|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 9:22:53   
Polona31
ojla!

Ker ima dan le 24 ur, mi je včasih prekratek, zato sem včeraj poslala brata da je zame urejal neke poslovne zadeve. Na poti se mu je zgodila neprijetnost in si je poškodoval avto. Midva sva bila dogovrjena da mu plačam kilometrino, po malo boljši tarifi, vendar...sedaj ko si je poškodoval avto...če se ne bi vozil zame, si ga ne bi, se pričakuje da bom jaz plačala škodo. Če si jaz razbijem avto na službeni poti, mi niti na meisel ne pride da bi z računom šla k šefu. Ne vem...brat je full vredu in tale ideja ni zrasla na njegovem zelniku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 9:29:26   
ninini
Ne vem kako lahko brat sploh pomisli na to,da si kriva ti.Kakšen brat pa je to?Pa ja sam odgovarja za to kako vozi,kaj pa če bi se zase kje vozil a misliš da se mu ne bi nič zgodilo,pa ja nisi ti kriva  za njegove napake pa čeprav se je peljal zate.Meni se zdi to skrajno neodgovorno,da so zdaj krivi drugi in ne prevzame odgovornosti zase.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 9:29:47   
Anonimen
Ta je pa dobra. Ja, saj je on vozil, sam naj si plača, saj je on povzročil škodo.

A potem, če s službenim avtom nekoga zbijem, za to odgovarja šef, a kaj? Kakšna hecna logika.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 9:30:00   
tanikaa
Ja kaj pa si ti kriva, da je on slupal avto?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 9:31:15   
Katey
Če pogledam iz svojega vidika, ne bi nikoli zahtevala od moje sestre da mi plača škodo ki se je zgodila meni, pa tudi če sem urejala stvari za njo.
Kako lahko sploh kaj takega pričakuje, saj je vozil on sam, groza res, od kod ljudem ideje.
Je pa res, da je to tvoj brat in da take zadeve lahko vplivajo na dobre odnose. Najbolje bi bilo da se sama dobita in pogovorita.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 9:38:45   
kaya2007
logika in pol user posted image  najlažje je nekoga drugega okrivit, a če bi šel k frizerju, bi bil pa ta kriv, ker če ne bi šel, potem bi bil avto še cel?

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 9:50:04   
Polona31
Ja tudi jaz tako razmišljam, da je tole....user posted image user posted image . Z bratom se zelo dobro razumeva in tale ideja ni njegova. Jezi me, ker lahko takšne trapaste ideje iz strani druge osebe, pokvarijo najin odnos. Ker je brez službe sem mu jaz plačala registracijo vozila, plačam mu kilometrino, plačam mu vse kar dela zame...Ker  pa pobudnica te ideje ve, da je pri meni malo več denarja, kot ga ima on, potem...je treba vzeti tam kjer je, ne?!?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 10:04:07   
Lenny
Kaj pa zavarovalnica?

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 10:18:49   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Kaj pa zavarovalnica?


Nima kasko zavarovanja. Pa škoda je tudi minimalna, cca 100EUR, tako da bi mu verjetno to tudi povrnila, če se mi ne bi vrglo pod nos da se to ne bi zgodilo, če...ne bi urejal mojih zadev. Uh sem user posted image user posted image ...ne rečem da bi ga izkoriščala, ampak jaz NISEM KRIVA če je bil on nepazljiv!!! A naj samo doma sedi, da se mu ne bo slučajno kaj zgodilo, da ne bo slučajno popraskal avta, da....??? Ah ni logike!!! V glavnem, bom drugič raje vse sama naredila, da se ne bo slučajno komu kaj, zaradi mene, zgodilo!!!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 10:24:45   
mala maja
brat je brat, ampak vseeno je full grdo od njega da te takole izkorišča.user posted image  a če bi s kolegi lumpal bi pa kolegi škodo plačal.  Ti si pa plačala registracijo, pa ga ne terjaš nazaj za denar. Iz svojega žepa naj da, pa če ne bo govoril zaradi tega s teboj je še večji osel.


Kolk je pa star da se takole obnaša? Zelome spominja na mojega brata in z njim me govorim že slabih 5 mesecev, zaradi podbne kozlarije.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 10:33:05   
CatJa
Ti pa nisi prav dobro prebrala, kaj je polona napisala, a ne?

Polona, najboljse, da te tista tretja oseba (najbrz njegova bejba, kaj) se prijavi, da mu dajes delo na crno user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 10:41:36   
Nika v službi
Ojej, zoprnija. Jaz bi se na samem pogovorila z bratom, takole z odprtimi kartami. Mu tudi povedala, da mu ravno zato, ker je tvoj brat, pomagaš na razne načine, ampak da se izkoriščat ne pustiš. Naj sam presodi, kaj je bolje. Da izterja tole odškodnino ali pa zapravi sestrsko prijateljstvo. In če mu je teh 100 ali nekaj evrov bolj pomembnih, bi ga v nadaljevanju - na lep način - sicer sklenslala.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 10:47:53   
Mišni
Službena vozila oz. vozila, ki so sicer last uslužbencev, pa so namenjena tudi za službene potrebe, so ponavadi kasko zavarovana, zavaruje jih delodajalec. Prav za primer, ko se na službeni poti zgodi nesreča ... po moje je popravlo škode na tebi, posebej, ker sta očitno imela z bratom "službeno razmerje".

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 10:50:43   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31
Ker je brez službe sem mu jaz plačala registracijo vozila, plačam mu kilometrino, plačam mu vse kar dela zame...



Aja, aja, aja, sori, nisem vsega tega prebrala.

Če je to tako, potem itak da mu nisi dolžna nočesar plačevat. Si mu že več kot dovolj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 11:38:42   
MTFP
Če bi meni moj brat to naredil oz. zahteval od mene bi mu dala tistih 100 €, da me nebi potem vlačil kdo po zobeh. Oz. bi kar avto peljala popravit, da bi šlo tistih 100 € res za tisto škodo in ne za kaj drugega. Ampak nasklednjič, ko bi rabil od mene magar 10 € bi mu pa povedala naj si me ne drzne vprašati....

Ne vem no probita se sama pogovort, daj mu vedeti kaj vse si že storila zanjga in če bo vztrajal...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 11:49:00   
ninini
Ker  ga ti podpiraš z denarjem,če je brez službe je pač še to probal pokasirat oziroma izkoristit.Ni lepo da te brat takole izkorišča.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 12:02:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Če bi meni moj brat to naredil oz. zahteval od mene bi mu dala tistih 100 €, da me nebi potem vlačil kdo po zobeh.


Samo zatouser posted image

(odgovor članu MTFP)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 15:20:09   
MTFP
ja mislim v stilu: zaradi nje sem sedaj brez avta revček, pa vse sem naredu kar je rabila itd...

Nisem mislila zdaj bi pa plačala da me nebodo opravljali, morda sem se narobe izrazila. Pa čisto vest bi imela naslednjič ko bi kaj rabil, in bi mu hladno lahko rekla ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 15:35:07   
Anonimen
aja, ok

(odgovor članu MTFP)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 17:10:14   
muška
ja kaj a nima zavarovanega avta al kak?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdo mora poravnati nastalo škodo
4.12.2008 17:21:44   
Anonimen
Midva sva bila dogovrjena da mu plačam kilometrino,


Ce je tako, naj popravilo krije iz kilometrine. Ta naj bi bila namenjena celotnemu strosku, ki ga z avtom imas (amortizacija, bencin in tudi kasko zavarovanje, ki ga ni imel...).

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?