|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dekoracija zaves
30.12.2008 8:54:54   
masna
Zdravo,


trenutno gledam za panelne zavese. Sem šla v par različnih trgovin in dobila zelo različne predračune. Npr. v eni so mi naračunali 1400 eur v drugi 700 user posted image . Amapk mi te druge niso tako všeč. Razmišljala sem da bi naročila ta cenejše in jih nekako sama dekorirala, da bi dobila to kar mi je všečuser posted image .

Razmišljam, da bi kake vzorce (kroge, kvadratke ipd...) izvezila ali bi dala šivilji, ali našila kaj gor... Ne čez cele zavese ampka le na sredini. No vglavnem, ali je katera to že delala, a mislite da mi šivilja lahko to naredi?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dekoracija zaves
30.12.2008 8:58:08   
Pikapolonica_


Aja, panele. Jaz dala sem jih v dnevni sobi, kupila v Ikei, prišlo x bolj poceni, kot pri nas, pa nekaj res luštnih imajo.

< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 30.12.2008 8:59:30 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dekoracija zaves
30.12.2008 9:02:40   
masna
Sem že gledala te iz Ikee, pa mi ne ustrezajo širine user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dekoracija zaves
30.12.2008 14:09:23   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: masna

Sem že gledala te iz Ikee, pa mi ne ustrezajo širine user posted image


Jaz bi jih nesla potem šivilji,da mi ji zoži na mojo širino,pomoje te bo prišlo ceneje skozi,če dobiš že zavese kar poceniuser posted image

Jaz sem si sama zašila panelne v dnevni sobi in so prav super prišle,res pa,da sem šivilja po poklicuuser posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dekoracija zaves
30.12.2008 14:58:11   
masna

Jaz sem si sama zašila panelne v dnevni sobi in so prav super prišle,res pa,da sem šivilja po poklicu


To da mi jih nekdo zašije bi blo res najbolje. Sama sicer nimam pojma o šivanju, se pa je teta ponudila, da mi sešije zavese. Me pa zanima kje si ta vodila, pa mehanizme in obtežitve nabavila? Težava je da ne vem sploh kaj rabim?user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dekoracija zaves
30.12.2008 15:05:00   
rija
vodila in ves pribor je najceneje v ikeii.

bistvo lepih panelinih zaves pa ni šivanje, pač pa obdelava robu, ki je doma ne moremo narediti.....user posted image  doma ga lahko samo navadno zarobiš, tam pa je nekak sprešano, tak, da ni nobenih šivov......

mi nagledujemo te panele že 5 let, samo se nobenemu ne da gnjavit z zamenjavouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?