|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ima otroke?
3.3.2009 11:37:22   
lea23
pozdravljeni

sestra si je izbrala zelo skrivnostnega moškega, s katerim resno razmišljata o poroki. a ker ima ona že od začetka zelo slab občutek glede njegove preteklosti o kateri je zelo zelo skrivnosten, sem jst začela razmišljati da ima on že od prej družino, in otroke. prosim ne me napasti zakaj se v to vmešavam, ampak ker sem že jst sama imela podobno izkušnjo, in ker imam svojo sestro zelo rada, si želim da bi tudi ona bila srečna. 

no pa ne bom zdaj pisala cele zgodbe ker bi predolgo trajalo, in tudi ne želim da me katera obtoži, imam samo eno vprašanje. sem že brskala po internetu pa nisem našla popolnoma ničesar.

torej zanima me, če bi lahko kako izvedela če je ta fant že oče kakšnega otroka.

najlepša hvala      
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:39:06   
Anonimen
Ne vem kako lahko razmišlja o poroki z tipom k ga niti ne pozna niti mu ne more zaupatuser posted image

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:43:44   
lea23
hvala za takšen odgovor,

oprosti vendar nisi si prebrala da ne želim vseh ostalih komentarjev.

podala sem vprašanje, na katerega si želim odgovor če morda kdo ve.

vse ostale nekulturne ženske pa se prosim umaknite s svojimi izjavami. upam da je bila to prva in zadnja, sicer pa s tem samo pokažete kakšne ste.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:45:37   
srki
Malo se umiri, Lea. Drugače pa naj to sama reši na ta način, da mu pač pove resnico o preteklosti ali pa se ne bo poročila z njim. Če pa imaš kakšne veze npr. na UE, pa bi se verjetno dalo preveriti ali pa pri kakšni drugi ustanovi. Čeprav se mi to zdi grdo.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:46:34   
Anonimen
Mogoče detektiv!?

Ampak to ni dober temelj za zakon.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:47:39   
lotoska
Če je tip tako skrivnosten, težko. Razen če najameš detektiva. Je sploh vredno?

Srki, to firbcanje po raznih UE ipd. je pa prekršek.

< Sporočilo je popravil lotoska -- 3.3.2009 11:48:40 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:48:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: srki

. Čeprav se mi to zdi grdo.


in kaznivo za tistega, ki bi takšne podatke podal user posted image


če hočeš ali nočeš, brisačkarca ti je lepo napisala.....vse ostalo je zame bolano. do amena.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:51:10   
Freycha
Lea, če ne bi hotela, da "nekulturne" ženske ne pišemo, kar si mislimo, potem bi samo podala vprašanje, če se da kje to izvedeti in bi bilo konec debate. Tako pa si sama odprla zelo zanimivo temo. Namreč tudi sama ne morem razumeti, da bi se sestra hotela poročiti z moškim, ki bi bil tako skrivnosten in kateremu ne bi zaupala. Kaj pa je potem temelj za dober zakon? Dobra vohunska sestra?user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:52:58   
muška
grd odgovor oz. celo nekulturen, ne vtikuj se. Te je prosila za pomoč?

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:54:07   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: srki

. Čeprav se mi to zdi grdo.


in kaznivo za tistega, ki bi takšne podatke podal user posted image


če hočeš ali nočeš, brisačkarca ti je lepo napisala.....vse ostalo je zame bolano. do amena.



Ja, tudi kaznivo, če bi ga seveda dobili. Saj pravim, glupo do amena, da moraš brskat za človekom, s katerim se želiš poročit.

Mogoče pa je skrivnosten samo zato, ker se boji, da če ji bo povedal resnico, da ga bo pustilauser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:54:37   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: muška

grd odgovor oz. celo nekulturen, ne vtikuj se. Te je prosila za pomoč?


komu je pa sedaj to letelo?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:55:20   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Če je tip tako skrivnosten, težko. Razen če najameš detektiva. Je sploh vredno?

Srki, to firbcanje po raznih UE ipd. je pa prekršek.


Ja naj bo, če je tako tisti neumen, da bo šel to delat oz. je neumen že tisti, ki bi to zahteval, potem se meni jebe, al je prekršek al ne, to naj tisti presodi, če bi se v kaj takega spuščal.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:56:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: muška

grd odgovor oz. celo nekulturen, ne vtikuj se. Te je prosila za pomoč?


komu je pa sedaj to letelo?



mislim, da si ti tukaj zadnja kateri.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:57:07   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: lea23
podala sem vprašanje, na katerega si želim odgovor če morda kdo ve.

Če imaš kake veze na upravni enoti, ministrstvu za notranje zadeve ali pa policiji... ti bi znali pomagat, čeprav je kaznivo, marsikdaj prov pride... sicer pa tudi sama mislim kot večina, oz. jaz osebno se ne bi poročila s človekom, če preteklosti ne poznam, ne glede na to kakšna je. Sploh pa kakšen zakon si sestra zamišlja, če tu že danes ni zaupanja?

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:57:26   
Freycha
ne vem, ne vem, če je bilo meni mišljeno:

grd odgovor oz. celo nekulturen, ne vtikuj se. Te je prosila za pomoč?

(odgovor članu lea23)

lej, na koga je odgovor letel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:57:45   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: muška

grd odgovor oz. celo nekulturen, ne vtikuj se. Te je prosila za pomoč?


komu je pa sedaj to letelo?



avtorici posta direktno, nikamor drugam user posted image

< Sporočilo je popravil muška -- 3.3.2009 11:58:28 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:58:23   
Splišni
Meni se pa to ne zdi nič takega, da poskuša pač sestra izvedeti kaj o fantu njene sestre, če se ji zdi "čuden" in bi znal imeti kakšno zanimivo preteklost. Jaz bi bila tudi firbčna in mogoče bi res tem, ko bi kaj izvedela, lahko sestri odprla oči, preden si mogoče omsili kakšnega otroka, ki bi potem bil lahko revež ali kaj takega. Saj lahko, da ni nič, lahka pa da je, če so kakšni utemeljeni sumi. Meni se zdi logično, da ti pač za sestro ni vseeno.

Kje izvedeti, pa nimam pojma. A ni nobenih skupnih znancev ali ka takega?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ima otroke?
3.3.2009 11:58:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: muška

grd odgovor oz. celo nekulturen, ne vtikuj se. Te je prosila za pomoč?


komu je pa sedaj to letelo?



Ja lei predvidevam. Je muška že sama napisala da je nekulturna da ji čas prihrani. Muška je pač prijazno bitjeuser posted image

Lahko pa da se motimuser posted image


(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ima otroke?
3.3.2009 12:00:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meni se pa to ne zdi nič takega, da poskuša pač sestra izvedeti kaj o fantu njene sestre, če se ji zdi "čuden" in bi znal imeti kakšno zanimivo preteklost. Jaz bi bila tudi firbčna in mogoče bi res tem, ko bi kaj izvedela, lahko sestri odprla oči, preden si mogoče omsili kakšnega otroka, ki bi potem bil lahko revež ali kaj takega. Saj lahko, da ni nič, lahka pa da je, če so kakšni utemeljeni sumi. Meni se zdi logično, da ti pač za sestro ni vseeno.

Kje izvedeti, pa nimam pojma. A ni nobenih skupnih znancev ali ka takega?


Ah daj.....če ti ni vseeno poveš sestri. Pa naj ona to reši. Ne pa detektiva špilašuser posted image
Pa mogoče tip sploh ni skrivnosten, je sam pred leo tak. Jst sm ful skrivnostna pred ljudmi k jih ne maram recimo. Pa nikjer potomcev ne skrivamuser posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ima otroke?
3.3.2009 12:00:13   
April
Saj odgovor je čist preprost. Temelj zveze je med drugim tud zaupanje. In če mu zaupa, je dosti njegova beseda. Če pa ne, je pa brezveze da sta skupaj.  Če že v začetku nekaj ne štima, to ni najboljši pokazatelj.

Če bi pa na vsak način rada zvedla, naj si pa vzame en teden časain ga zasleduje od jutra do večera. Če je normalen, se bo v tem času že enkrat pri otroku oglasil. Sam kaj s tem doseže? Če ima otroka, ji je nekaj pomembnega tajil ... Če pa ga nima, pa tud nista za skupaj, ker ona ne zaupa in se že na začetku gre preverjanja.

ergo, če mu ne zaupa, je bolje končat

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ima otroke?
3.3.2009 12:00:13   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: muška

grd odgovor oz. celo nekulturen, ne vtikuj se. Te je prosila za pomoč?


komu je pa sedaj to letelo?



avtorici posta direktno, nikamor drugam user posted image


na evo, sem vedela....misliš pa verjetno avtorici teme, ne?

sem pravi mali šerlok holms user posted image



(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ima otroke?
3.3.2009 12:00:52   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: srki
Saj pravim, glupo do amena, da moraš brskat za človekom, s katerim se želiš poročit.

Mogoče pa je skrivnosten samo zato, ker se boji, da če ji bo povedal resnico, da ga bo pustilauser posted image .


Kolikor sem jaz razumela, bodoča nevesta sploh ne želi nič brskat, ona je najbrž zaljubljena in je nič drugega kot ljubezen ne zanima, bolj o tej čudni preteklosti skrbi njeno sestro.

In mogoče ga res to skrbi ...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ima otroke?
3.3.2009 12:01:10   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meni se pa to ne zdi nič takega, da poskuša pač sestra izvedeti kaj o fantu njene sestre, če se ji zdi "čuden" in bi znal imeti kakšno zanimivo preteklost. Jaz bi bila tudi firbčna in mogoče bi res tem, ko bi kaj izvedela, lahko sestri odprla oči, preden si mogoče omsili kakšnega otroka, ki bi potem bil lahko revež ali kaj takega. Saj lahko, da ni nič, lahka pa da je, če so kakšni utemeljeni sumi. Meni se zdi logično, da ti pač za sestro ni vseeno.

Kje izvedeti, pa nimam pojma. A ni nobenih skupnih znancev ali ka takega?


NO, saj se strinjam, da ti ni vseeno in da bi si verjetno marsikdo kaj želel izbrskat, samo a sama pa prej tega ni pomislila, preden se je podala v poroko z njim?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ima otroke?
3.3.2009 12:01:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: lea23
podala sem vprašanje, na katerega si želim odgovor če morda kdo ve.

Če imaš kake veze na upravni enoti, ministrstvu za notranje zadeve ali pa policiji... ti bi znali pomagat, čeprav je kaznivo, marsikdaj prov pride... sicer pa tudi sama mislim kot večina, oz. jaz osebno se ne bi poročila s človekom, če preteklosti ne poznam, ne glede na to kakšna je. Sploh pa kakšen zakon si sestra zamišlja, če tu že danes ni zaupanja?


Me prou zanima kdo bo zarad njenga firba pripravljen službi se odpovedatuser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ima otroke?
3.3.2009 12:01:21   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meni se pa to ne zdi nič takega, da poskuša pač sestra izvedeti kaj o fantu njene sestre, če se ji zdi "čuden" in bi znal imeti kakšno zanimivo preteklost. Jaz bi bila tudi firbčna in mogoče bi res tem, ko bi kaj izvedela, lahko sestri odprla oči, preden si mogoče omsili kakšnega otroka, ki bi potem bil lahko revež ali kaj takega. Saj lahko, da ni nič, lahka pa da je, če so kakšni utemeljeni sumi. Meni se zdi logično, da ti pač za sestro ni vseeno.

Kje izvedeti, pa nimam pojma. A ni nobenih skupnih znancev ali ka takega?


Se podpišem pod Splišni.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?