|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pampaška trava
2.7.2009 23:03:32   
Katrin
Pozdravljene!

Tiste, ki jo imate: jo je treba postrič/porezat jeseni ali spomladi?

In drugič: ali jo je potrebno čez zimo zaščititi (s smrekovimi vejami npr.) ali kako drugače?

Hvala za vaše odgovore user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pampaška trava
3.7.2009 7:23:25   
Gordana-3
jaz jo režem pozno v jeseni, ko se že sama začne sušit. dodatno je ne zaščitim - ne pokrivam jo z ničemer.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pampaška trava
3.7.2009 7:42:17   
ALWAYS LARA
js sem jo vedno samo povezala v šop in zavila v kopreno. porezala sem jo spomladi ko je začela na novo odganjat

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pampaška trava
3.7.2009 7:58:51   
honey
Jaz sem jo kupila lansko leto jeseni, ampak sem jo imela čez zimo v garaži. Glede na to, da so v Logatcu kar "hude" zime (s tem mislim kar 10 °c razlike z Ljubljano), so mi povedali, da mi bo pozimi zmrznila in da naj jo raje posadim spomladi, da se do jeseni dobro ukorenini. Porezala sem jo spomladi, ko sem jo posadila v zemljo. Mi je pa bivša soseda (živi na Vrhniki) svetovala, da naj jo čez zimo zvežem v šop, korenine pa izdatno zaščitim z gnojem - kar približno 0,5 m okrog in okrog, ker drugače, da mi zna zmrznit. Njej so 2 zimi zapored pomrznile, odkar jih pozimi zaščiti, je v redu. In res gledam pri nas v bližini so imeli lansko leto zelo lepo travo, letos pa tudi odgnala ni, ker je niso zaščitili. Ampak pomembno je, da zaščitiš korenine, ne toliko "šavja", ki porumeni.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pampaška trava
3.7.2009 8:59:04   
Anais Nin
Pozdravljene,

jaz sem pa letos spomladi zasadila 2 sadiki pampaške trave in sta prav zanikrni - taki ofucani. A je to normalno, bosta drugo leto bolj gosti?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pampaška trava
3.7.2009 13:17:11   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

jaz jo režem pozno v jeseni, ko se že sama začne sušit. dodatno je ne zaščitim - ne pokrivam jo z ničemer.


SEm enako počela

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pampaška trava
3.7.2009 14:33:02   
Katrin
Hvala vsem za odgovore user posted image

Pri nas jo en sosed poreže jeseni, drugi spomladi, pa obema dela user posted image

Meni je bolj smiselno jeseni, ja; in vseeno jo bom potem zaščitila, pred zmrzalijo.

Hvala user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pampaška trava
3.7.2009 17:20:01   
dulcinea
Moji mami pa vsem v vasi je pa letos povsod zmrznila. Kljub zaščiti.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pampaška trava
31.7.2009 22:19:01   
Meggi
Eto tudi meni. Pa še za rojstni dan sem jo dobila. user posted image  Sem kr čakala kdaj bo pognala, pa do danes ni!user posted image  Zmrznila menda res. Sem jo pa septembra zasadila.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?