|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč prosim
19.4.2005 13:59:00   
svizc
punce ker po enem letu še nisem zanosila sem odšla do svoje ginekologinje in ji povedala za ta problem. rekla je glede na to da mam enga otroka že naj probam
hopa cupat med ovulacijo naj gledam kdaj jo mam če po teh mesecih ne bo nič me pošlje na preiskave.:zmeden2:
sem naročla teste iz amerike jih še ni ovulacija bo nastopila tam nekje drug teden in sem si za vsak slučaj kupla pri nas test today. moram povedat da so fuuul dragi za sedem kosov 5000. haloo.:grrr:
me zanima kaj pravite o tem testu today ali so zanesljivi ali ne.
že vnaprej hvala za odgovor:bravo::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč prosim
19.4.2005 14:05:15   
Gina
Ne vem nič o teh testih, pišem ti pa zato, ker sploh ne morem razumet, kako te lahko še tri mesece matra zdaj, če eno leto že poskušaš. Takoj naj te pošlje na preiskave, malo se moraš razjezit, ne smeš se pustit kar odpravit takole. Joj, nekateri G, sploh jih ne razumem.:((

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč prosim
19.4.2005 14:11:25   
pi
Poskusi z merjenjem BZ.

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč prosim
19.4.2005 21:21:13   
ronni
Men so to najboljši testi,kar sem jih do zdaj našla v Sloveniji.
Ampak cena je pa grozna in sploh ne morem dojet,kako je to mogoče???
V Ameriki pa še bolj zaneljivi(20 ali 25 ml),Pa toliko cenejši?
A pri nas res ne najdejo nič drugega,na čemer bi služili??!!::zmeden::zmeden::zmeden:
Saška

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč prosim
20.4.2005 8:57:21   
svizc
hvala ronni za odgovor si me kar mal pomerla glede testa saj sem že slišala da so testi v sloveniji ki se jih dobijo vsi zanič.
ja da so pa tok dragi to se pa samo v tej naši preljubi državici to zgodi:grrr:
hvala punce;);)

(odgovor članu svizc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?