|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priprave na poroko
15.8.2009 11:57:30   
sajablue
Mene pa zanima kako so potekale vaše priprave na poroko?user posted image
Koliko prej ste z čim začeli?

Namreč midva sva resda še mlada (21 in 24) a zaročena  od oktobra lani, vendar se za poroko še nisva menila-imava stanovanjski problem kot mnogi tukaj verjetno user posted image  

Res bi bila hvaležna opis kakšnega poteka-od vabil do tega kdaj ste povedali staršem in bližnjim, obleke, prstani, itd....skratka vse kar paše zraven....

Hvala vsem že vnaprej!

user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: priprave na poroko
15.8.2009 23:01:20   
malania
Čestitke! user posted image

Jaz sicer še nisem poročena, lahko pa ti povem, da se je moja sestra začela pripravljati cca. pol leta prej. Z možem sta imeala zvezek kamor sta si pač sproti pisala stvari itd..

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu sajablue)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: priprave na poroko
16.8.2009 19:38:38   
nadya
Midva sva začela približno pol leta prej. Najbolše, da si omisliš poročni planer, kjer maš približno v časovnem zaporednju napisano kako naj bi stari potekale (kdaj vabila, kdaj gostilna, muzika...). Prve stvari so sigurno mat.urad, cerkev, gostilna in muzika. Če se poročita v kakšnem udarnem mesecu (maj, junij) so gostilne precej zasedene.









(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: priprave na poroko
17.8.2009 8:54:46   
Martinčka
jaz vse delam preko poročnega planerja ki ga imam na računalniku... takoj ko sva se zaročila pa sem kupila precej poročnih revij... slovenskih tako ni kaj dosti, ampak imam precej angleških, hrvaških in italijanskih ter tudi ameriških.. tam dobiš veliko idej da približno veš kakšno poroko si sploh želiš...
sicer sva pa najprej rezervirala 10 mescev pred poroko fotografa, muziko ter gostišče! ker to gre zagotovo precej hitro.. potem sva pa še na uradu rezervirala datum 9 mescev prej... potem so se pa začele priprave... ko sva vedla kakšen stil želiva in katere rože bodo rdeča nit na poroki sva lahko začela oblikovati "save the date" kartice in vabila... vse ostalo pa potem sproti prihaja... tudi obleko če si jo boš sposodila je treba hitro rezervirat, če si jo boš pa kupila pa jim moraš dat 4-6 mescev časa da ti jo bodo v pravem času pripeljali ali po meri naredili (jaz sem si jo kupila v aprilu in jo dobim septembra, s tem da imam zdaj drugo probo, ker jo potem čisto na tvoje telo prilagodijo!)...
tako da res da najbolje da greš po kakšnem planerju, ker vsaka ima malo drugačno poroko in je težko rečt kateri plan je od katere dober!
vsekakor pa če imata točno želeno glasbeno skupino in gostišče da morata to narediti čim prej če jih želita imeti na svoji poroki, ker nekateri so zasedeni po leto vnaprej!

srečno in uživaj v pripravah!

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: priprave na poroko
17.8.2009 21:46:27   
maja&m
Martinčka-kje pa dobiš ta poročni planer?

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: priprave na poroko
18.8.2009 10:52:49   
Lenck
hja, planiranje ("kaj pa če bi se poročila?" - "kdaj?") se je začelo pet mesecev pred poroko, nekaj zadev tri mesece prej (matični urad, kraj poroke, prstana, vabila), večino pa v zadnjem mesecu oz. tednih (gostišče, obleke...). vse je šlo krasno skozi.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: priprave na poroko
18.8.2009 12:51:56   
Martinčka
maja&m jaz sem si kupla cd s planerjem ampak imaš tudi precej zastonj planerjev na internetu.. vtipkaj wedding planner download v google pa ti bo kaj našlo...
Jaz imam sicer iDO wedding couple Edition  od Elm Software program.. sem si najprej downloadala demo verzijo in mi je blo full všeč pa sem si ga potem kupila! mi je res super stvar!
pozdravček

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: priprave na poroko
18.8.2009 13:28:57   
Lunca1
Midva sva se zaročila eno leto pred poroko  (junij) in kmalu tudi začela letat okrog za lokacijo. No recimo nekaj mesecev kasneje. (avgust, september) Nekje januarja sem šla jaz iskat obleko, moj nekoliko kasneje. Vse ostalo pa kasneje, nekje od marca naprej.

(odgovor članu sajablue)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: priprave na poroko
20.8.2009 9:31:21   
sajablue
user posted image user posted image   super!!! Hvala! vsaka stvar vedno prav pride!!

Upam, da imate vse lepe spomine na lep poročni dan.




(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?