|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaposlitev
26.2.2009 13:13:16   
pikapolonica 24
Jaz sem že čisto na dnu s to službo.

Opravljeno imam ekonomsko gimnazijo. Po njej sem šla na faks.
In sedaj sem profesorica matematike in filozofije.
In sedaj sem vpisana na magisterij iz kulture.

In poslala sem že preko 100 prošenj. In nič. V šolstvu tako ali tako ne.
Kakšno drugo delo tudi ne.

Ker imam možnost, da bi lahko opravljala tudi študentsko delo, ker sem
podiplomska študentka, me zopet zavrnejo. Ker že imam izobrazbo.

Imam pa otroka, ki ga morem preživet. Službe pa od nikjer.

Čisto sem že na koncu. user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaposlitev
26.2.2009 13:17:09   
Anonimen
Probaj dajat prošnje v katerih napiši sam srednjo šolo.
Ker na del. mesto za 5 stopnjo te ne bodo hoteli vzet s faksom. Tko sm jaz delala....

(odgovor članu pikapolonica 24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaposlitev
27.2.2009 7:55:55   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Probaj dajat prošnje v katerih napiši sam srednjo šolo.
Ker na del. mesto za 5 stopnjo te ne bodo hoteli vzet s faksom. Tko sm jaz delala....



Tako sem parkrat tudi jaz naredila, pa so me vprašali kaj sem delala vmesni čas (od 19. leta pa do 24.)?! user posted image user posted image Pa nikoli niso bili zadovoljni z odgovorom user posted image

lp, mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaposlitev
28.2.2009 15:38:56   
Poka
Sva že dve. Tudi jaz sem šla po gimnaziji na pedagoško (kaj mi je bilo tega treba...). Pa sem imela Zoisovo štipendijo in ocene tudi vedno nad povpečjem. Sploh sem vedno bila bolj vsestranska. Zato se mogoče še bolj nisem mogla odločit za pravo smer. In starši so mi vbili v glavo, da mora bit univerzitetni študij. In stari ata je bil tudi učitelj, sicer po izobrazbi strojni inženir. In vsi pri nas so tehnične stroke, zanimala me je arhitektura, pa so mi odsvetvali. Da bi šla medicino, farmacijo, naravoslovje je bilo vedno moje najmočnejpe področje, to pa nisem hotela slišat.

Zdaj delam podiplomski iz managementa - kar jih veliko učiteljic, ampak lahko sanjajo, da bodo dobile službo. Jaz sem šla to študirat, ker želim imeti svoje podjetje oziroma smo eno firmo ravnokar odprli. Oz. jo je moj fant in ker še ni dovolj dohodkov se še ne more zaposlit, zato delam za firmo zastonj, v šoli nadomeščam, delam še glasbeno šolo... Ko pošiljam prošnje, me tudi zavrnejo - ali sem preveč izobražena, ali pa mogoče vidijo tisto pedagoško, ker kao učiteljice so neumne...

Nikoli pa nebi šla delat podiplomski, če nebi vedela, da se mi splača. Meni se - ker vem, zakaj bom potrebovala. Da bi pa na ta način našla službo - uuuuuh, je ja boljše da greš eno troletno komercialno delat v Celje, ko jo naredip brez da bi predavanja obiskoval iz prve. Prej dobiš. In ti, roko na srce, si si izbrala še bolj levi podiplomski faks, kot pa dodiplomski... user posted image

In ja, sem pa ravno tako kot ti - na tleh. Ker si nisem v sanjah predstavljala, da bo tako. Največja ironija je, da je moj v sorodu z zdajšnjim ministrom za šolstvo, sam se še nikoli niso videli - nimajo stikov (je pa nečak od njegovega starega ata). user posted image
Imam ful talentov, ki mi prav pridejo ravno v šoli, ful enih tečajev, certifikatov, pa ti povem- očitno sem določenim prevelika konkurenca. Resno. Glede na to, da delajo tudi brez diplom, brez ustrezne izobrazbe.... Ker se selim v kraj, kjer sem prej delala in mi niso podaljšali, zaradi ene osebe, ker ni hotela, da sem tam - bo še to precej zanimivo... Namreč ta oseba nima ustrezne izobrazbe za tisto delovno mestoin hoče na vsak način preprečit, kljub temu,da imam vse pogoje, da pridem jaz tja. In bo še ful veselo, vsaj zame in kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje user posted image user posted image Mislim posečt po pravnih sredstvih tudi, samo eni so preveč neumni, in mislijo, da bodo večno lahko štrene mešali.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaposlitev
28.2.2009 15:45:56   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Sva že dve. Tudi jaz sem šla po gimnaziji na pedagoško (kaj mi je bilo tega treba...). Pa sem imela Zoisovo štipendijo in ocene tudi vedno nad povpečjem. Sploh sem vedno bila bolj vsestranska. Zato se mogoče še bolj nisem mogla odločit za pravo smer. In starši so mi vbili v glavo, da mora bit univerzitetni študij. In stari ata je bil tudi učitelj, sicer po izobrazbi strojni inženir. In vsi pri nas so tehnične stroke, zanimala me je arhitektura, pa so mi odsvetvali. Da bi šla medicino, farmacijo, naravoslovje je bilo vedno moje najmočnejpe področje, to pa nisem hotela slišat.





Fak, kot bi sebe brala. In odnos mojih staršev. 'Ne boš šla na gradbeno fakulteto, kaj pa boš revica celo življenje po gradbiščih lazila'.user posted image user posted image user posted image Kje boš revica dobila službo, če boš šla arhitekturo študirat??? (ja, to mi je lastna mama govorila, ahauser posted image )
Ampak si bom izpolnila sanje. Fakulteto imam, jebeno VII. stopnjo, pa nisem ne šiš ne miš po izobrazbi. Profesor, phe. user posted image Isto matematike in filozofije. Phe user posted image Letos se izredno vpišem na arhitekturo ali pa na gradbeništvo, ja. user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaposlitev
28.2.2009 15:49:50   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Probaj dajat prošnje v katerih napiši sam srednjo šolo.
Ker na del. mesto za 5 stopnjo te ne bodo hoteli vzet s faksom. Tko sm jaz delala....



Ti se kar šali, ja. Pri 23letih sem končala faks, diplomirala z 10, pa grem na tisoči razgovor za službo, pa sem naredila isto kot ti, zatajilauser posted image , pa me je gospod VODJA KADROVSKEuser posted image , vprašal, kdaj mislim kaj faks končat. Da bi ga treščil!


< Sporočilo je popravil Pika Zoja -- 28.2.2009 15:50:36 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaposlitev
28.2.2009 16:42:46   
AnciM
Isto matematike in filozofije. Phe user posted image


A ni fino, ko celo življenje poslušaš, kako manjka matematikov (jaz sem namreč tudi), ko pa iščeš službo je pa ni? user posted image user posted image Še en naj mi pride naokoli, kako se za matematike služba najde. user posted image

Jaz imam sicer srečo in se mi kar nekako štuka iz leta v leto. Samo vedno zvem konec avgusta, da bom lahko delala septembra še na tej šoli. Vmes poleti pa itak nikoli službe ne najdem drugje. Eno leto je sodelavka zbolela za rakom, drugo leto se je ena prav na hiter upokojila, ker je zbolela... Samo zdaj moram pa porodniško prekinit čez 10 dni. user posted image Ampak bolje to kot pa se v jeseni ob tla metat, ko ne bom našla službe.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaposlitev
28.2.2009 19:27:11   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Isto matematike in filozofije. Phe user posted image


A ni fino, ko celo življenje poslušaš, kako manjka matematikov (jaz sem namreč tudi), ko pa iščeš službo je pa ni? user posted image user posted image Še en naj mi pride naokoli, kako se za matematike služba najde. user posted image




Ja, saj se. Nepedagoška. user posted image user posted image user posted image To je ravno tako, kot da greš na pedagoško, smer računalništvo, te tudi nihče nočeuser posted image Bandauser posted image user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaposlitev
1.3.2009 17:03:35   
AnciM
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

Isto matematike in filozofije. Phe user posted image


A ni fino, ko celo življenje poslušaš, kako manjka matematikov (jaz sem namreč tudi), ko pa iščeš službo je pa ni? user posted image user posted image Še en naj mi pride naokoli, kako se za matematike služba najde. user posted image




Ja, saj se. Nepedagoška. user posted image user posted image user posted image To je ravno tako, kot da greš na pedagoško, smer računalništvo, te tudi nihče nočeuser posted image Bandauser posted image user posted image



Pa še vedno ni tako enostavno. Sem hodila na FMF in imam kar nekaj sošolcev, ki so naredili uporabno smer (nepedagoška) in ne dobijo službo. Če si pripravljen po 10 ur in več na dan programirat še nekako gre. In seveda če si dober v tem, sicer pa sama žalost.

Ko sem lani poleti 3 mesece iskala službo (mi je ravnateljica rekla, da mi ne bo mogla podaljšat, potem se je pa konec avgusta premislila), me je že imelo, da bi se na zavod prijavila. Potem naj se pa oni ubadajo s tem, kako matematik enostavno dobi službo.user posted image Čeprav trdijo, da na zavodu ni nobenega matematika. user posted image


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaposlitev
3.3.2009 9:40:31   
Poka
Te na zavodu se pa itak samo pametne delajo. Oziroma, jaz sem dala nekej odpoved, ker to je bila pa res edina stvar, ki ni bila za prenašat in se pol nisem prijavljala na Zavod, ker itak nimam nič od tega, prošnjo si pa menda ja znam sama tudi napisat. In pol mi je tam, ko se greš zavarovat, ful pamet solila - ker kao zdravstvena zavarovanja občina plačuje in tistim, ki niso na Zavodu jih ne bo - pa sem si ga itak mislila sama plačat, sploh nisem vedela, da ti ga občina. In nisem mogla bit tiho, ker ena baba s povprečno pametjo in izobrazbo mi pa že ne bo pameti solila... Poleg tega, da se ji sanja ne, kako je... Oziroma nočejo videt, ker jim je prelepo postlano.

Skratka, pridiga, ker kao nisem aktivna iskalka zaposlitve. Ob 200 poslanih prošnjah na mesec?

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?