|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tenerifi
21.4.2009 18:57:20   
nana24
No situacija je sledeča, oktobra se odpravljamo na kanarske otoke z 1.5 letnikom. destinacija in čas se mi tako glede dokaj kratkega poleta kot tudi temperature zdita primerni za enoinpol letnika. Vsaj kolikor sem prebrala tule na RR kjer je veliko tem odprtih o kanarskih otokih. me pa zanima le eno kar nisem zasledila nikjer. Vse agencije imajo odhod iz graza ali munchena pa me zanima tiste ki ste že potovale preko agencij ali poskrbijo za prevoz do letališča in s čim? Ker če je kaki kombi to sigurno traja vsaj dve uri in če prišteješ še čas na letališču in polet je pa kar malo preveč za otroka? Ali bi mi katera iz izkušenj potem bolj priporočala turčija ki je bližja, leti se iz brnika topla pa je oktobra kot sem brala na forumih ravno tako? nisem še bila ne na tenerifih ne v turčiji niti na letalu z otrokom zato je vsak nasvet dobrodošel.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tenerifi
21.4.2009 20:45:24   
Lunanai*
Mi smo bili na Tenerife. Od letališča do hotela soorganizirali avtobus. Vse skupaj ni trajalo prav dolgo, tako da ne skrbi.

(odgovor članu nana24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tenerifi
21.4.2009 23:04:35   
LUNA83
nana24,.. pazi za Tenerife zna bit problem,ker ni dovolj prijavljenih potnikov in ti potem zadnji dan stornirajo potovanje. Midva z mojim sva lani plačala Tenerife cca 1500 eur in potem so nama !3! dni pred odhodom rekli da z najinim dopustom pač ne bo nič,ker ni dovolj prijavljenih za let.

_____________________________

Čakamo +

(odgovor članu Lunanai*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tenerifi
6.5.2009 21:39:00   
soraya37
Pozdravljeni!

Konec junija odhajava s hčero (10 let) na Teneriffe. Polet z letalom traja 4 ure, transfer iz letališča na južni del Tenerifov pa samo pol urce vožnje z avtobusom.

Če želite, vam lahko po vrnitvi napišem in opišem svoje potovanje, doživetja in dogajanje na Teneriffih

soraya

(odgovor članu LUNA83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.5.2009 22:19:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tenerifi
9.5.2009 21:04:18   
mary_lou
Ali imajo slovenske agencije, ki ponujajo počitnice na kanarskih urejen transfer do avstrijskih letališč ali pa si transfer urediš sam? 

< Sporočilo je popravil mary_lou -- 9.5.2009 21:07:21 >


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tenerifi
9.5.2009 21:21:16   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

Ali imajo slovenske agencije, ki ponujajo počitnice na kanarskih urejen transfer do avstrijskih letališč ali pa si transfer urediš sam? 


Ja, to sprašuje tudi nana po moje, in odgovor je NE, nimajo urejenega prevoza do avstrijskih letališč, prevoz si moraš organizirati sam.

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?