|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mostiček
1.12.2008 14:39:37   
lukec
Zanima me, če katera ve, koliko približno stane zobni mostiček. Hvala!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mostiček
1.12.2008 16:32:59   
Sulfinija
Moj je letos avgusta plačal za prevmatno zobni mostiček 1100Eurov.Porcelan mostiček.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mostiček
1.12.2008 16:56:08   
cgorjanc
ja za te stvari v zvezi zobozdravstva se ti splača it na Hrvaško.Ker tam imajo znatno nižje cene.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mostiček
1.12.2008 17:30:12   
lotoska
No, te znatno nižje cene jaz nisem dobila.
Kljub priporočilu  zobarja na RR.

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mostiček
1.12.2008 19:07:31   
Sulfinija
Ja samo ne pozabi kvaliteta pri nas in med hrvaško ter bosno je pa očitna razlika.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mostiček
1.12.2008 20:37:47   
lukec
Kaj pa navaden mostiček, ne iz porcelanauser posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mostiček
5.12.2008 16:05:48   
Anonimen
Ja samo ne pozabi kvaliteta pri nas in med hrvaško ter bosno je pa očitna razlika.

To ne drži. Kvaliteta je primerljiva. V Sloveniji so cene razmeroma visoke, ker k nam na veliko po zobe hodijo Avstrijci in Italijani.


Kaj pa navaden mostiček, ne iz porcelana
 
To pa žal ne obstaja. Plastična protetika je ali z zaponkami, ki se vidijo na ploskvah zob ob zobnem vratu ali kot totalna proteza ki se izdeluje za ljudi brez zob. So tudi variante z zatiči za ljudi z nekaj zdravimi zobmi oz. so vrzeli, vendar nikakor ne pride v poštev za nekoga, ki je brez enega zoba.

Svetujem ti, da nameniš denar za porcelanski protetični nadomestek, kajti življenjska doba je daljša kot pri plastičnih prot. nadomestkih. Poleg tega je plastika mehkejša od sklenine, porcelan pa trši.

Dlje ko boš zavlačevala z obiskom zobozdravnika, bolj se bo stanje okluzije spremenilo. Sklenjena zobna vrsta je tudi pogoj za dobro prenašanje sil med ploskvami zob. Človeški ugriz tehta nič manj kot 30 kg in sklenjena vrsta zob to silo lepo razporedi po čeljusti, medtem ko prekinjena zobna vrsta silo razporedi neenakomerno.

Za tvoje zdravje gre in nič ni lepšega kot lep, zdrav, bleščeč nasmeh user posted image


(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mostiček
5.12.2008 16:11:28   
Anonimen
Novi Sad, Srbija user posted image user posted image user posted image najboljši v svojem poklicu.cene precej nižje od naših. Dobro da mam tam veze.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mostiček
5.12.2008 16:11:58   
lukec
Hvala za odgovore!

Za tvoje zdravje gre in nič ni lepšega kot lep, zdrav, bleščeč nasmeh user posted image
Ne sprašujem za sebe, moj nasmeh je lep, zdrav in bleščeč, imam pri 32-ih samo eno plombo. user posted image  Še vedno pa bi rada vsaj približne cene, če se je katera v kratkem o tem odločala.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?