|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzemimo si minutko
10.10.2008 11:19:35   
Mandek
Po vseh prebranih temah o težavah, neljubih pripetljajih, občutljivosti, varanju, nesreči, osamljenosti in trpljenju sem se odločila, da bom današnji dan  oplemenitila z dobrimi mislimi.
Partnerski odnosi niso samo težave, zato je prav, da včasih namenimo kakšno misel ali temo osebam, ki jih cenimo, ampak se v današnji naglici to ne vidi, se nam zdi samoumevno ali pa preprosto preveč bedasto, da bi to poudarjali.
Posvetimo minuto svojim partnerjem in najbližjim. Vsem, ki jih imamo v mislih bodisi zaradi vezi, opravkov, sestankov, prijateljstva, ljubezni ali poznanstva. Ker se včasih zdi, da je ta forum zelo obremenjen, ga poskusimo vsaj enkrat razbremeniti in napisati kaj dobrih misli...
Pomislite na vaše partnerje. Na vse tisto, kar vas osrečuje pri njih in kar je bilo odločilnega pomena, ko ste se vprašali, če je to oseba, s katero si želite preživeti prihodnost. Spomnite se na najlepše trenutke, ko ste se smejali do onemoglosti, se dotikali in izkazovali ljubezen. Ko ste trepetali za vsak trenutek, ki bi vam ga kdo utegnil vzeti. Se še spominjate, da ste imeli celo farmo metuljčkov, danes pa se vam zdi, da ga še na travniku več ne srečate? Obudite te trenutke, to je edino, kar vam ne bo nikoli odvzeto.
Vzelo vam bo samo minutko. Slabe misli niso dovoljene, ta minutka je za najboljše.  Mogoče bo pripomogla k temu, da se boste spomnili, kako zelo pomembna je ta oseba v vašem življenju. Konec koncev...je to edino, kar štejeuser posted image




_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzemimo si minutko
10.10.2008 11:23:32   
karinka
Pri nas v družini imamo vedno navado, da se 1x na dan (ponavadi je to zvečer) postavimo skupaj in stisnemo. Če že jaz pozabim ali mož, se pa hčerka spomni in reče: "Ej, malo se pocrklajmo !


(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzemimo si minutko
10.10.2008 11:47:56   
Zanica
BRAVOuser posted image

Sam jaz tudi več minut na dan mislim o tem kako imam rada svojo user posted image , svojega user posted image , mojo familijo, njegovo familijo........user posted image

Ne glede na nesporazume, krize.... imam jih vse radi, in sem srečna da tudi mene imajo radi!!


(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzemimo si minutko
10.10.2008 12:16:51   
nicimoja
user posted image user posted image  Lepo.
Tudi mi trije se imamo neskončno radi! Ljubčkamo in objemamo pa se itak skoz.
Jst pa zelo rada obujam spomine na tiste časa, katere je avtorica opisala, moj dragi pa pač o tem ne spregovori. Škoda, ker tako lepih spominov ne morem z nikomer deliti.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzemimo si minutko
10.10.2008 23:50:58   
ronja
Mi se obvezno igramo in potem cartamo vsak večer, predno gre mala spat. Sami s tamalo pa zjutraj, če nima tiste svoje ure med 8 in 9to, ko gre lubi v službo in se midve crkljava na tleh, je cel dan sitna in se skoz nekaj buni. Tak da niti ne dovoli, da bi pozabila na to, hihi.

Vsak dan znova sem začudena, kako je lahko to malo bitje tako noro srčkano! In kako jo lahko imava tako rada že kar od začetka, nič ji ni bilo treba naredit zato... Nasprotno pa se je lubi moral malo potrudit zato, da ga imam tako rada, kot ga imam.

Z lubijem je pa tako, da so razna cartanja trenutno malo omejena, ker si pač nočeva oteževat situacije... Tak da se pogovarjava, pobožava, polupčkava, to je pa zaenkrat to...

No, metuljčki pa še vedno plešejo, včasih so besni, ampak so, hehe;) Prejšnji vikend sva šla sama skupaj ven, ko je mami pazila tamalo in sva se imela suuuuper! Nasmejala kot že dolgo ne in sploh je bilo luštno. Zakaj bi se samo spominjala lepih trenutkov, če lahko delava nove?

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzemimo si minutko
11.10.2008 0:15:46   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Zakaj bi se samo spominjala lepih trenutkov, če lahko delava nove?

--------------------------------
user posted image


Moj sine se tudi še pusti cartat, pa je že velik fant (6 let)user posted image ! Zjutraj, ko ga zbujam, me zvleče nazaj v posteljo z besedami: "Cartaj me malo" user posted image ...
Kot bi rekla Gina, fizična bližina je zame vrednota user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzemimo si minutko
12.10.2008 8:21:52   
Anonimen
bom današnji dan oplemenitila z dobrimi mislimi


Hvala ti, zelo lepo od tebe.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vzemimo si minutko
12.10.2008 10:13:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Zakaj bi se samo spominjala lepih trenutkov, če lahko delava nove?


Dober point :)).

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vzemimo si minutko
12.10.2008 17:34:50   
Kerensa*
Prakticiramo. user posted image

Pa tudi to, da nikoli ne gremo spat (ali od doma) skregani... pred časom sem že napisala razlago, zakaj tako... in to še vedno velja... pa obvezno tisti, ki gre od doma, poljubi in stisne vse ostale... brez pardona... četudi je že dol pri avtu, pride nazaj, če predtem po kakšnem čudežu vsi pozabimo, kar pa je zelo redko.

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vzemimo si minutko
12.10.2008 18:58:05   
Rožica I
Lepo navado imate, Kerensa user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vzemimo si minutko
14.10.2008 13:23:50   
VRTNICA84
Tudi jaz rada svojemu dragemu vedno znova pokažem koliko ga imam rada. Tako kot on meni. Tudi moji in njegovi družini vedno pokažem kaj mi pomenijo. Zelo sem vesela, da se tako lepo razumemo.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vzemimo si minutko
14.10.2008 23:13:10   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Prakticiramo. user posted image

Pa tudi to, da nikoli ne gremo spat (ali od doma) skregani... pred časom sem že napisala razlago, zakaj tako... in to še vedno velja... pa obvezno tisti, ki gre od doma, poljubi in stisne vse ostale... brez pardona... četudi je že dol pri avtu, pride nazaj, če predtem po kakšnem čudežu vsi pozabimo, kar pa je zelo redko.


mi imamo popolnoma isto navadouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?