|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lefkada-kampiranje
9.3.2009 13:36:52   
drum
Ima kdo izkušnje z kampiranjem na Lefkadi? Se zelo nagibamo k temu, da bi letošnji dopust preživeli kje drugje (ne na Hrvaškem) Sicer sem gledal nekaj na netu okrog kampov na Lefkasu vendar me zanima mnenje tistih ki so tam že bili. Šli bi s trajektom iz Benetk. Nazaj mogoče tudi z avtom čez Balkan.
Kakšne so kaj cene kampov tam, na kaj je potrebno paziti?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lefkada-kampiranje
9.3.2009 13:43:20   
viv_
Živjo!

Mi smo kampirali leta 2006 po vseh 4 Ionskih otokih - Krf, Lefkas, Kefalonija in Zakintos.

Šli smo s trajektom do Benetk. Potem pa s trakjektom iz Krfa do Igoumenitse. Lefkas je povezan s kopnim. Potem smo šli pa z lokalnimi linijami dalje Lefkas - kefalonija, Kefalonija - Zakintos. Iz Zakintosa smo šli nato na Kilni in do Patrasa ter iz Patrasa nazaj v Benetke.

Kampi v Grčiji so poceni, večinoma imajo tudi bazene. Za 2 odrasla + otrok (3 leta) + elektrika + avto + šotor smo v visoki sezoni plačevali povprečno 20€ na noč.

Lefkas je zelo simpatičen otoček, tudi kamp je bil lep, plaža ob kampu čudovita, pa tudi po otoku je kar nekaj lepih plaž. Bili smo pa v telih kampih:

Krf:
http://www.kardacamp.gr/main.asp?lg=2

Lefkas:
http://www.porosbeach.com.gr/en/home/index.html

Kefalonija:
http://www.camping-karavomilos.gr/uk/

Zakintos:
http://www.zanteweb.gr/zakynthos.zante/en/camping-zante

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu drum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lefkada-kampiranje
13.3.2009 23:34:07   
drum
Ker smo šoloobvezni je edina varianta iti na dopust v glavni sezoni. Se da zdržat poleti tam dol, pa kako je kaj z gnečo?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lefkada-kampiranje
1.4.2009 10:45:01   
pikapolona2
viv...kam greste pa vi letos?

(odgovor članu drum)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lefkada-kampiranje
1.4.2009 13:15:10   
viv_
Najprej kar se tiče Grčije:

mi smo bili v glavni sezoni konec julija / začetek avgusta. Vročina ni bila pretirana, stalno malo pihlja in je prav prijetno. Kampi so sicer polni ampak smo vedno dobili prostor, pa smo bili 2 šotora in 2 avtomobila. Res imamo zelo prijetno izkušnjo.

Edini minus so bile ose, ki jih je bilo tisto leto po Jonskih otokih res veliko.

pikapolona2 - mi gremo pa letos na Korziko user posted image  napopej mi linke, v katerih kampih ste bili!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?