|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje stanovanja
9.2.2009 14:22:47   
Sibil_
Kako barvate stanovanje, če ste noter? S sinom imava bolj občutljiva dihala in ne vem kako naredit, ker moram prebarvat obe sobi, se pa bojim bit noter v sveže pobarvani.user posted image

In še nekaj - rekli so mi, da moram pred montažo vgradne omare zadaj steno pobarvat z akrilno barvo.KAj to bolj smrdi kot navadna ali manj in v čem je sploh razlika z navadno barvo?

LP in hvala za nasvete,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvanje stanovanja
9.2.2009 14:27:22   
Pikapolonica_
Kar smo barvali z Jupol Trend ni imelo nobenega vonja. Mogoče 15minut, potem pa ne. Resnično, ker sem precej občutljiva na te vonjave. Me je pa skor kap, ker se je mož odločil, da se bo najprej barvalo z Jupol Citron (ima tudi učinek proti plesni) in barva smrdi po limonah. Res tak vsiljiv vonj, ampak tudi hitro mine, mogoče 2-3ure po barvanju, pa pri odprtih oknih.

Jaz sem za garderobno omaro v predsobi (ki je vgradna), kar z jupol trend(mogoče je celo akrilna barva, glede na to, da se jo bp čisti), barva kokos pobarvala. No, mojstri so, samo menda je zelo lahko barvat z Jupol Trendom.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvanje stanovanja
9.2.2009 19:13:53   
žarnica
jaz sem danes barvala kuhinjo z jupol trend,pa se nič ne vonja.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvanje stanovanja
9.2.2009 19:17:55   
Kliki
Ja navaden jupol ima mal vonja sam će fajn prezračiš lahko spiš potem tudi v tem prostoru. Če imaš pa šanso je pa fino da prvo noč res ne spite v tem prostoru če ste občutljivi.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barvanje stanovanja
11.2.2009 19:16:21   
Ronči
Spektra fulll smrdi, ke že tri tedne, pa še vseno smrdi ko hudič. Jupol trend pa skoraj nima vonja.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barvanje stanovanja
16.2.2009 10:11:25   
ALWAYS LARA
pobarvi najprej eno sobo, pa spite v drugi, drug dan pa drugo. pa fajn luftite. zberi kak sončen dan, pa pobarvej zutrej, tko da boš lohk cel dan luftala. vonji pa res hit zginejo, tko da pomoje ni panike.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?