|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZSji N-tič
20.4.2009 22:56:17   
Raho
Spoštovani RR tim!

Ali mi lahko kdo od pristojnih razloži, zakaj ne morem pošiljati ZS-jev? Napišem ga, kliknem pošlji, potem pa se mi izpiše ERRORuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZSji N-tič
21.4.2009 9:04:03   
kjava
Raho, meni ga je danes uspelo poslat, včearj pa tud ne. Mogoče so zdaj porihtali.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZSji N-tič
21.4.2009 9:05:16   
rija
mah, sem obupala...3x napisala, 3x error.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZSji N-tič
21.4.2009 11:11:11   
Jerneja_
Pozdravljene! Zs ji bodo malo nagajali, ker počasi prehajamo na nove zs-je. Hvala za razumevanje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 12:06:34   
Jerneja_
Danes bomo lansirali nova zasebna sporočila. Prosim, da user posted image user posted image  pozitivne odzive user posted image user posted image  in morebitne napake javite na to temo. Hvala!!

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 21.4.2009 12:07:07 >

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 13:24:06   
ssevin
Ne razumem, kakšna nova zasebna sporočila? A spet bo nov sistem? Upam da lažji...user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 14:23:21   
Jerneja_
SSevin zasebna sporčila še niso bila prenovljena. No sedaj bodo kmalu zunaj prenovljena zasebna sporočila. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 14:27:02   
Anonimen
A pa bodo stara vsa ohranjena v boxu?

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 14:27:44   
Jerneja_
DA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 14:38:52   
ssevin
In kak bo zdaj to zgledalo, ker jaz si pač ne dopisujem...no, saj če si nisem prej, pol itak ne morem vedet razlike na podlagi nove verzije.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 14:44:20   
Jerneja_
Ja sedaj je naložena še stara verzija ZS jev, lahko pogledaš kako izgleda. Nova bo malo drugačna z izboljšavami, predvsem pa ne bo več prihajalo do napak glede dostave ZSja.

Izboljšave so predvsem te:
- da ni več omejen prostor (lahko pošljete in prejmete neomejeno število sporočil, ni potrebo arhiviranje)
- ne bo več potrebno dodajati kontaktov v imenik, ker boste iskali med vsemi člani direktno pri sestavljanju sporočila
- spremljali boste lahko celotno vsebino vašega pisanja v sporočilu...

Obveščam vas še, da sedaj delajo tudi povratnice.

Ostalo pa še podebatiramo, ko bomo zaštartali. OK?

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 14:53:26   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Ja sedaj je naložena še stara verzija ZS jev, lahko pogledaš kako izgleda. Nova bo malo drugačna z izboljšavami, predvsem pa ne bo več prihajalo do napak glede dostave ZSja.

Izboljšave so predvsem te:
- da ni več omejen prostor (lahko pošljete in prejmete neomejeno število sporočil, ni potrebo arhiviranje)
- ne bo več potrebno dodajati kontaktov v imenik, ker boste iskali med vsemi člani direktno pri sestavljanju sporočila
- spremljali boste lahko celotno vsebino vašega pisanja v sporočilu...

Obveščam vas še, da sedaj delajo tudi povratnice.

Ostalo pa še podebatiramo, ko bomo zaštartali. OK?



Jao suuuper, odlično. Samo še dopisovalce rabim user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 16:21:08   
Jerneja_
user posted image  ti se vedno najdejo!

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 20:16:51   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Danes bomo lansirali nova zasebna sporočila. Prosim, da user posted image user posted image  pozitivne odzive user posted image user posted image  in morebitne napake javite na to temo. Hvala!!


user posted image : lep pregled pogovora, zbrana sporočila, ki spadajo skupaj (prejeto in poslano)
user posted image : vidi se avatar pošiljatelja

user posted image : kje pa so smeškiuser posted image  Jaz brez tega več ne znam pisat v RR user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 20:19:32   
Jaka RR
@*bubi* par dni bo še potrebno počakati na smeške. Najprej stestiramo, kako bo na takšnem obsegu sporočil (verjemi, da jih ni malo :)) deloval sistem. Potem pa vključimo še druge nove funkcionalnosti.

Lep pozdrav,

Jaka


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 20:26:35   
*bubi*
Ja, ni problema. Jaz bom kar naprej pisala user posted image


user posted image : meni so prav prišle mapice za razvrščanje sporočil. Sicer so se zdaj vsa ta sporočila ohranila, samo kje naj iščem točno določeno med 200-timi? Samo primer: v eni mapici sem imela vsa sporočila, v katerih so bili domači naslovi ali telefonske številke.
user posted image : kako bo s povratnicami? Te zdaj na koncu niso delovale. Bu tukaj kje vidno, če je bilo poslano sporočilo prebrano?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 20:31:59   
Jerneja_
*bubi*, mape so del nadgradnje, ki še pride. To je osnovna verzija, kot je že Jaka napisal pride še več stvari.

Povratnice in maili sedaj delajo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nova zasebna sporočila
21.4.2009 20:37:27   
Jaka RR
Jerneja se je "hecala". Povratnice še prihajajo. :)

Ampak vi kar pridno prihajajte s predlogi. Je že tako, da ste v Sloveniji najbolj izkušeni uporabniki, najbolj zahtevni in generirate najbolj advanced ideje :). Ampak mi imamo radi izzive :) Torej, kar naj prihajajo...

Lp,
Jaka


(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?