oz. do stopnišča in zato tudi miza ne more bit ravno majhna, vsaj 2,5 m in jo bova dala kar delat... Ko sem gledala mize v ponudbi, mi jih je zelo malo všeč - oziroma mi nobena ni... Pa glede na to,da nama bo mizar naredil kuhinjo in vrata, bova verjetno v kombinaciji z ostalim pohištvom dala delat še to in verjetno ne bo tako drago.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?