|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 13:39:10   
neanja duo
Oj!

Mene pa zanima,če je kdo komplet zamenjal elektriko ali vodo ali oboje v stanovanju?

Koliko stane to?

npr.stanovanje 3 sobno,85 kvadratov,ljubljana skoraj center v  večstanovanjski hiši

že v naprej najlepša hvala za odgovore

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 14:01:21   
kalbo
Elektrika se računa od 10 do 15 evrov na uro. Odvisno je od tega, koliko je star objekt, iz kakšnega materiala so stene in kaj hočeš. Okol 500 evrov bi zneslo delo grobe inštalacije (na fuš seveda), lahko tudi manj. Za material (kable) pa ne vem, ker ga že dolgo nisem sam kupoval. Omarica in varovalke s FID stikalom pridejo pa okol 100 evrov.


(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 17:45:38   
Piruri
Mi smo večinoma vse delali sami, tako, da če imaš spretnega moža ali tasta/svaka/brata/očeta/strica....se ti splača...
Za elektriko sva nabavila vse v OBI-ju in sva dala za kable, plastične cevi, vtičnice, doze...nov števec...skratka za ene tri navadne vrečke materiala sva dala pred 4 leti okoli 500 eur...mi je šlo skoraj na jok user posted image
Za vodo pa sva porabila malenkost manj...okoli 300 eur...potem pa še nekaj za izravnalno maso in barvo....

Imava pa tudi okoli 70 m2 stanovanja in ugotavljam, da smo dali še premalo vtičnic in stikal....

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 17:58:17   
Sulfinija
Midva,samo ti niti približno ne znam povedati kok naju bo stalo.Zadnjič nama je vodovar prestavljal radiator sma plača vred z delom, materialom 27Eurov,kok bo sedaj ko bo menjaval cevi v kuhinji pa nimam pojma niti sam mi ni znal povedati.Ti poveč čez dobrih dva tedna.V kopalnici nas je vodov stal pred tremi leti skoraj 200.000sit  z tem da se je delalo preko firme,prestvaljalo za bojler,pralni stroj in wc školjko imamo sedaj vse drugače pa še bojler velik smo takrat vzeli preko tega mojstra.
Za elektriko se sedaj ne sekiram imam namreč doma očeta in moža ki sta oba električarja,če nisi daleč ju bom kar priporočala.

LP Mojca

< Sporočilo je popravil Sulfinija -- 23.9.2008 17:59:43 >


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 18:57:04   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija
Zadnjič nama je vodovar prestavljal radiator sma plača vred z delom, materialom 27Eurov



no nam ga je samo zamenjal, pa je blo 130euser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 19:44:13   
Sulfinija
Jajula,pol sem jaz pa itak vodovarja zastonj našla v ceno 27Eurov je bil material,skoraj dve uri dela in seveda pripeljal se je tja in nazaj 50km.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 19:49:27   
jajula
no ta moj je pa itak mel delo v sosednjem stanovanju in je samo odmontiral stari radiator, odbrusil dol nosilce in prši namontirat novega..no sej v to ceno paše tud radiator, pa se mi zdi vseen drago. no pa mogoče je bil v stanovanju 40min...

na katermu koncu pa je to? k zdej rabim spet vodovodarja za kopalnico pa ne bi blo slabo če bi bil pocenuser posted image

< Sporočilo je popravil jajula -- 23.9.2008 19:50:37 >

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 19:52:16   
Sulfinija
Prekmurje.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 20:33:21   
ajtim76
Vodovod maš kopalnico in kuhno. Elektriko pa povsod. Odvisno kakšne maš želje. Osnova se ti podraži za dvakrat. Pri vodi maš varjante iz pocinkanih cevi al plastiko, ki je hitrejš narjena in cenejši materijal, elektrika je pa tako, da ti vsak delo račina caa 10 - 15 €/uro materijalpa v OBI, spet odvisno katere štekarje si si zaželela( od 500€ dalje. Vse skup delo in materijal caa 1200 - 1500€ pol pa vse nazaj zazidat....

_____________________________

Lp, Mitja!

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
23.9.2008 21:49:10   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Prekmurje.

LP Mojcauser posted image


verjetn je še zmeri cenej vašemu vodovodarju potne stroškek plačat, kt v v LJ koga najematuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
24.9.2008 22:18:23   
saving
Kalbo, da nisi malo podcenil elektrike? Zadnjič sem kupil samo FID in omarico, pa še par šraufov, pa je bilo čez 100 €... brez varovalk, zbiralk, žic, doz, spojk in vse druge robe. Če sam vse narediš, pomoje pride material ene 400€, na fuš pa, bi rekel, pod 1000 € ni nič. Voda pa, če hočeš vse razbit in zamenjat še odtoke, bo prišla tudi ene toliko.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menjava elektrike,vode v stanovanju
25.9.2008 10:59:15   
kalbo
Jest sem napisal za delo, kolk bi koštalo. To je seveda cena na fuš. Varovalke za eno etažno stanovanje in fid so pa okol 100 EUR. Seveda če vzameš Hager omarico je samo omarica 70 EUR.

(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?