|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kuhate???
19.7.2009 8:10:34   
baby22
pozdravljene,
mene pa zanima kaj sploh kuhate...za kosilo na primer...na hitro..., ker se mi ne da prav dolgo pacat v kuhinji, sploh pa zdaj ko je zunaj takooo vroče... pa tudi zdi se mi da se jedi ponavljajo...rabim malo spremembe...smo že naveličani enoličnosti...user posted image
mogoče mi katera pomaga tudi pri kakšnih slastnih prigrizkih, za otroke, ki se hitro pripravijo...user posted image

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kuhate???
19.7.2009 11:09:38   
tanjusi
lahk tam pri kerensi pogledašuser posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kuhate???
19.7.2009 12:03:41   
tosja
Mož dela pizzo, ker se meni ne dauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kuhate???
19.7.2009 13:52:43   
srček2007
pozdravljena
recept za otroke: vzameš listnato testo (lidl že odtajano in razvlečeno) namažeš z ketcapom, na ketchap rezine salame (šunka,...), nato rezine sira. zviješ v rolo in nato režeš kolobarčke 2cm debele. položiš na peko papir in pečeš 20 min na 220°C. ali pa narediš hrenovke v testu, testo narežeš na 6 kvadratkom (testo lidl), namažeš s ketchapom inpošuješ s sirom zapico in gor položiš hrenovko (po dijagonali), nasprotna kota prekrižaš in namažeš z jajcem, da lepš zgleda pa posuješ še s sezamom.
za odrasle:
vzameš kvašeno testo, razvaljaš na 0,5cm debelo, namažeš s kislo smetano, potrosiš s sirom za pico, zrolaš. lahko pomažeš z jacem, nato daš peči 3o min na 180°C. zraven pa postržeš s kakšno dobro šopsko solato
ali
vzameš rumene paprike dobro opereš,posoljene, poprane (po okusu) in dobro posušene daš v pomaščen pekač in pečeš 20min na 200°C. nato poliješ z 3dcl smetane za kuhanje (zame je najboljša od dukata) in nato nazaj v pečico za 10 - 15 min. zraven daš lahko riž, pirekrompir ali pa sam kakšen dober kruh.
to je od mene na hitro


_____________________________

Če se ničesar ne bojiš, tudi ne ljubiš nič.
In če nič ne ljubiš, kakšno radost
imaš v življenju?
(S.C.)


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kuhate???
19.7.2009 13:57:22   
botrca
Jaz sem prepražila mleto meso in dodala rdečo in zeleno papriko malo začinila s čilijem in salsa omako, naribala malo sira ter nafilala v tortiljo in jedla...malo zelene solate in to je to. Mislim, da je kar enostavno in dobro.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu srček2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kuhate???
20.7.2009 14:39:17   
tosja
Mesni štrudl, pa paradižnikova solatauser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kuhate???
20.7.2009 14:40:06   
Splišni
Tašča je naredila z mesom polnjene bučke, tako da bomo to pogreli.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?