|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poklicni tecaj v laskem
27.8.2008 15:41:35   
sancy
Zivjo vsem! Mene pa zanima ce gre mogoce katera 1.oktobra v poklicni tecaj v LASKO smer vzgojitelj predsolskih otrok? Aja pa ce je ze mogoce katera bila bi prosila da mi poveste kako je kaj bilouser posted image  Lep pozdravcek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poklicni tecaj v laskem
27.8.2008 16:26:12   
cukr07
Koliko časa pa traja tale tečaj in koliko stane? Kakšen naziv pa dobiš po opravljenem tečaju?

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poklicni tecaj v laskem
27.8.2008 22:03:29   
Pingvinčica
Jaz sem hodila dve leti nazaj. Na splošno je predavanje ok. Je pa nekaj tudi takšnih brezveznih stvari. Če te zanima pa še kaj več pa se javi na ZS. Imaš pa potem naziv pomočnik vzgojitelja predšolskih otrok. Cena tečaja pa je znašala okoli 200.000 sit. Trajal je pa od oktobra junija pa smo že imeli zaključne izpite.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poklicni tecaj v laskem
28.8.2008 13:23:11   
sancy
Ta tecaj traja 1 leto in pridobis naziv vzgojitelj predsolskih otrok. Zdej tocno ceno za letos se nevem lani pa je bila 70evrov vpisnina in 960 evrov sola. Ampak se splaca, no zacne se pa 1. oktobrauser posted image  

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poklicni tecaj v laskem
28.8.2008 15:10:56   
cukr07
Sancy, katere dneve v tednu pa so pradavanja in od kdaj do kdaj? Mene tole zelo vleče, sam delam v turnusu dopoldne-popoldne, pa ne vem če bi lahko na vsa predavanja hodila? Je na vseh predavanjih obvezna udeležba? Je potrebno opraviti tudi kaj praktičnih vaj?

Že v naprej hvala za odgovor!

< Sporočilo je popravil cukr07 -- 28.8.2008 15:11:03 >

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poklicni tecaj v laskem
28.8.2008 15:37:22   
cukr07
Še to: kje bi pa našla informacijie glede tega tečaja? Sem brskala po netu, pa ne najdem nič konkretnega za Laško?

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poklicni tecaj v laskem
28.8.2008 16:22:01   
sancy
Predavanja potekajo 4 krat na teden in sicer v popoldanskem casu, na cisto vsa predavanja ti tudi ni treba priti. Glede vaj se sama nevem ampak mislim da na koncu delas zagovor v vrtcu. Kam gres pogledat: napisi poklicni tecaj v laskem tam bos to naslo. cE NE SE MI PA JAVI TI BOM DALA PA LINKuser posted image  

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poklicni tecaj v laskem
12.9.2008 20:52:20   
Pingvinčica
En mesec je potrebno opraviti prakso v vrtcu. Na koncu pa moraš opraviti poklicno maturo iz psihologije ali pedagogike, ter zagovora praktičnega dela.

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?