|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RR-labirint
14.2.2009 7:39:10   
caillou
Jest se na temu RR-ju ne znajdem več. Če hočem prit na moj stari dobri forum, moram hodit "okol rit v varžet" pa še to moram met srečo, da se ne izgubim.
V čem je zdej bistvo vsega. Zadeve so z leta v leto bolj komplicirane. A se to res ne da malo manj komplicirano narest?

Če hočem priti na en klinče čvek, klikam na vse mogoče zadeve, da se mi potem odpre zadeva. No, pa brez zamere. Mislt je treba tudi na tiste stare uporabnice, ki se držijo reka "kar se janezek nauči, to janezek zna."

376 podforumov? A je tega res treba, no? Pa kritiko ne vzet kot zlonamerno. To je samo moje dobronamerno mnenje.

lp, c.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RR-labirint
14.2.2009 8:05:34   
Jerneja_
Portal RR je postal mnogo več, kot le forum. Temu se prilagaja tudi oblika celotnega portala.

Da pridete na forum morate le v zgornji vrstici med storitvami (kjer piše rubrike, storitve, koledarji), ki jih ponujamo izbrati forum in ste na cilju. Ali pa pod rubriko zadnje s foruma kliknete vsi forumi in izberete vašega. Če se pa kdaj izgubite pa zagotovo najdete kaj novega, to pa tudi ni tako slabo user posted image .



(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RR-labirint
14.2.2009 17:55:25   
puncica
no men je z vsako preuredvijo forum bol  beden, ostalih stvari na portalu pa itak ne berem, ampak ker vem da se spremenilo nič ne bo, je pač čist preveč dnarja v igri očitno to nakazujejo tud reklame, se pač temu prilagajam kokr morem in znam. Je pa res da kr neki cajta nisem po novem našla ZS, pa nisem tolk butasta za računalnike. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RR-labirint
14.2.2009 18:49:50   
Jerneja_
V moja ringaraja imate praktično vse na enem mestu. Sporočila, debate, nastavitve...vse, kjer sodelujete in objavljate vaša sporočila.

Koliko in kako uporabljate portal je seveda odvisno od vas, je pa na voljo zelo veliko raznoraznih uporabnih infiormacij in to brezplačno v rubrikah, iskricah, koledarjih in na forumu!







(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?