|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stare tračl revije
10.1.2009 20:56:36   
Meggi
 Še tiste ki jih kupim na vsake kvatre enkrat so se nabrale.

A mislite da bi jih dala v kak dom za ostarele? Opcija je da jih kr skurim, sam še težk gorijo user posted image  A ja odpadn papir v vrtcu je možnost.  Morda kaka bolnica,.. bi jih pa kakšna maka prebrala?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stare tračl revije
10.1.2009 20:58:24   
puncica
a ti to dejansko zbiraš al kaj user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stare tračl revije
10.1.2009 20:59:40   
Anonimen
Jezus....kje pa to hraniš?user posted image

Daj jih med odpadni papir. Boš nardila človeštvu uslugouser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stare tračl revije
10.1.2009 22:30:29   
urška84
Se strinjam z brisačkarico, ampak vrag je s temi revijami - vse so po večini tiskane na povoskan papir. Vsaj naslovnica, če ne drugega. Ta pa ne sme med papir. Ampak jaz ga vseeno dam - bolje to, kot pa da gre v navadne smeti.

Pa če smem samo še pripomniti: ti trači so kr neki. Tričert jih je itak naročenih in pripravljenih s strani PR-ovcev od 'zvezdnikov' ali pa od njih samih. Ne mislit, da gre ven veliko stvari, katerih ne o oni odobrili ali podpisali.

Je pa res, da ob vsem zgražanju, ki ga premorem, pri frizerju vedno vzamem te revije v roke. Ja, posuvam se s pepelom... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stare tračl revije
11.1.2009 11:23:16   
Anonimen
Joj, jaz imam pa kup revij Anja in Liza, pa mi jih je škoda vreči zaradi kuharskih receptov, čeprav še 1x nisme nil skuhala po njih!

(odgovor članu urška84)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stare tračl revije
11.1.2009 15:48:20   
urška84
iztrgaj jih ven, pa jih daj v eno mapo. Vse ostalo pa vrži proč.

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stare tračl revije
12.1.2009 8:50:54   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: urška84

iztrgaj jih ven, pa jih daj v eno mapo. Vse ostalo pa vrži proč.


točno tako, tako jst delam, pa čeprav tud še enkrat nisem skuhala po njih user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stare tračl revije
14.1.2009 18:59:03   
Meggi
Eto misija uspela. Smešno ali ne, nesla sem jih v dom ostarelih,.. jih je že receptorka zagrabila user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stare tračl revije
14.1.2009 19:04:08   
Anonimen
Eto misija uspela. Smešno ali ne, nesla sem jih v dom ostarelih,.. jih je že receptorka zagrabila user posted image


Pridna :).
Veliko jih to bere, ceprav so pravzaprav smeti...

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stare tračl revije
14.1.2009 19:28:08   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Eto misija uspela. Smešno ali ne, nesla sem jih v dom ostarelih,.. jih je že receptorka zagrabila user posted image


res??? zanimivo...
Jaz sem pa ravno hotela napisat - koga vendar zanima oz. ima to za novico... da sta se Brad Pitt in Jenifer Aniston ločila...user posted image

Drugače pa res lepo od tebe, da si jih nesla tja... user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stare tračl revije
17.1.2009 20:58:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Jaz sem pa ravno hotela napisat - koga vendar zanima oz. ima to za novico... da sta se Brad Pitt in Jenifer Aniston ločila...user posted image



Eh, kar na novo zveš so itak sveže novice.user posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?