|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mala siva kepica
24.10.2008 12:46:25   
ursa30
včeraj zvečer, ko sem bila pred hišo, sem v bližini zaslišala mijavkanje.
ko sem prišla bližje, sem videla, da v grmu sedi prestrašen mali sivi mucek, ki je neutolažljivo jokal.
vzela sem ga v naročje, revež je bil ves prestrašen, premražen in suhcan, njegova dolga dlaka pa je bila zavozljana.
ker imamo pri hiši že dva psa in papagaja, ga žal nisem mogla obdržati user posted image
dala sem mu za jesti, revček je bil čisto sestradan.
čez noč sem ga pusila v kurilnici mu v škatlo dala dekice, tako da je bil na suhem in na toplem.
zjutraj sem ga peljala k mami. z veseljem bi ga obrdržala, vendar ima že doma muco, ki ni bila čisto nič navdušena nad njim.
odločili smo se, da ga bomo peljali v zavetišče v gmajnice, kar smo tudi storili.
mucek je sedaj tam, v karanteni bo 4 tedne, potem pa močno upam, da ga bodo posvojili dobri ljudje.
kako sovražim take ljudi, ki tako brezčutno zavržejo živali, povrh vsega še mladičke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
res nimam besed za take zveri...
pa še slikica mucka...res upam, da bo prišel v dobre roke.

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 12:48:01   
Volga
Oh, če ima mama že  enega muca, bi pa lahko vzela še enega.-

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 12:50:39   
BrankaO.
Lepo da ste ga odpeljali v gmajnice-marsikdo jih raje kar pustiuser posted image
mi žal iščemo kužka in že zanj imamo pripravljen prostor in to dvoje težko gre skupaj zato....
spet naslednji teden (upam da mi časovno  zda) nesem odejice v gmajnice ki smo jih z otroki zbrali!
tudi za to mucko se bo kaj našlo in upam da kmalu najde novega odgovornejšega lastnika!



_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 12:53:01   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Oh, če ima mama že  enega muca, bi pa lahko vzela še enega.-


muca, ki jo že  ima, je ful pihala in ga hotela poškodovati. jaz bi ga vzela, če bi bila na njenem mestu, pa žal nisem.
že to muco sem našla in vztrajala pri tem, da ostane, potem sem se pa odselila.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 12:56:21   
ursa30
Lepo da ste ga odpeljali v gmajnice-marsikdo jih raje kar pusti


je od fanta svak rekel, da naj ga kar pustim  ali pa dam pred kakšno hišo, da se bo že sam znašell user posted image user posted image user posted image
haloooo user posted image user posted image  mladiček se ponavadi ful znajde user posted image user posted image
najlažje se je obrniti stran in si misliti, da se bo žival znašla
taki ljudje zame nimajo srca...žal je takih veliko user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 13:57:04   
Mišni
Joooj, bogi mucek. Ampak meni se zdaj tam v Gmajnicah tudi smili. To je še mali mačji otroček. Bi ga bilo treba crkljat in se z njim igrat. Bošček. Tam je pa verjetno nekje v kakšni malo večji kletki, pa po možnosti med izrebki in sam. Pa še zebe ga mogoče.

No, saj mogoče ni tako hudo, ampak jaz si tako predstavljam. Bogi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 14:14:36   
ursa30
kaj pa naj bi naredila? user posted image user posted image
lahko bi ga pustila tam, kjer sem ga našla, pa nisem imela srca.
tukaj ima vsaj možnost, da ga bo kdo vzel.
upam, da se nima tako hudo, kot opisuješ user posted image user posted image user posted image
sama sicer še nisem bila tam, ampak sem prepričana, da bo na toplem in da ne bo lačen. sam bo pa sigurno nekaj časa, ker mora biti v karanteni, potem pa mislim, da ga bodo dali med mačjo družbo.
samo misliti moram, da bo vse ok z njim, ker se mi srce trga, ker ga nisem mogla vzeti za svojega user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 17:54:41   
Mišni
Ma ne vem, ursa, jaz bi ga poskusila nekako imeti, dokler ga ne bi uspela oddati.

Ampak, O.K., saj vem, da to pač vedno ni možno. Saj pri meni tudi najbrž ne bi bilo. Imam namreč višavko s straaaastnim lovskim nagonom.

Saj vem, da nisi naredila nič slabega, obratno. Ampak meni se mucek smili. Saj vem da se tebi tudi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 18:59:16   
Ribica **
Iiiiiiii, kako je luskan!

Branka O - ce imas psa mladica in muco mladica, se cisto super med seboj sporazumeta. Pri nas pri babici se je tudi 7 let star pes (ki je prej kraljeval v mestu v stanovanju) navadil na muce, pa jih je bilo tudi po 7 naenkrat. So potem cez par let ze skupaj spali, samo hrane si pa ni delil z njimi.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mala siva kepica
24.10.2008 20:50:08   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Oh, če ima mama že  enega muca, bi pa lahko vzela še enega.-


muca, ki jo že  ima, je ful pihala in ga hotela poškodovati.


Pri nas doma imamo muco staro 13 let, pred 14 dnevi je sestra prinesla 2 mladička (bratca in sestrico)- v 1 mescu je izgubila svojega dolgoletnega prijatelja mačkona in komaj leto staro prijateljico muco. Prve dni je tut sam pihala in neki težila, zdaj so pa že prijatelji. Ta muca mladička včasih samo malo s tačko potreplja, še vedno malo popiha, naredila pa ne bi nobenemu nič. Žival se navadi...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mala siva kepica
27.10.2008 8:12:46   
ursa30
jaz mucka res nisem mogla obdržati, ker bi ga psa raztrgala. moja sicer verjetno ne, ima pa fantov svak še psa, ta pa bi ga zagotovo. tudi za vikend naju ni bilo doma in ne vem, kdo bi srkbel za mucka.
jaz sem nekako upala, da ga mami obdržala, ampak ga žal ni.
nimam ji pa pravice govoriti, naj ga obdrži, saj sem ji že tega "poturila", ko se je zatekla k nam in sem vztrajala, da ostane pri nas.
zdaj sama skrbi zanj, ker sem se jaz odselila.
poleg tega je moja mami bolana, gre drugi teden na operacijo in je nisem hotela še z muckom obremenjevati user posted image
se pa malo tolažim s tem, da je imel mucek srečo, da sem ga našla.
ker drugače ne bi preživel, pa tudi če bi ga kdo drug našel, sem prepričana, da bi ga pustil tam, jaz sem ga pa nahranila in mu dala novo možnost ( v zavetišču, da ga nekdo posvoji)
čez kakšen mesec bom poklicala v zavetišče in vprašala, če je že našel nov dom.
mucku želim vso srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?