|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
19.11.2008 22:39:55   
katjaaa
Pozdravljeni!

Počasi bom dobila novo kuhinjo in so me močno zamikale vtičnice, ki se jih lahko pospravi v pult. Videla sem, da so na voljo v Sponi ampak cena je 170€. Ali mogoče veste, kje bi še lahko dobila kaj takega? Ima kdo izkušnje z temi vtičnicami?

Čaouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
20.11.2008 10:40:18   
Tanik
to misliš potopno vtičnico. no jaz še čakam na svojo. moja naj bi bila na pultu da pride ven ko jo rabiš in potem se skrije v pult, nekako tako.user posted image verejtno nekaj pritisneš.
 sam žal je še nimam. verjetno zato,če praviš da je taka cena.
upam da kdo drugi ve.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu katjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
20.11.2008 11:31:29   
katjaaa
Niti ne vem kako se je reče pravilno. Na netu ne najdem nič, zato sem se obrnila na vasuser posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
21.11.2008 8:27:46   
viv_
Link?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu katjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
21.11.2008 11:29:41   
Katrin
Ja, to so potopne vtičnice user posted image

Jaz sem jo tudi želela, pa sem se potem premislila user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
21.11.2008 13:17:06   
Poka
Mene tudi zanima, ampak na netu ni nič pod tem imenom. Vem, da imajo nolte kuhinje tako, da je vtičnica v predalu, ki ga odpreš, ampak tak način mi ni všeč, ker v primeru, da poliješ ali raztreseš npr maso za palačinke, gre vse direkt v predal - vsaj pri meni, ko sem bolj štorasta. Sem pa videla, da imajo tudi take, ki so skrite pod pult.

Spona pa mislim, da vem, kje dobavljajo te stvari, mogoče bi se dalo dobit ceneje. Jaz sem si takrat zapisala dobavitelja, sam trenutno ne vem na pamet... Vprašanje je sicer, če bi prodali fizični osebi - ampak jaz sem na tak način že dobila npr. sončna očala za pol cene, samo uvoznika sem poiskala user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
22.11.2008 14:10:31   
anju
v odaku sem jih videla:

www.odako.si/index.html

za ceno pa ne vem

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
23.11.2008 19:44:05   
Paštetka
Jaz je nisem vzela, ker se potem na pultu vidi krogec, rob, ki je cca. 2 mm širok oz. krogec od pulta in sem si že predstvaljala kako to puca im ribam, pa da mi voda gre slučajno noter.

PRitisneš na tisti krogec in pride ven cca. 15 cm visoko, kjer se potem pod krogcem skriva razdelilec s 3 vtičnicami. VErjetno obstajjo tudi z manj.

Jaz sem si tako naštimala, da sem v predal pod pultom dala naredit vtičnico. Predal odprem in je noter vtičnica (3) skrita.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
24.11.2008 22:05:27   
Eca
Enako kot ima paštetka bom imela tudi jaz. Mož bo kar sam to izdelal - hvala bogu je štromaruser posted image .

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
25.11.2008 10:22:13   
maja1488
Mi imamo tudi v predalu 6 vtičnic. Predal je pa ful velik in so noter vsi strojčki kr skoz priklopljeni. Ga sam ven vzamem, nardim in dam noter. Praktično in poceni.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno- vtičnica ki se skrije v pult
25.11.2008 10:52:34   
Poka
A pa se vam ni še nič razsulo notri? meni bi se že... Srm bolj šturasta. Drugače mi je bilo všeč v predalo, zdaj pa študiram, da bom dala raje pod pult (pri otoku, kjer lesena plošča gleda nekoliko čez. 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?