|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Internet Explorer
25.12.2008 3:12:01   
Kerensa*
Zadnje čase imam težave z njim. Neha se odzivati in Windows Vista mi ponudi možnosti "ponovni zagon programa" ali "zapri program". To naredi popolnoma neodvisno od tega, katero Internetno stran imam odprto. Kaj bi to lahko bilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:13:54   
Primoza
Poskusi onemogočiti kakega od "flash" dodatkov in pogledati lai se zadeva zgodi tudi, če je flash onemogočen. To so tisti dodatki, ki omogočajo prikaza raznih migotal na internetnih straneh.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:19:55   
Kerensa*
Active X, mogoče? Če me spomin ne vara, je enkrat nekje napisal, da za to potrebuje posodobitev.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:22:24   
Primoza
Tam pri toolsih "manage Add-ons" pogledaš.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:23:31   
Kerensa*
Jaz imam slovensko Visto. A potem pogledam pod "Upravljanje dodatkov"? Ker tam je pa ene 20 stvari, kakor vidim. user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:28:55   
Primoza
Ja tam. Seveda je veliko stvari, ker ti dodatki omogočajo prikaz strani. Eden od dodatkov ti verjetno nagaja ali pa kak od active x ov. Lahko si naložila tudi kak čuden dodatek, kar se zgodi mimogrede.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:29:40   
Kerensa*
Za nekatere piše, da niso preverjeni, karkoli že to pomeni. A jih blokiram?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:40:56   
Primoza
Lahko jih blokiraš, ja. active x se pa lahko enostavno pobrišeš tiste, ki se zdijo sumljivi. Smljiv so vsi, ki so nepreverjeni in takih se načeloma tudi ne nalaga.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Internet Explorer
25.12.2008 8:46:56   
Kerensa*
No, vse nepreverjene sem blokirala. Pa da vidim zdaj, kaj bo. Thanx zaenkrat. user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Internet Explorer
2.1.2009 6:48:09   
Kerensa*
Adobe Flash player je bil kriv. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Internet Explorer
12.1.2009 3:22:27   
Kerensa*
Ja pa očitno ni bil. Ko sem blokirala vse nepreverjene dodatke in odinštalirala Adobe Flash player, sem dosegla samo to, da je poleg Viste začel zmrzovati še MSN (oz. WLM). Za kazen pa zdaj še določenih stvari ne morem gledati, ker nimam playerja. user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?