|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 12:21:01   
naja17
Dan Kuchen je ful pohvaljena, vseeno me pa zanima, kako ste se odločile, če ste imele te dve na izbiro? Od Svee se odločam za Pino ali Carisso, Dan Kuchen so si pa tko vse podobne, pa lepe... Pravijo, da je Dan Kuchen bolj všečna, ampak Svea bolj kvalitetna? Kaj pravite ve?

THX!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 12:59:30   
matejkov
upam, da ima lahko tudi moški kako besedo v tej temi user posted image . jaz sem izbral kar dan kuchen, čeprav sem v lesnini naredu isto postavitev elementov tudi od svea in gorenje, ampak najbolj me je praktičnost elementov prepričala pri dan kuchen. imeli so ravno akcijo da dobiš 3 elemente za stroje zastonj - hladilnik, napa in pomivalni stroj ali pa pečica. 
3 nizke in 1 globok predal so imeli samo pri dan kuchen, drugje imajo samo variante s tremi predal. morda je bila ena varianta s 4-mi,ampak so bili po velikosti različni, kar pa je grdo izgledalo. dan kuchen ima še predale v podnožju - pult je zato malce višji, saj je podnožje visoko 15cm, ampak zelo prav pridejo. Kar se tiče cene pa je praktično isti rang z sveo in gorenjem. Dobr se je s trgovcem fajn pogovort glede izbire elementov, ker so nekatere finte, ki jih ima dan kuchen. primer: zaprta viseča 30cm široka omarica z 3-mi policami je skoraj pol cenejša od tiste ki nima vrat - ne logično, ampak resnično. Obstaja tudi finta, da dobiš še eno visoko omaro zastonj - za vgradno pečico. Naročiš dve omari za hladilnik in potem eno sam predelaš tako da skrajšaš vrata omare in narediš notri polico na katero daš potem pečico. skratka veliko takih fint je kjer lahko malce profitiraš.
Mene je na vse te stvari opozoril trgovec v lesnini na Rudniku g. Darko Kuhar. Morm rečt, da se drži tistega kar reče. glede dobavnega roka so se držali do dneva natančno in montaža je prišla točna tisti dan, ko so mi rekli.

 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 13:44:48   
timoteja
Dan Kuchen, visoko kakovostna izdelava, trpežnost, pa še naši poslovni partnerju so

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 13:57:26   
lotoska
Samo Svee ne. Nesposoben monter (vau, gratis montaža) nam je zaj. celo kuhinjo, tako da se lahko vsak dan znova jezim.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 14:14:34   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Dan Kuchen je ful pohvaljena, vseeno me pa zanima, kako ste se odločile, če ste imele te dve na izbiro? Od Svee se odločam za Pino ali Carisso, Dan Kuchen so si pa tko vse podobne, pa lepe... Pravijo, da je Dan Kuchen bolj všečna, ampak Svea bolj kvalitetna? Kaj pravite ve?

THX!


jaz imam Dan Kuchen, ker je bila najcenejša in veliko več sem dobila kot pri Svei. sem pregledala vse možne za kuhinje in imam dan kuchen in je super. zdaj bo že dve leti kar jo imam. in ne menjam. všeč mi je ker je kvalitetna pa hitra montaža, ker so omarice že cele.

pa strinjam se z matejkov, veliko dobiš pa fajn akcije imajo.


< Sporočilo je popravil Tanik -- 6.5.2009 14:16:10 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 14:23:41   
Tanchy
Dan kuhen - če bi še enkrat izbirala bi zagotovo vzela to user posted image user posted image user posted image Je izredno praktična in res popolnoma po željah še tako zahtevne kuharice ali pa kuharja.

Drugače imamo pa mi po izdelano naročilu zaradi mansardnih mer in prilagoditve - vse sem si zamislila sama, na osnovi ogleda kuhinj Dan kuhen.


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 14:40:29   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Dan Kuchen je ful pohvaljena, vseeno me pa zanima, kako ste se odločile, če ste imele te dve na izbiro? Od Svee se odločam za Pino ali Carisso, Dan Kuchen so si pa tko vse podobne, pa lepe... Pravijo, da je Dan Kuchen bolj všečna, ampak Svea bolj kvalitetna? Kaj pravite ve?

THX!


jaz imam Dan Kuchen, ker je bila najcenejša in veliko več sem dobila kot pri Svei. sem pregledala vse možne za kuhinje in imam dan kuchen in je super. zdaj bo že dve leti kar jo imam. in ne menjam. všeč mi je ker je kvalitetna pa hitra montaža, ker so omarice že cele.

pa strinjam se z matejkov, veliko dobiš pa fajn akcije imajo.



Ja, sej so nama tud naračunali več za Sveo kot pri DK, sam ko je bil prodajalec pri DK tok mim, da sem komej čakala, da grem... Bom šla še kam drugam po izračun, če bo kak bolj normalen prodajalec...

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
6.5.2009 14:55:52   
matejkov
svetujem ti da greš v lesnino na rudnik in rečeš za g. darko kuharja in bosta po moje prou fajn uštimala kuhinjo, kot ti bo najbolj ustrezala.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
11.5.2009 21:31:25   
naja17
Ok, do Lesnine na Rudniku nisem prišla, sem pa prišla do Viktorije v Kranju in danes naročila kuhinjo user posted image ... V primerjavi s kopalnico je bla to mala malca, čeprav mam občutek, da bo kdo rekel, da sva se zaletela.....

Kolk ste kej dal za Dan kuhinje?

(odgovor članu matejkov)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
12.5.2009 7:37:35   
Poka
Čeprav sem zagovornik slovenske kvalitete, moram priznat, da pri Dan Kuchen dobiš veliko več za isti denar. Tudi nama so pri Svei zaračunali veliko več. Kvaliteta je pa slabša... Ker sem sama obsedena z estetiko in opremljanjem in ful kompliciram, hiša še nima niti strehe, jaz imam pa zbrane že vse ploščice, kuhinjo, luči, tudi kuhinje hodim gledat že ene dve leti in se potem naučiš kaj je OK in kaj ne. Midva bova sicer vzela verjetno Nolte, Alno, če bo čas pokazal, da bo možno, pa mogoče celo Scavollini. Te zadnje imajo lak špirican okoli plošč, tako da se ne more odlepit. Za ceno niti nisem vprašala user posted image V vsakem primeru, bova pa verjetno pohištvo kupovala v Italiji, ker se da fajn s ceno skozi prit. Pri nas so namreč oderuške...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
13.5.2009 0:53:38   
matejkov
jaz sem dal za lesne dele 2500€ za kuhinjo velikosti 3,6*2,3 imam pa kotno korito in tudi nad njim kotno omarico - to dvoje kar nekaj prinese k ceni, ki bi bila blizu 2200€, če bi mel navaden kot in zgoraj navadno omarco, ampak je zato tudi veliko bolj praktično in lepše.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
13.5.2009 8:15:37   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: matejkov

jaz sem dal za lesne dele 2500€ za kuhinjo velikosti 3,6*2,3 imam pa kotno korito in tudi nad njim kotno omarico - to dvoje kar nekaj prinese k ceni, ki bi bila blizu 2200€, če bi mel navaden kot in zgoraj navadno omarco, ampak je zato tudi veliko bolj praktično in lepše.


Hadiča, reci, da si jo kupil nekaj časa nazaj... Jaz sem dala za leseni del 3.600, če seštejem spodnji del 4,3 in zgorni del 2 m user posted image  Mam pa eno rezano omarico, 2 x po 3- je predalniki, 15 cm izvlečno, eno dvižnouser posted image  A sva preveč dala?


Aja, je rekla, da bi naju brez akcije prišla drgač 5.400 user posted image

< Sporočilo je popravil naja17 -- 13.5.2009 8:16:12 >

(odgovor članu matejkov)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
13.5.2009 14:50:25   
matejkov
kuhinjo sm kupu letos v januarju ali februarju. hja 3600€...ne vem a je preveč al ne, ker velik omarc je takih k nesmiselno veliko koštajo, ampak če ravno tako hočeš in da te noben ne opozori,da precj stane potem pač toliko pride na koncu cena. mehanizmi - dvižni in izvlečni vedno kar nekaj prinesejo na ceno. jaz nimam nobenega mehanizma v omarcah- ne zgoraj ne spodaj. navadne poličke in to je to. vratca pa se odpirajo tako kot vsa vrata v hiši - nič tistega odpiranja navzgor ali kaj podobnega. Če ti bo kuhna ustrezala, da boš v njej potem uživala kuhat pol boš takrat pozabla na kak dodaten €, ki si ga zdj dala. velik velik velik več se lahko da za kuhinjo, če imaš denar in hočeš malce bolj ekstra kuhinjo imet.
kar se pa tiče tistih cen, ki bi veljale izven akcije pa so zame larifari. če bi jst se odloču kupit kuhno izven akcije bi hotu jo met po akcijski ceni al pa nebi mel kupčije...


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
13.5.2009 20:32:57   
naja17
S pomočjo ene izmed uporabnic user posted image , sem danes zmanjšala ceno in mislim, da je kar ok cena, ker midva imava pa le povsod predalnike, pa dvižno omarco, pa eno izvlečno (ki je sicer dražja kot 30 cm, vendar nama tko paše), pa dve omarici se odpirata na gor, navadna vrata so samo pri koritu... Bo, zdej mi je kul, ceneje pridem skoz kot pri Svei, ki mi niti približno ni bila tako všeč kot Dan, tako da bo user posted image ...

Kar se pa akcij tiče, se pa strinjam... Sej vem, da je samo zavajanje ljudi, morda kaka malenkost, to je pa to...

Hvala matejkov za podrobne opise!

(odgovor članu matejkov)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
14.5.2009 10:17:39   
Anonimen
Fajn, da sta uredila in sta zadovoljna user posted image .

Nakup kuhinje je res velika investicija in je potrebno kar na nekaj stvari paziti, na samo postavitev, da se vse omarice odpirajo, da hladilnik ni zraven pomivalca oziroma je vmes blenda, kakšna je nosilnost predalov in omaric, kakšni so materiali (iverka, MDF, masiva s polnilom ali brez, folija z robom ali brez, lak, furnir,..), kakšna je izkoriščenost omaric in katere omarice se uporabi (z mehanizmi ali brez, klasično odpiranje ali dvižno), ali se prodajalcu sanja, o čem govori ali ne (strokovnost in izkušnje), ali je montaža vključena v ceno ali ne, je dostava vključena in kaj to pomeni - vnos v stanovanje ali samo do vrat, kakšen je dobavni rok,...

Akcije so pa akcije in "akcije". Klasične akcije so OK, trgovec v veliki konkurenci mora nekaj ponuditi, da se od konkurence razlikuje in kupce pritegne. Akcija bo šla mogoče nekje do 20% ali še kaj čez, mogoče se dogovori z dobavitelji za skupen popust ipd.
"Akcije", kjer oglašujejo 40, 50, 60 in več procentni popust pa so nategovanje ljudi - to pomeni, da so izhodiščno ceno nabili navzgor in potem na to dali "popust". Dejansko prodajajo po redni ceni ali pa je dejanski popust 10, 15%.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Svea vs. Dan Kuchen
14.5.2009 10:34:53   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Fajn, da sta uredila in sta zadovoljna user posted image .




Jaaa user posted image ... Hvala ti Ankica, še tkole javno, tebi in tvojem možeku user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?