|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 17:56:19   
TIA22
Stara sem 27 let in imam 6 letnega sinka. Prvič v življenju sem sama za praznike..no sine je seveda skozi ob meni, ampak pred pol leta sem zaključila 3.5 letno zvezo, pa sva do sedaj nekaj krpala, sedaj pa se niti ni spomnil na naju za praznike...jaz pa tak osamljena in še nikoli se nisem počutila tako žalostna in ..tak...neljubljena...zame so tile prazniki najpomembnejši, jaz pa nimam nič od njih...nimam družine, sama sem...trudim se zaradi malega, da bi se smejala, pa mi nekako ne uspe....in čudi me to, da jaz nikoli nisem slabe volje, vedno optimistična, sedaj pa me je tole čisto potrlo...saj nevem kaj sem želela da bi mi odgovorile, ampak sem morala povedati....živiva z sinkom sama, danes pa se mi je še avto pokvaril, jaz pa brez denarja za popravilo...nimam volje, nimam nič...prokleti prazniki, naj že enkrat minejouser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 18:14:12   
nanč
O ..sranje so ti prazniki,resuser posted image .Se dostikrat vprašam kako je ta čas tistim,,i so osamljeni,revni,lačni,depresivni...ker je tak čas,poln larifari-ja.Da te ravno prisili k dobri volji,čeprav je realnost drugačna.Glej,vsaj nisi edina,je ogromno takih,čeprav to ni bokvekaj tolažba.Sicer pa se nama že 4 mesece zaporedoma kvari avto in sma zadnje prihranke dala za avto in zato odpovedala novoletni plesuser posted image .Kaj češ..
Glavo pokonci!user posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 18:28:49   
Pikapolonica_
TIA22, pa saj vendar imaš družino. Sinka. Sin je tvoja družina!!! Ko ti bo najbolj hudo, se spomni, kako zelo rad te ima! In če je kaj pomembno pri 'praznikih' zame je tista majhna iskrica v očeh otrok!
Ostalo se bo pa tudi rešilo. Mogoče je to samo en opomin zate, da nehaj krpati in dokončno naredi konec, kajti vsak konec nečesa pomeni začetek nekaj drugega. Daj sama sebi novo možnost in ne išči je pri drugih, ker te bo to veliko bolj osrečilo! Verjemi, tudi jaz sem že bila sama, brez otroka. In zato vsaj približno vem, kako se počutiš, pa še vse ti gre narobe....en objemuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 18:31:42   
čipka
Sin je tvoja družina!!! Ko ti bo najbolj hudo, se spomni, kako zelo rad te ima! In če je kaj pomembno pri 'praznikih' zame je tista majhna iskrica v očeh otrok!
Ostalo se bo pa tudi rešilo.


user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 18:37:33   
annya
Boljše da sta sama z otročičem, kot pa da te obkrožajo sami hinavci....!!!!(kot pri meni,razen mojega lubija)!!!
Probajta si čimbolj popestrit praznike,sej pa ne rabita nikogar...skupaj kuhata,pecita pecivo,poglejta kako risanko, igrajta se, pojta...in bodita vesela da imata drug drugega!

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 19:43:49   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

TIA22, pa saj vendar imaš družino. Sinka. Sin je tvoja družina!!!


točno tako,poskušajta uživat.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 19:46:31   
Anonimen
jaz pa tak osamljena in še nikoli se nisem počutila tako žalostna in ..tak...neljubljena...zame so tile prazniki najpomembnejši, jaz pa nimam nič od njih...nimam družine, sama sem...


Eno je biti sam, drugo je biti osamljen.
Sestavi se skupaj, zavoljo sina, on je tvoja druzina, najvecji del tvoje druzine. Objemi ga in imejta se rada. To je vec od vsake druge druzbe, mnogo vec.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 19:52:23   
Gina
Pa luba duša, saj je luštno biti sam. Oddahni si, uživaj, počni reči, ki jih imaš rada. Najdi vendar srečo v sebi. Pa boga zahvali,d a nisi bolana. To bi pa res bilo sranje. Biti sam je pa lahko čist fajn, če gledaš pač iz tega stališča. Nehaj se smilit sama sebi, pa se poišči, kjer si sama sebi zadosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 19:53:59   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Pa luba duša, saj je luštno biti sam.


Problem je, da nekateri ne znajo biti sami.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 19:55:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Pa luba duša, saj je luštno biti sam.


Problem je, da nekateri ne znajo biti sami.



Biti s seboj je najlepse...



...ali pa najtezje.

In ko smo radi sami s sabo, so tudi drugi radi z nami.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 19:57:11   
Pikapolonica_
Ne govori. Kaj bi včasih dala za minuto tišine, dobro knjigo in deci vinčeka v miruuser posted image Pa bit sam s seboj. Pa ni user posted image , da ravno takrat nekdo nekaj hočeuser posted image user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 20:03:40   
Volga
Jaz te razumem, čeprav nisem sama. Ves ta blišč, "namišljeno srečne družine", kič, ljubezen, toplina, polne mize, bla, bal, bal....Glej, če je imelo biti, da si bila z nekom, pa vendarle nesrečna, potem je zdaj bolje, da si sama, pa četudi nesrečna. AMpak to se samo tebi tako zdi. Res, no. Fantek, star šest let, je že "velik" fant, z njim se da marsikaj pogovoriti, pozabavati, razumejo ogromno, več kot mislimo. Z njim si zapolni ta "srečni" praznični čas. Pa venda ne preveč, take fante že dušimo, če jih non stop nekaj zalezujemo. Poglej si kakšen dober film, kakšno prijateljico verjetno tudi imaš, povabi jo na kavo ali pojdita vidva k njej, upam, sa nisi iz kakšnega sela, in da si zato brez avtomobila nemobilna. Ker ta smrduh se vedno pokvari takrat, ko ni treba. Jaz sem tudi danes menjala akumulator. Nimaš kaj, banda požrešna. Kaj ti hočem reči: a ni vse tako črno, kot se vidi. Nenazadnje sta zdrava, to pa največ velja. Verjemi meni, ki pravkar preizkušam, kako je, če nisi zdrav.

Vse dobro ti želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 20:06:26   
Anonimen
Jaz te razumem, čeprav nisem sama. Ves ta blišč, "namišljeno srečne družine", kič, ljubezen, toplina, polne mize, bla, bal, bal....


Ja, bla, bla, bla, dobesedno.
Pozabi na reklame, bodi vesela, da si s sinom, da si mlada in zdrava. To je dalec najvec, kar je vredno. Vse ostalo je samo napihnjen priblizek, ki se razpoci kot milni mehurcek.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 20:51:31   
rija
Tia, jaz bom tudi "sama" s tamalim za silvestra....bomo pa na RR en silvestrski žur užgale....pa prešimfale vse, ki jih takrat ne bo tukaj gori user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 21:30:24   
Naja31
A imaš kakšno hudo in neozdravljivo bolezen? 
A je otrok zdrav?
A imata streho na glavo?
A imata dovolj denarja za hrano?



Pokvarjen avto pa ni razlog  za slabo volje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 22:01:39   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

A imaš kakšno hudo in neozdravljivo bolezen? 
A je otrok zdrav?
A imata streho na glavo?
A imata dovolj denarja za hrano?



Pokvarjen avto pa ni razlog  za slabo volje.



Ma curac, meni se je tudi pokvaril, še zdaj je parkiran pred vrtcem, hvala bogu je šla samo zajla. Tia ko jebe vse skupaj, ti lepo stisni sina in to je to.

Da ti povem, jaz sem pa ravno prej mojo oddala njenemu ateju in bo do ned. pri njemu. Vidiš, jaz pa sem brez malecke, je pa res, da grem v lajf uživat in mi hudo ne bo. Tebi tudi nima kaj bit, beliv ju mi.

< Sporočilo je popravil ssevin -- 29.12.2008 22:02:56 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 22:15:49   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

.zame so tile prazniki najpomembnejši, jaz pa nimam nič od njih...nimam družine, sama sem...

---------------------------
Vem, da ni lahko, ampak družina sta tvoj 6- letnik in ti user posted image ! In to je edino, kar šteje user posted image !
Glavo gor, dekle, vse niti so v tvojih rokah user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 22:15:58   
TIA22
Hvala Volga in seveda vse ostale..mi je kar malo lažje ja....res vam hvala....

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 22:22:25   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Biti s seboj je najlepse...



...ali pa najtezje.

In ko smo radi sami s sabo, so tudi drugi radi z nami.



točno tako,nekateri se sploh ne zavedajo,da so sami sebi največje bogastvo.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prazniki..jaz pa sama
29.12.2008 23:12:27   
Marogica
Jaz pa te kar razumem. Je težko biti sam, če si tega človek ne želi. Takrat je to preklemano hudo. In tu neka tolažba, da imaš družino oz. družbo svojega otroka, eno figo pomaga. Verjamem, da imaš otroka rada in da je tvoj "vse", vendar si odrasli ne želimo biti sami pač v drugačnem smislu. In tega ti tudi lasten otrok ne more dati. Zato te razumem.

Tolaži se pač s tem, da je tako pač moralo biti, da pač ta veza ni bila tisto, kar bi naj bila. In....drugo leto...za praznike, sigurno ne boš sama, sem skoraj 100%. Letos pa te praznike pač "preguraj" nekako...pojdita smučat ali drsat s sinkom, zvečer pa pač pred TV ali pa računalnik. Konec koncev je to tudi dan, kot vsak drugi....no, skoraj tako...le, da se zavedamo, da bomo zopet eno leto starejši in eno leto bližje penzijiuser posted image

Kar pa se avta tiče...tudi to bo....kaj pa naj drugega rečem?user posted image

< Sporočilo je popravil Marogica -- 29.12.2008 23:13:41 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 0:16:38   
black rose
uživajta s sinkom....naredita si čarobne praznike....počneta lako 1000 stvari, pohitita da ne bosta zamudila vsega lepega.....
in ne pozabi...usoda te bo kar enkrat presenetila...pa boš spet zaljubljena user posted image

Če pa si res osamljena, pa poskusi preko neta koga spoznat - malce previdnosti ne škodi, a po večini so kar resni fantje, kateri tudi hrepenijo po ljubezni....

to, da se pa ni spomnil na vaju je pa "pravi blagoslov".... le to ti manjka, da ti spet glavo zmeša....

Le pogumno....verjamem, da boš že za naslednje praznike pisala, kako si srečna, kako se imata rada....

v letu 2009 veliko ljubezni

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 7:57:10   
mala_pikica
Tia, jaz te popolnoma razumem in vem, da so prazniki eno samo sranje kadar trpimo in nam je hudo pri duši. Punce so ti lepo napisale. Najdi tolažbo v dobrih stvareh in razmišljaj pozitivno. To, da trenutno nimaš denarja za popravilo se ne sekiraj preveč, saj materialne stvari za srečo niso tako zelo pomembne. Si mlada, zdrava in imaš krasnega zdravega otroka, to je edino kar šteje.
Ostale stvari, pa se zgodijo, ko to najmanj pričakujemo in tudi ti boš sigurno spoznala človeka, ki te bo zelo osrečil. Tako pač je na tem ljubem svetu in verjetno ga ni človeka, ki že ne bi imel podobne krize, pa se na srečo dokaj hitro končajo in je potem toliko lepše. Meni je ful všeč Freudova misel, da življenje ni kaj posebno velikega, je pa vse kar imamo.

V letu, ki prihaja pa vama s sinčkom želim vse naj, najuser posted image user posted image !

< Sporočilo je popravil mala_pikica -- 30.12.2008 7:59:22 >

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 9:05:30   
drum
Ojla
Uživaj v družbi svojega sina. On ti vrača iskreno ljubezen. Prehitro bo odrasel.

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 10:20:01   
TIA22
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

HVALA VAMuser posted image

(odgovor članu drum)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prazniki..jaz pa sama
30.12.2008 16:38:44   
kaya2007
meni se pa zdi čudno, da imaš tak občutek kljub otročku, ki ti dela družbo in te ima rad. sploh pa so prazniki dan kot vsi drugi, brez veze da se počutiš osamljena samo zaradi stereotipne predstave kako naj bi bili videti.
drugače je pa gina fajn napisala...

srečno novo leto obema!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?