|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:46:21   
neanja duo
vaši starši in moževi(partnerjevi)?Se obiskujejo?..........

lp

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:49:06   
Anonimen
Krasno.
Ko bi se midva vsaj pol tako, bi bilo ze kicasto.

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:49:19   
Gina
Še nikol se vidli niso. Saj je kar grozljivo prebrat, a ne. MOja tašča ne gre iz Mb., ker je zelo bolana in ker ne prenaša vožnje, moj oče je tudi bolan, je na invalidskem vozičku,  živi na dolenjskem in ga ni bilo niti pri nas (v Postojni) že vsaj dve leti. Se pa pustita pozdravit po telefonu preko mene. Aja jaz mame in moj očeta nimava več.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:50:54   
Arual
Hey.
Jaz morem povedat, da se moji in njegovi starši zelo dobro razumejouser posted image , njegovi gredo sicer bolj redko k mojim ampak to zato ker imajo veliko dela na kmetiji, so pa zato moji večkrat tam. Sem mislila da se ne bodo tak razumeli ( starostna razlika caa. 25 let med njimi), ampak sem zelo vesela in srečna ker smo tak kot ena družina.

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:51:51   
Primoza
Se pozdravijo in spregovorijo par besed, če se srečajo.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:53:28   
Shorty_
 
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

vaši starši in moževi(partnerjevi)?Se obiskujejo?..........

lp

nd



1 mesec pred poroko so se spoznali in se skregali na poroki so se tolerirali, pol so se pa videli še enkrat ko je bila Nika stara kak mesec. Od takrat naprej se niso videli (2 leti) se pa vljudno pozdravijo preko meneuser posted image pač čist so si različniuser posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:53:55   
neanja duo
No,naši so se od začetka super razumeli,zdaj pa tako tako.Zdaj se družijo bolj z starši od svakove žene.So bolj fanj baje .

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:56:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Se pozdravijo in spregovorijo par besed, če se srečajo.


Tudi naši dve bi se, če bi se srečali. To pa je tudi vse. Pa ne da bi bili skregani, sploh ne, samo sta v različnih svetovih. In je tudi prav tako.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:57:37   
nejcko
Kolikor se vidijo, se čisto ok razumejo, vidijo se pa itak enkrat na xxxx let, nekih prijateljskih stikov pa ne gojijo - niti ne vem, zakaj bi jih mogliuser posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 19:59:54   
neanja duo
Ne vem,meni bi bilo všeč.Npr. obe moji babici in dedki so se na veliko družili in hodili eden k drugemu na obiske.Pa se niso poznali od prej.Mogoče sem starokopitna?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:04:08   
Shorty_
Moji stari starši tud niso imeli nekakih hudih kontaktov, pa od mojega tudi ne edino za kak RD.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:06:07   
Ribica **
Se se ne poznajo.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:06:58   
Arual
Nisi starokopitna. Meni je fajn da se dobro zastopijo.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:11:23   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Ne vem,meni bi bilo všeč.Npr. obe moji babici in dedki so se na veliko družili in hodili eden k drugemu na obiske.Pa se niso poznali od prej.Mogoče sem starokopitna?


Nisi staromodna, samo srečo imajo tvoji, da so "na isti valovni dolžini" user posted image

Pri večini, kot vidiš, ni tako- tudi pri nas ne. Pozdrav in kratek klepet, pa vsake toliko skupno kosilo na našo željo... Sicer so si pa preveč različni, da bi bili neki dobri prijatelji (ena babi rada obrekuje vse po vrsti, druga pa tega ne prenese user posted image )

In meni je to všeč. Zakaj bi se pa družili? Razen seveda rojstnih dni vnučkov... Takrat smo vsi na kupu.user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:32:32   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Se pozdravijo in spregovorijo par besed, če se srečajo.


če in ko se srečajo ...user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:36:14   
neanja duo
No,pri nas so pa rojstni dnevi zadnje leto bili en dan z enimi starimi starši,drug dan z drugimi.Ah ja,bo že.......enkrat bolje....Če ne takrat,ko bomo šli na svoje....enkrat.....

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:55:01   
Shorty_
pri nas so pa rojstni dnevi zadnje leto bili en dan z enimi starimi starši,drug dan z drugimi.Ah ja,bo že.......enkrat bolje....Če ne takrat,ko bomo šli na svoje....enkrat.....

IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

No,pri nas so pa rojstni dnevi zadnje leto bili en dan z enimi starimi starši,drug dan z drugimi.Ah ja,bo že.......enkrat bolje....Če ne takrat,ko bomo šli na svoje....enkrat.....


pri nas je skoz tako in tudi ko sem bila jaz otrok je bilouser posted image sem tega navajena in mi ni čudno

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:57:50   
Mišni
Ma v redu, se pa nič ne vidijo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 20:59:34   
Anonimen
Najini se tudi dobro zastopijo ... ko sva jih predstavila drug drugim, sva se bala da bo tisto kosilo prava polomija, da bo v eni uri vsega konec in da bova mogla neki na silo pogovor vlečt, no pa je bilo ravno nasprotno ... smo bili 5 ur v gostilni innama še govort ni bilo treba, ko so si imeli tolko za povedat user posted image . Pa jaeseni smo šli skupaj na Planino čisto tako za probo, pa je bilo tako fino, da gremo maja spet za vikend nekam skupaj user posted image .

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 21:42:10   
botrca
Najini starši se vidijo 1-2x na leto na kratko se kaj pomenijo nič posebnega. Meni paše, ker se s taščo in tastom ne razumem pa mi pol gre na živce tista hinavska "prijaznost" s taščine strani.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 21:58:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Se pozdravijo in spregovorijo par besed, če se srečajo.


Tudi naši dve bi se, če bi se srečali. To pa je tudi vse. Pa ne da bi bili skregani, sploh ne, samo sta v različnih svetovih. In je tudi prav tako.



No tule se pa prvič v življenju podpišem pod Volgo user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 22:48:00   
Anonimen
Zelo pogosto se vidijo (3x na teden najmanj, na kavo hodijo eden k drugim), žurajo skupaj, navsezadnje  nismo niti daleč narazen. Razumemo se pa vsi med sabo zelo vredu in upam, da tako tudi ostane.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 22:54:39   
benika
Najraje se imajo, ko se ne vidijouser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 23:29:51   
tweed
Odlično, saj se že 10+ let niso ne videli ne slišali ne brali...user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako se kaj zastopijo
29.12.2008 23:31:35   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

vaši starši in moževi(partnerjevi)?Se obiskujejo?..........

lp

nd


Ja, dokaj redno. So nekje istih let in podobnih interesov pa se dobro razumejo. Tudi blizu skupaj stanujemo.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?