|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje tuš kabine
16.12.2008 17:48:25   
srecka nosecka
 Imam eno leto staro kabino, pa jo kljub rednemu čiščenju ne uspem očistiti do sijaja, kar pa me zelo moti. S čim vi čistite vrata tuš kabine, na katerih se nabira vodni kamen

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje tuš kabine
16.12.2008 18:13:09   
pajkica
S Cilitom!

(odgovor članu srecka nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje tuš kabine
16.12.2008 18:21:20   
MTFP
Kolpasan ima eno fino čistilo. Vse gre stran! Samo ima pa zelo agresiven vonj... jaz ga 1x na dva meseca uporabim, ker uniči vso tisto "skrito" umazanijo.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščenje tuš kabine
16.12.2008 18:23:49   
urška
smac proti vodnemu kamnu. 

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje tuš kabine
16.12.2008 19:13:25   
NEVA-1
Tudi jaz približno enkrat na mesec tuš kabino s čistilom od Kolpasana pomijem in gre ful dobro stran, mi pa vonj ni močen, kot recimo druga čistila za kamen.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čiščenje tuš kabine
16.12.2008 20:18:00   
nadya
Jaz tudi Cilit uporabljam. Zakon user posted image user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje tuš kabine
17.12.2008 13:06:16   
mily
Sem že na eni drugi temi napisla, pa ok. jaz sem skos uporabljala Cilit in je šlo super stran. Ampak baje se mi je glih zarad tega kabina uničila. namreč spodaj na profilih mi je čist spokala in je bla še grša. Tko da smo celo zamenjal in tudi jaz zdej uporabljam samo tole čistlilo od Colpa san. Našpricam enkrat na tedn ali vsaj na 14 dni in gre vodni kamen stran čisto brez drgnjenja.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čiščenje tuš kabine
17.12.2008 18:28:00   
ery
Kje pa se kupi to čistilo od Kolpasan??

_____________________________




(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čiščenje tuš kabine
17.12.2008 20:46:36   
NEVA-1
Jaz ga kupim v trgovini Sam, ki spada pod skupino Top dom, naj bi ga imeli tam, kjer prodajajo kopalnce Kolpa-san, saj tko so men povedal v trgovini

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čiščenje tuš kabine
17.12.2008 21:47:01   
mala zirafa
Viacal prekaša vse.Jaz s cilitom nisem bla zadovoljna.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čiščenje tuš kabine
18.12.2008 8:52:58   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Viacal prekaša vse.Jaz s cilitom nisem bla zadovoljna.



Kja je to in kje kupiš? Prvič slišim.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čiščenje tuš kabine
18.12.2008 9:00:42   
blaža
Ravno zato, ker je tuš kabina katastrofa za čistit, je spomladi, ko bomo delali na novo kopalnico, ne bomo dali not. Imam v mislih zidek, oblečen v ploščice in samo vrata. Tuš kabino bi bilo treba po vsakem kopanju temtljito obrisati, vse kapljice, pa vseeno se na vodilih nabira svinjarija in jaz sem jo čistila kar z staro zobno ščetko. Kado z Cifom in steklo oz plastiko pa z Viakal plus, ne vem, če se dobi pri nas, je pa šprica in gre res dobro vodni kamen proč iz tuš kabine in iz ploščic.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čiščenje tuš kabine
18.12.2008 9:03:02   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Tudi jaz približno enkrat na mesec tuš kabino s čistilom od Kolpasana pomijem in gre ful dobro stran, mi pa vonj ni močen, kot recimo druga čistila za kamen.


jaz imam tudi to čistilo. se pravi je samo za 1x na mesec??kaj pa tedensko čiščenje, s čim pa takrat pucate????

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čiščenje tuš kabine
18.12.2008 9:50:52   
mily
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ravno zato, ker je tuš kabina katastrofa za čistit, je spomladi, ko bomo delali na novo kopalnico, ne bomo dali not. Imam v mislih zidek, oblečen v ploščice in samo vrata. Tuš kabino bi bilo treba po vsakem kopanju temtljito obrisati, vse kapljice, pa vseeno se na vodilih nabira svinjarija in jaz sem jo čistila kar z staro zobno ščetko. Kado z Cifom in steklo oz plastiko pa z Viakal plus, ne vem, če se dobi pri nas, je pa šprica in gre res dobro vodni kamen proč iz tuš kabine in iz ploščic.

To je full dobr. Jst sem tut rekla, da bi tko nardila, če bi mela možnost.

jst prejšne sploh nisem mogla več spucat. Sem tut s krtačko čohala, pa ni šlo. Ker koker se enkrat nabere tista svinjarija je fertik. Sva pol iskala tako kabino, da ima pri vodilih čimmanj skritih robov.



Drugač se jo men ne da po vsakem tuširanju obrisat, tko da se vodni kamen res dokaj hitro nabere. Enkrat na mesec je men premal za čiščenje. Jo zrihtam enkrat na teden, max. na dva.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čiščenje tuš kabine
30.12.2008 12:19:49   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Viacal prekaša vse.Jaz s cilitom nisem bla zadovoljna.



Kja je to in kje kupiš? Prvič slišim.


Mene tudi zanima. Nisem bila zadovoljna s cilitom niti z mr.muscolom...ma popiuser posted image ...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?