|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to prav?
26.9.2008 10:12:49   
Anonimen
Živijo

Pa da povem svojo situacijo. S fantom sva skupaj skoraj 4 leta, sexsava bolj malo kar me zelo moti. No pa sem včeraj šla v sexshop pogledat in si kupila majhen stimulator. Problem pa je v tem, da  je bil vedno proti tem pripomočkom in ga bom morala skriti.
Jaz več nevem kaj naj naredim, če me on ne zadovolji se bom morala potešiti pač na tak način. Vedno ko ga vprašam če bova kaj sexala mi odgovori ja bova pol pa zaspi.  Saj razumem da ima veliko dela samo jaz sem tudi samo človek. Kako ga naj vzpodbudim da se mi bo glede tega bolj posvečal?

Najbolj pa me je šokiralo ko sem ga dobila zraven da se samozadovoljujeuser posted image , jaz pa stradam sex. Pa sem ga vprašala če ga ne privlačim več pa to in predlagala da greva narazen, pa je rekel da je vse ok in da naj ne kompliciram user posted image . Samo meni to ni normalno da sem jaz včasih željna sexa pa kar nekaj obljublja pol pa ni nič :( pol ga pa še dobim da sam opravlja te stvari.

Ali je prav da si pomagam s pripomočki (čeprav je rekel da jih noče videti) sama, ali ne? Sploh nevem več kaj naj naredim sem čisto obupana. Meni se pa tako sexa user posted image




  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to prav?
26.9.2008 10:30:44   
s5rada
kaj pa če je drugače spolno usmerjen, pa mu je nerodno to povedati. drugače, pa idi v sexshop pa si kupi kar potrebuješ. mogoče si omisli tudi kaj na dveh nogah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to prav?
26.9.2008 10:33:19   
Anonimen
Ali je prav da si pomagam s pripomočki (čeprav je rekel da jih noče videti) sama, ali ne? Sploh nevem več kaj naj naredim sem čisto obupana. Meni se pa tako sexa


Zakaj bi pa to skrivala pred njimuser posted image
Pač daj pred njim. Če bo pa kaj sikal pa pač povej da če pač on noče boš pa sama. Mislm halo...da neb skrivalauser posted image

(odgovor članu s5rada)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to prav?
26.9.2008 10:39:15   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ali je prav da si pomagam s pripomočki (čeprav je rekel da jih noče videti) sama, ali ne? Sploh nevem več kaj naj naredim sem čisto obupana. Meni se pa tako sexa


Zakaj bi pa to skrivala pred njimuser posted image
Pač daj pred njim. Če bo pa kaj sikal pa pač povej da če pač on noče boš pa sama. Mislm halo...da neb skrivalauser posted image


Se strinjam.

Pa ne ga spraševat, če bosta sexsala. Mene to vprašanje odbija, raje imam, da pride do mene in mi z dejanji pokaže, da bi rad sexsal.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 12:33:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to prav?
26.9.2008 13:19:19   
pijja
Seveda je prav...še boljši je ljubimec..če pač dec noče user posted image .

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to prav?
26.9.2008 14:52:06   
dreamhorse
Kot so punce svetovale. Poskusi pred njim. Zakaj ti ne bi, on pa lahko. Drugače pa en krepek pogovor, brca v rit, pa najdi drugega!

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to prav?
26.9.2008 20:36:11   
Anonimen


Istospolno ni usmerjen to sem 100%. Nikoli mi ni bilo potrebno prositi za sex, kar se mi pa zdaj redno dogaja user posted image . Ful se počutim manjvredno pa to....user posted image

Bom upoštevala nasvete pa da vidim če se bo kaj spremenilo, ker drugače pa res nevem kaj bo, ker nisem tip človeka ki vara zato upam da ne bova šla narazen.

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to prav?
27.9.2008 0:46:44   
Anonimen
Da se še jaz oglasim... Da ne boš mislila, da si edina s takšnim problemom. Tudi jaz imam podoben problem. Moj sicer nima nič proti stimulatorjem in podobnim rečem, ampak mu pa ful ni do sex-a user posted image  Skupaj sma 4 leta in pol in je očitno manj sex-a kot na začetku. Sem že večkrat dala sama pobudo, pa se mi je zgodilo, da mi je rekel, da mu ni do sex-a ravno takrat ali pa da je utrujen... Pa še to - dela v tujini, tako da sma skupaj približno en teden na mesec (razen takrat ko grem jaz z njim, takrat sma malo več) user posted image   Kak nasvet glede tega? Zelo bi ga bila vesela, ker res več ne vem kaj naj naredim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to prav?
27.9.2008 10:15:37   
Anonimen
evo tukaj anonimna 2.
Vidim da nisem edina s tem problemom.Jaz sem že dost dalj časa v zvezi.Imava otroke.Skratka štima čist vse.Je ljubeč oče,skrbi za nas,nas razvaja,skratka vse,kar bi si marsikdo želel.Ampak jaz pa v sebi trpim,ker se mi lušta njegove ljubezni,sexa.On to ve,pa nič ne naredi.Vedno izgovori,da njemu sex ni pomemben,da me ima rad neizmerno.Vem da sva včasih imela dneve,ko si me je noro želel in sva vsak dan sexala.Enostavno več ne vem,kaj storit.Ne pomaga nič,ne pogovor.Včasih zvečer reče,da bova npr.jutri,pa da komaj čaka,ppol pa spet mine tedn,jaz pa čakam in se mi že meša.Nočem več živet ko ena svetnica,sem še v vredu letih in mi sex pomeni veliko.Kaj bi ve storile v takem primeru??Samo ne mi rečt,naj dam pobudo,ker se mi zdi že nesmiselno.Vsi mi govorijo,kako vredu zgledam,kako sem ok,zravn njega pa se počutim,ko ena stara oma.Hellllp,prosim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to prav?
27.9.2008 22:27:38   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: s5rada
kaj pa če je drugače spolno usmerjen, pa mu je nerodno to povedati.


Če bi pri "neodzivnosti za spolne aktivnosti" moški vsakič pomislili, da je njegova žena drugače spolno usmerjena, bi bila polovica svetovne ženske populacije homoseksualna user posted image

(odgovor članu s5rada)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to prav?
27.9.2008 23:15:48   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen Kaj bi ve storile v takem primeru??


Jaz pa se bom kar podpisala pod svoj post, čeprav so me prsti srbeli, da bi ostala anonimna. Pri takšnih temah moraš imeti kar "jajca", da se podpišeš....user posted image

Imam moža, kateremu se je libido zmanjšal in hkrati se je moj povečal (sem v "najboljših letih" za žensko user posted image ). Skupaj sva 8 let, in ritem je šel samo še navzdol.  Hecno je to, da sva sicer še vedno kot zaljubljenca: poljubi, nežnosti, dotiki so del vsakdanjosti. A ko pride do spolnosti (ali pa se samo začne na to namigovati: besedno ali z dejanji), se vse skupaj ustavi. Enostavno so številne zavrnitve "utrujen sem", "bova jutri" vplivale tudi name slabo... Skozi smo dali pogovore, zapravili malo premoženje za čipkasto perilo, sledile so frustracije, včasih tihi jok, nato skrb za zvezo, dvom v zvezo,  sumi takšni in drugačni (je gej?, ima drugo? , sem preveč izkušena zanj?...), itd itd.
Letos je tudi on prvič doumel, da pa res ni OK, saj je vse skupaj tudi njega načelo (in vsi dobro vemo, kako se tovrstni stres in pritisk odraža na moškemu).

Rešitev? Sama sem si omislila osebno terapevtko, kjer sem se malo sfiltrirala, se začela drugače ukvarjati s stvarmi, ki me morijo. Nato sva skupaj šla v seksološko ambulanto (edina tovrstna v Sloveniji). Žal so čakalne dobe obupne, za prvi obisk sva čakala dobre 3 mesece, za drugega še čakava, da mine vmesna doba 4 mesecev od prvega pogovora.
Ta čas mora mož preveriti ščitnične hormone (sum na premalo testerona, ki zelo vpliva na moški libido), pa vpeljati morava redno rutino: na vsake 14 dni (pogoj: redna ferkvenca!) me mora povabiti na intimno druženje, ki na začetku ni nujno, da je vezan na sam spolni akt. Vzeti si morava čas, da se spet navadiva en na drugega, biti gola en ob drugem. Pomembno je, da vzpostaviva ritem, in se tega brezpogojno drživa (npr. petek vsake 14 dni, ob osmih zvečer).

Sprememba se je zgodila takrat, ko sem:
1) nehala sebe obtoževati za stanje;
2) ugotovila, da jaz nisem več pravi sogovornik zanj, saj sem sama preveč vpletena in nimam čustvene distance do problema;
3) ko sem prvič njemu jasno, brez obtoževanja povedala, kako me ta telesna odtujenost boli, kako pogrešam to pri nama; kako se pri tem počutim in kaj vse ob tem doživljam.
Ob tem pogovoru je tudi sam spoznal, da je "odnio vrag šalu" (mogoče je pomagalo malo tudi to, da sem na koncu v šali rekla, da naj mi sicer podpiše dovoljenje za ljubimca user posted image ).

Skratka... žal mi je le, da je toliko vode preteklo vmes. In srečna sem, da se je ta klobčič končno začel odvijati. user posted image (sicer počasi, a ne bom zdaj dlakocepila) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to prav?
29.9.2008 9:23:38   
mačko
user posted image Mogoče vama pa primankuje strasti, tistega norega sexa-brez razmišlanja al bosta danes al ne. Kdaj sta nazadnje komaj vstopila čez vrata in se naskočila? Probala kje drugje-v avtu, kinu, naravi, na bazenu................. 

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to prav?
29.9.2008 11:21:32   
enkratna
Če človek na drugi strani ni strasten, .... a hvala za predlog, tudi to smo že dali skozi (neuspešno)....

(odgovor članu mačko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je to prav?
29.9.2008 11:30:53   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Problem pa je v tem, da  je bil vedno proti tem pripomočkom in ga bom morala skriti.
Kako ga naj vzpodbudim da se mi bo glede tega bolj posvečal?

Ali je prav da si pomagam s pripomočki (čeprav je rekel da jih noče videti) sama, ali ne? Sploh nevem več kaj naj naredim sem čisto obupana. Meni se pa tako sexa user posted image


Nič ti ni treba skrivat - to je tvoja muca in z njo lahko počneš, kar te je volja, (če nisi ravno user posted image in bi to lahko škodovalo tvojemu user posted image , če bi imela rizično nosečnost - v vseh ostalih primerih, pa ti nima kdo kaj govorit, kaj lahko počneš z njo! Vsaj dokler se ne uničuješ, režeš, skratka poškoduješ, tam bi ti še lahko eventuelno kdo rekel, da ga skrbi zate, ampak to tukaj res ni problem...)

Pokaži mu, kaj si kupila in mu lepo povej, da bo on vedno prvi in da ga stimulatorček nič ne ogroža, ker boš vedno rajši seksala z njim kot se samozadovoljevala, ampak če pač ni(dovolj)  spolnosti, tebi pa se seksa, potem je pač edino naravno, da si kako pomagaš. In ker smo v dobi tehnologije, maš zato na voljo pripomočke in jih boš uporabljala, če ti pašejo pa konec. Tu on nima kaj govorit!

POvej mu, da ga imaš rada in da si rada z njim, da pa si človek z določeno mero spolnega poželenja in kot si on sam pomaga, si boš tudi ti - saj mora to razumet, saj se sam tudi samozadovoljuje. Ne more pričakovat, da boš ti nedotaknjena čakala nanj, dokler se ne spomni kaj v tej smeri naredit. Oba imata enake potrebe in če jih pač ne zadovljita skup, jih pač vsak posamič.

Ne pusti, da postaneš zaradi neizpolnjenih osnovnih bioloških potreb zagrenjena ženska, jezna na ves svet, ker verjemi, da jih je dovoljuser posted image .

Se pa strinjam, da ga ne sprašuj, ali bosta seksala ali ne, ker to vprašanje in posledične "obljube" lahko vodijo v razočaranje. Midva na splošno rada seksava, vendar so obdobja, ko je to težko izvedljivo ali prepovedano - in takrat se reživa, ko se spominjava 3. dela Shreka, hehe (kjer si oba začneta mežkiat, ko otroci zaspijo, v smislu "zdaj pa akcija", naslednji prizor je pa, ko oba padeta na posteljo in zaspita predno bi lahko sploh pomislila na karkoliuser posted image . Zelo realističnouser posted image )

Te popolnoma razumem, da nočeš prosit za seks, to bi bilo tudi meni zelo težko. MOgoče mu daj 14 dni čisto mir, potem pa obleci to, kar veš, da rad vidi na tebi, pojdita v kino gledat kak bolj seksi film (ne vem, če sploh kaj takega zdaj igra, sva malo izven kinov zadnje časeuser posted image ), pojdita kam, kjer sta se lepo imela, obujajta spomine skupaj - da vzpostavita spet tisto intimo - ker navadno te manjka, posledica je pa pomanjkanje seksa... Ne takoj navalit na seks, ne se pogovarjat o tem nekaj časa, samo o drugih stvareh, ki vaju družijo. Da oba malo pozabita na problem in da se spet zaljubita...

Če bi pri "neodzivnosti za spolne aktivnosti" moški vsakič pomislili, da je njegova žena drugače spolno usmerjena, bi bila polovica svetovne ženske populacije homoseksualna

Hehe, nekateri znanstveniki trdijo, da nas je 70% žensk biseksualnih... Sicer se pa strinjam s tabo, da ne boš mislila, vsekakor homoseksualnost ni edini razlog za pomanjkanje seksa, hvalaboguuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je to prav?
29.9.2008 11:43:53   
devo
Mam recept ...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je to prav?
29.9.2008 14:53:17   
Drnula
POvej mu, da ga imaš rada in da si rada z njim, da pa si človek z določeno mero spolnega poželenja in kot si on sam pomaga, si boš tudi ti - saj mora to razumet, saj se sam tudi samozadovoljuje. Ne more pričakovat, da boš ti nedotaknjena čakala nanj, dokler se ne spomni kaj v tej smeri naredit. Oba imata enake potrebe in če jih pač ne zadovljita skup, jih pač vsak posamič.

Ne pusti, da postaneš zaradi neizpolnjenih osnovnih bioloških potreb zagrenjena ženska, jezna na ves svet, ker verjemi, da jih je dovolj .


nekako takole bi tudi jaz rekla


Sicer še mislim, da je za partnersko zvezo pomembno, da imata oba približno enako mero poželjenja.... eni so pač zadovoljni če seksajo 1x na teden, mesec .... enim ni dovolj 1x na dan ... ljudje smo si različni.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je to prav?
29.9.2008 21:06:37   
Tiček
Pa sej to ni res
Jest sm mislu pa da sam deci fehtamo za sex.
Kašni tipi pa so to da jim ni do tega?????????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?