|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MIRENA
4.11.2008 14:43:37   
bina
Pozdravljene, prosim pomoč. Pred dobrim mesecem sem si vsavila Mireno. Pri prvem sex-u je rekel partner da ga nekej moti po odnosu je imel pordeli penis na določenemu delu to se je zgodilo še enkrat naročila sem se na pregled da odstrižejo tisto nitko. Do pregleda nisem šla ker se je stanje umirilo vse do rednega pregleda po 1 mesecu od ustavitve.

Ponovno sva imela odnose seveda sem ginekologinji omenila in se je samo smejal češ da so moški nepotrpežljivi. Baje da je skrajšala nitko vendar je stvar bila po pregledu še vedno ista. Res sem nezadovoljna kar se tega tiče upam da se da kej narediti sej veste ni sex pol to kar bi mogu bit. Pomoč kaj naj naredim. A je imela že kakšna take težave
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MIRENA
5.11.2008 17:04:34   
uršika***
Ja, po mojem pa tukaj res ne gre za nepotrpežljivost, če te med seksom boli tičekuser posted image user posted image user posted image
To je pa res mal čudno. Ja kaj bi moral on trpeti bolečine v penisu in biti potrpežljiv in nič povedat???
Groza. Pa še vedno ga boli med seksom, ali je zdaj urejeno?

(odgovor članu bina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MIRENA
6.11.2008 10:55:50   
Branka Teržan


hojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja jst mam tut mireno in mi je ginekolog reku da naj nič mojmu ne povem za te dve nitki , ker se zna nardit da ga bo potem motlo in res nisem pa tut moj je prvič mel mal rdešega tička pol pa ne več tak da hvalabogu ga to ne motiuser posted image user posted image .

sicer pa pojdi nazaj in zahtevaj da ti skrajša nitki.


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MIRENA
9.11.2008 21:22:59   
Anonimen
Jaz imam tud mireno že dober mesec. Ginekologinja je pri vstavitvi sporočla, da naj ne bi bilo nobenih problemov ne z moje ne z njegove strani.Nitko je precej skrajšala. In res ni bilo nobenih problemov.  

(odgovor članu bina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MIRENA
9.11.2008 22:22:29   
arabela*
malo neumestno vprašanje.Kak pa zgleda ta mirena in kako to vstavijouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu bina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MIRENA
12.11.2008 21:55:06   
Anonimen
meni je pa ginekologinja še posebaj rekla, da če bo moža motilo naj pridem nazaj da bodo skrajšali.

si bom pa sposodila tole temo da ne odpiram nove...jaz imam tudi mireno zdaj en dober mesec. nič je ne čutim ali da bi me kaj bolelo. je pa vrjetno trenutna začetna težava to, da sem dobila rjav izcedek že teden dni pred pričakovano menstruacijo, potem menstruacijo ki se je vlekla en teden rdeče, potem pa še en teden rjavo. se pravi 3 tedne skupaj rjavo krvavi izcedek. upam, da se to z meseci popravi.

bolj pa me moti to, da zdaj ko sem recimo 1 teden brez rjavega izcedka imam pa še vedno ful prozornega izcedka in en drugačen vonj kot sem ga imela prej. in je moteč in močan in neprijeten. a se je še kateri drugi spremenil vonj?

kontrolni pregled imam drug teden in bom o tem tudi povprašala G, vendar mislim, da kako vnetje ni, ker bi bil drugačen vonj in zelen izcedek.

no kako je bilo s tem pri vas?

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MIRENA
28.1.2009 12:57:08   
Elžbet
Oj!

Jaz imam tud eno vprašanje glede mirene. Doma imam 3 in pol meseca starega sončka, dojiva se polno. Dala sem si jo vstaviti prejšnji teden, moram priznat, da me je kar bolelouser posted image , pa mal sem zakrvavela tisti dan, pa bolelo me je tudi kot pred Muser posted image Drug dan je blo že vse ok, brez izcedka, bolečinuser posted image

Zanima me, kako globoko so nameščene te nitke, jaz sem jih 2 dni čutila blizu nožnice, zdaj 2 dni pa so čist nekje globoko, da moram skor cel prst notr porinit, da jih najdemuser posted image . Zanima me, kako ve to prečekirate, če so še na dosegu, a pred vsakim odnosom, po, al kakouser posted image Sej vem, sprašujem kot kakšna blondiuser posted image , ampak v navodilih piše, da če ne otipate nitk, ne smeš imeti nezaščitenega odnosauser posted image .... Mož zaenkrat ni ničesar čutil, meni je blo tud ok, brez bolečin... A ste imele po 4t kakšno kontrolo pri G, da preveri, če je bla pravilno vstavljena? Meni G ni nič rekla, da naj pridem pokazat seuser posted image

hvala za odgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?