|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvič v kamp...
11.6.2009 9:21:12   
nutela
Z družino gremo letos prvič kampirat in zanima me ali ima katera kak splošen seznam reči, ki jih ne smem pozabit (vem, da marsikaj je pač odvisno od posameznika kaj bo vzel pa vendar so osnove verjetno bolj splošne).

Hvala in lep pozdravčekuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 9:23:17   
susica
ola! jaz hodim ze nekaj časa v kamp! lahko ti povem par stvri ki ti pridejo prav ampak ne vem če greste v šotor ali prikolico

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 9:32:29   
Hope2
Pejd si mal pogledat na forum počitnice, tam imaš tudi kampiranje in vse kar rabiš zraven

evo še link http://www.ringaraja.net/forum/Kampiranje/forumid_253/tt.htm

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.6.2009 9:33:30 >

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 9:54:30   
Anonimen
Moja stara mama je mela tako dolg seznam nujnih stvari za kampirat, da je limuzino zamenjala za kombi user posted image
Tko da so nujne stvari res relativne user posted image

(odgovor članu nutela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 10:08:34   
kalbo
Predvidevam, da greste v šotor:

Šotor:
Podložna ponjava, dobri klini (ne tisti priloženi), kladivo, električni kabel v kolutu 50m, blazine za spanje, nekaj dodatne vrvi. Zelo prav pride najcenejši paviljon, da ne stopiš ravno direkt iz šotora na dež. 

Kuhinja: Električni ali plinski kuhalnik, škaf za pranje in prenašanje posode. En večji lonec za špagete, en manjši lonec za omake ali juho, ponev, skleda za solato, bištek platični kozarci oziroma šalice, krožniki, zelo prav pride plinski žar.

To je zaenkrat to, če mi pride še kaj na pamet, pa napišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 10:10:29   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Predvidevam, da greste v šotor:

Šotor:
Podložna ponjava, dobri klini (ne tisti priloženi), kladivo, električni kabel v kolutu 50m, blazine za spanje, nekaj dodatne vrvi. Zelo prav pride najcenejši paviljon, da ne stopiš ravno direkt iz šotora na dež. 

Kuhinja: Električni ali plinski kuhalnik, škaf za pranje in prenašanje posode. En večji lonec za špagete, en manjši lonec za omake ali juho, ponev, skleda za solato, bištek platični kozarci oziroma šalice, krožniki, zelo prav pride plinski žar.

To je zaenkrat to, če mi pride še kaj na pamet, pa napišem.


Pa bog ne daj na džezvo pozabituser posted image .

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 11:14:29   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Predvidevam, da greste v šotor:
Šotor:
Podložna ponjava, dobri klini (ne tisti priloženi), kladivo, električni kabel v kolutu 50m, blazine za spanje, nekaj dodatne vrvi. Zelo prav pride najcenejši paviljon, da ne stopiš ravno direkt iz šotora na dež, vrv za obešanje brisač, kjukce, manjši lavor (škaf) da boš lahko kaj malega oprala, miza, stoli, ponjava za malo zasebnosti(če hočeš), spalke, po domače povštri(kak se že reče) ker mi smo jih pozabil potlej smo jih pa med potjo kupovaluser posted image user posted image , kašna mizica za kuhinjske reči gor postavit, da nimaš vse na tleh zloženo, električno skrinjo za shranjevanje živil, balon za vodo
Kuhinja: Električni ali plinski kuhalnik, škaf za pranje in prenašanje posode. En večji lonec za špagete, en manjši lonec za omake ali juho, ponev, skleda za solato, bištek platični kozarci oziroma šalice, krožniki, zelo prav pride plinski žar, pribor za pečenje, tlačenje krompirja, mogoče celo palični mešalnik
To je zaenkrat to, če mi pride še kaj na pamet, pa napišem.

Pa bog ne daj na džezvo pozabituser posted image .
lp

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 11:20:52   
kalbo
Aja, pa ena pomembnejših stvari...hladilnik :)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 11:34:46   
mala maja
pa smetišnico in kašno manjše omelce, ker boste kar veliko nanosili iglic iz kampa v šotor.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 12:16:01   
*Pija
Ja pa vzami še kakšne deke je lahko kar mrzlo nasploh če boste v šotoru. Pa blazino na kateri boste spali naj bo čim višja-nasploh če ste radi bolj komot. Jaz ko spim na tisti čist nizki sem zjutraj trda ko kamen. No mi ko gremo v kamp tak vlečemo odvečno kramo zravn. Smo na morju tako kot domauser posted image

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 12:48:01   
Rožica I
Nujno- EU vtičnico oz vtikač user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu *Pija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 17:40:39   
Splišni
Pa un šejker za palačinke, če ne boste mikserja s seboj vlekli.

Pa pumpo za plazine, če imate blazne.

Pa kakšno baterijo, če še ni nobeden napisal.

Pa kaj za na tla, kakšno uno plastilno tanko ležalko, če imate male otroke, da se lahko gor igrajo.

Pa pepelnik za na plažo, če kadite (ne, saj ne,user posted image , ampak a ni dober):

user posted image



< Sporočilo je popravil Splišni -- 11.6.2009 17:42:13 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvič v kamp...
11.6.2009 21:53:29   
Katjusa
moj seznam:
šotor (sama sem ga enkrat že pozablauser posted image user posted image user posted image user posted image sem se 100km od doma spomnla, da je šotor ostal domauser posted image user posted image user posted image )
blazine za spanje + pumpa priporočam električno
spalke(lahko tud kake odeje)
rjuhe za blazine
paviljon+ kaka stranica (ker, ko je sonce nizko ti zna fino pripekat iz strani)
miza+stoli
če je šotor v predprostoru brez podna neki za podložit (mi smo mel včasih kr take babusove tepihe k so za na plažouser posted image
indukcijsko kuhalno ploščo al pa plinsko in seveda bombo polek
električni kabelj
luč na elektriko
hladilna torba ali hladilnik
, v glavnem neki, da se prklopi na elektriko in da hladi
vrečke za smeti
wc papir
kaka skleda
za prat sadje in zelenjavo in da lahko not nardiš kako paradižnikovo solato
nož za rezanje zelejnave in kruha
deska
papirnati servetki
3-5 bombažnih srvetov
1 posoda za kuhanje (jst vzamem tako da lahko not skuhal al hrenovke al pa testenine)
plastični krožniki in kozarci, noži vilčke žličke (poskrbim, da dol ne pomivam veliko posode)
eva vilica za čevape obračat
pa ena posoda za pečt
olje, sol začimbe (lahko tud dol kupiš)
kaka baterijska svetilka
če pijete kavo pol moreš vzet s sabo tud kako posodo za kavo kuhat....
kaka flaša ali kanister za čisto vodo
detergent za posodo in gobica
poličke ali kaka omarca za odlaganje kuhinjskih pripomočkov
vrvica za brisače sušit
riberžl za kumarce naribat

Mi ponavadi skoraj nič ne kuhamo tak da imam res minimalno s sabo tolk da ptrokom skuham kako juhico al pa kej takega drgač pa smo dol res bolj na izi in na hladni hrani.... sicer ni zdravo sma sej nismo cel mesec.... gremo pa kdaj ven na kako večerjo:)

rdeče obarvane stvari bom jst vzela, ko bomo šli samo za 2-3 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image

verjetno sem še kej pozabla ampak mislim, da s tem bi se komot preživela


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 11.6.2009 22:01:41 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvič v kamp...
12.6.2009 11:32:27   
mala maja
ja led svetilka, ker boste verjetno imeli elektriko, da boste imeli zvečer luč. Baterijska svetilka se hitro sprazne.

Pa letos bomo mi vzeli kresničke , da jih bomo navezal na vrvice šotora. Se je lansko leto mali kmalu ves polomil ko se je spotaknil

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvič v kamp...
12.6.2009 11:45:38   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

ja led svetilka, ker boste verjetno imeli elektriko, da boste imeli zvečer luč. Baterijska svetilka se hitro sprazne.


Mi imamo tisto baterijsko, ki se fila na elektriki. Da jo lahko po potrebi tudi v šotor damo, če tam ni kabla potegnjenega.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvič v kamp...
12.6.2009 11:46:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

Pa letos bomo mi vzeli kresničke , da jih bomo navezal na vrvice šotora. Se je lansko leto mali kmalu ves polomil ko se je spotaknil


Ja, toje pa res fajn, če je precej teh štrikov. Pa videla sem pri enih, da imajo ene svetleče trakce gor navezane. Bogve kje se to dobi. Mi smo imeli WC papir gor navezan.user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?