|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 11:52:38   
J.L.
nevem pa, če sem jaz res tak zakomplicirana ali vzdevek srčica nekak ni primeren, da bi ga slišala moja punčka iz ust babice? kakšne vzdevke sploh "dovolite" sorodnikom, saj se mi zdijo določeni čist mimo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 11:53:56   
Kerensa*
En moj sin je Jan, pa ga tudi kličemo Jan. Drugi je pa Robert in je največkrat Robi, zame pa kdaj tudi Berti. In to je načeloma to. Ko znorim, sta mulca ali smrkavca, jasno. user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 11:54:52   
Anonimen
Srčica za malo punčko?Lepo.user posted image To me ne bi motilo.Babica jo sigurno obožuje.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 11:55:50   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

vzdevek srčica nekak ni primeren, da bi ga slišala moja punčka iz ust babice?


Kaj je narobe z "Srčica"? Meni je to prav luštno

Mogoče Srčica pomeni nekaj pogrdnega ali kaj? Ne poznam dobro slovenščine da bi mi aludiralo na nekaj neprimernega.

< Sporočilo je popravil Zanica -- 24.11.2008 11:56:55 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 11:56:04   
Volga
Moja tašča mojemu sinu reče mucek. Pa me ni še nikoli zbodlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 11:57:13   
Kerensa*
Jaz svojemu dedcu rečem mucek, ko sem dobre volje. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:00:30   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

nevem pa, če sem jaz res tak zakomplicirana ali vzdevek srčica nekak ni primeren, da bi ga slišala moja punčka iz ust babice? kakšne vzdevke sploh "dovolite" sorodnikom, saj se mi zdijo določeni čist mimo?


user posted image user posted image Ja, zgleda si zakomplicirana ali je kaj drugega narobe s teboj.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:03:44   
J.L.
srčica se mi zdi bolj primerno za mame, ne za babice. itak pa se mi dozdeva da vzdevke ponavlja. user posted image kakršnega koli sliši iz mojih ust, ji ga potem ona kar naprej ponavlja.
no jaz sem pač mišljenja da no primeren.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:09:02   
J.L.
da ne bom odpirala nove teme povprašam kar tukaj. bi šle z 7m user posted image na obisk v P gledat drugega user posted image ? jaz si ful želim, saj je rodila moja naj naj frendica, pa ravno punčkina babi proti, češ da naj male ne vozim s sabo, ker ni primerno...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:10:33   
Zanica
Ne.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:14:57   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

nevem pa, če sem jaz res tak zakomplicirana ali vzdevek srčica nekak ni primeren, da bi ga slišala moja punčka iz ust babice? kakšne vzdevke sploh "dovolite" sorodnikom, saj se mi zdijo določeni čist mimo?


Zakaj pa ni primerenuser posted image ?

In se ne obremenjujem kako kličejo mojo piškotko sorodnikiuser posted image .
Neki časa je bila Saša, dokler se od strica žena ni naučila, da je Tjašauser posted image .

Nisem občutljiva na take stvari.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:20:54   
ninini
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

da ne bom odpirala nove teme povprašam kar tukaj. bi šle z 7m user posted image na obisk v P gledat drugega user posted image ? jaz si ful želim, saj je rodila moja naj naj frendica, pa ravno punčkina babi proti, češ da naj male ne vozim s sabo, ker ni primerno...


Zakaj ne bi bilo primerno jaz sem tudi šla z dojenčkom  na obisk,sej pa ne greš za dve uri,kar pojdi za par minutk seveda če je user posted image zdrav ne ne prenese kaj na dojenčka.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:25:17   
Anonimen
S kakšnimi vzdevki kličejo mojo hčerko stari starši ali kdorkoli drug mi je čisto vseeno, ker izhajam iz predpostavke, da do ti vzdevki odraz njihove ljubezni.

Sicer pa se ljubkovalne vzdevke pri nas uporablja v velikih količinah za vse, vključno s psom user posted image .

S 7. mesečnikom v porodnišnico ne bi hodila, niti z večjim otrokom, razen če bi bil bratec ali sestrica. Tudi domov k njim na obisk bi z otorkom šla šele, ko bi dojenček imel ene tri mesece, toliko da si vzpostavi osnovni imunski sistem.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:28:05   
Pikapolonica_
Ne, ne bi rinila z dojenčkom v P. Ker novorojenčki so zelo dovzetni za bolezni! Pa saj tvoj otrok nič ne bo imel od tega, če greš ti v P z niim pogledat novorjenčka, pa ti tudi ne, ker verjetno novorojenčka še popestovat ne boš mogla, nova mamica pa tudi ne bo imela kaj od tega, ker je v bistvu dobila otroka, pa si verjetno želi posvetit svojemu otročku, da se spoznata in navadita drug na drugega.



_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:28:11   
Volga
V porodnišnico z otrokom ne bi šla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 12:33:09   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

S kakšnimi vzdevki kličejo mojo hčerko stari starši ali kdorkoli drug mi je čisto vseeno, ker izhajam iz predpostavke, da do ti vzdevki odraz njihove ljubezni.

Sicer pa se ljubkovalne vzdevke pri nas uporablja v velikih količinah za vse, vključno s psom user posted image .



Ja, tko je tud pr nasuser posted image ...
No, razen psa...mi imamo mačkonarjauser posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 13:32:40   
lotkla
Moja mami pa mu reče mačiko. Sicer ne vem kje je to pobrala (mogoče iz kakšne telenovela), a mene to ne moti.

J.L., če si tako želiš obiskati frendico, pa daj user posted image v varstvo za tiste pol urice ali urco.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
24.11.2008 13:42:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lotkla)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 13:50:37   
ronja
"Dovolim" vse. Lahko je karkoli, samo da jo imajo radi. Lubiju je šlo na živce, ko sta jo njegovadva klicala Ronček ali Ronči, ker se mu je slišalo, kot da hočeta fanta (kar seveda ni res, tašča si je vedno želela punčko...), zdaj mu pa ne gre več, čeprav je še vedno dostikrat Roni (me ne moti, čeprav je bil to sosedov kuža).
Lubi ji itak daje svakojake vzdevke in če bi jih babice slišale, bi se samo križale (pa čeprav niso verneuser posted image ), ampak jaz vem in čutim, da jo ima rad in je to vse pač plod domišljije in ljubezni, tak da se ne sekiram 5%.

babice pa seveda ponavljajo vzdevke, kot ponavljajo tudi imeuser posted image , ki smo jim ga starši izbrali... Hočejo se povezat z otrokom in mu rečejo tako, kot mu reče mamica...

Glede obiska v p., pa vsaj prej pokliči mamico, če si želi, da pripelješ malega otroka s sabo - ti so dostikrat kaj smrkav, čeprav niso bolani in narediš svoji prijateljici zelo slabo uslugo, če ji kak prehlad prineseš (njej ali dojenčku, ki sta oba zdaj bolj občutljiva...) Vsaj v Lj. p. tudi vem, da na splošno niso dovoljeni obiski otrokom, ki niso bratje ali sestre ali kaj takega novorojenčku, ravno iz tega razloga. Tako da te bodo lahko tudi sestre ali druge mamice v sobi grdo gledale... Pojdi sama, saj ji boš ti čestitala, pa še lažje se boš posvetila prijateljici kot s 7mesečnikom v naročju... Če bi mene vprašala, bi rajši videla, da ostane otrok doma, čeprav jih imam zelo rada - ampak tistih prvih par dni pa - saj ne bo nič zamudil...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 13:53:34   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

da ne bom odpirala nove teme povprašam kar tukaj. bi šle z 7m user posted image na obisk v P gledat drugega user posted image ? jaz si ful želim, saj je rodila moja naj naj frendica, pa ravno punčkina babi proti, češ da naj male ne vozim s sabo, ker ni primerno...


Ne jest ne bi šla,pa je tut moja sodelavka tri tedne nazaj rodila pa jo je lepo moj merkov,da sm šla na obisk.
Nikol ne veš kaj se po bolnišnicah stakne,sploh pa pri tako mejhnemu dojenčku,ne vem no to je moje mnenje.
Naredi kokr ti paše

< Sporočilo je popravil maja24 -- 24.11.2008 13:56:34 >


_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 14:37:13   
tanikaa
Kak je fajn, če ma človek samo take probleme.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 14:42:10   
diva 4
Ljubkovalnice me ne motijo. V P pa najverjetneje zdaj v tem času ne bi šla z dojenčkom.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 14:44:40   
Katey
Ravno prava tema, da se mal odkašljam.
V glavnem v soboto sva imela na obisku od mojega dragega brata, njegovo ženo in hčerkico staro 1 leto. Mala je pravi cuker povrhu vsega pa še pridna in zelo simpatična punčka in ko sva se podili po dnevni sobi sem ji rekla miška pa pikapoka pa buhteljček pa kaj jaz vem kaj še, ko je bilo igre konec pa sem dobila po glavi od njene mame, da naj njenega otroka ne kličem drugače kot po imenu, da ima punči ime in da se njej to ne zdi prav, da ji dodajam pridevnike, mislm mene je skoraj kap.
Noben od pridevnikov ni bil mišljen v nobenem pogledu slabšalno ali kakorkoli slabo. Ko sem dodobra prišla do zraka, sem se ji opravičila in mislim, da sva v veliki meri zaključili z obiski.
Pa mi povejte mamice (jaz še nimam otrok) ali je to res tako grozno?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ljubkovalni vzdevki
24.11.2008 14:48:11   
tanikaa
Katey. Ljudje, ki nimajo problemov, si jih pač naredijo. In da mora človek pazit na vsako besedo, ko sreča mamico z otrokom mi je pa že res prav utrujajoče. Če povem po pravici, najprej mamicam zastavim vprašanja kaj lahko in kaj ne, šele potem se upam ukvarjat z otrokom. In potem uživaj. user posted image  Zato pa občudujem sosedo, ki ne komplicira nikjer. Ne pri hrani, ne pri oblačenju, ne pri kakanju, ne pri vzdevkih. V glavnem sproščena in zadovoljna mama in zato tudi ful dobra in zaželjena sogovornica in kofetarca.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
24.11.2008 15:36:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?