|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec in jedilnik
1.9.2009 12:51:02   
Majabo
Imam vprašanje o prehrani v vrtcu, morda mi lahko pomaga kakšna mamica ....

Ali obstaja kakšo pravilo, da imajo starši vpogled v tedenski jedilnik svojega otroka v vrtcu?! user posted image
vem da jedilniki visijo po stenah....ampak nas mali ima dieto, pa si tudi zelim videti in vedeti kaksne obroke bo dobival.
Ko sem to opmenila vzgojiteljici, je rekla, da takega primera pa še ne...
ja pardon no...je tako čudno kar prosim?!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec in jedilnik
1.9.2009 13:05:44   
Anonimen
pri nas je bil jedilnik na internetni strani tega vrtca
Lp

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec in jedilnik
1.9.2009 13:11:22   
Elica
Pri nas visijo jedilniki za 14 dni, pa tudi na spletni strani vrtca so objavljeni za cel mesec, ampak to ni nujno da je ažurno. V našem vrtcu je ena gospa, ki je organizatorka prehrane, pa je najbolje, da vprašaš če tudi pri vas v vrtcu obstaja takšna oseba in se z njo pomeniš o jedilniku oz. dieti vašega fantka. Pri nas vem, da so tudi vzgojiteljice lani, ko je pričela naša hodit v vrtec na prvem sestanku spraševale, če ima kdo kakšno posebnost, alergije, diete .....
Upam, da boste uredili tako da bo ok.
lep pozdrav

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec in jedilnik
1.9.2009 13:18:18   
@lina
organizator prehrane v vrtcu je prava oseba, na katero se lahko obrneš. Pravzaprav ta oseba (vsaj pri nas) pripravlja jedilnike in tudi jedilnike za diete. Pri nas se vsi starši, ki imajo diete, osebno pogovorijo z organizatorico prehrane o posebnostih.

(odgovor članu Elica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec in jedilnik
1.9.2009 13:23:17   
Majabo
da bo dobival dietno prehrano o tem ni dvoma, saj ima potrdilo od zdravnika
jaz bi čisto tako, zase pač rada vedela kaj pripravljajo
sem tudi jaz razmisljala, da bom stopila do kuhinje ker ponavadi je v velikih vrtcih ena oseba samo za dietno hrano zadolzena

(odgovor članu Elica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec in jedilnik
1.9.2009 13:24:59   
sončnica24
Jaz bi na tvojem mestu stopila do tajnice v vrtcu in bi jo prosla če se lahko s to osebo, ki prirpavlja jedilnike dogovori da bi rada videla jedilnike za vnaprej ker imajo tudi ostali to možnost.

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec in jedilnik
1.9.2009 13:41:52   
bskrle
Poglej kaj ti piše v pogodbi, če so dolžni obesit jedilnik, potem imaš pravico do vpogleda, drugače pa ne.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec in jedilnik
1.9.2009 19:25:35   
jakaracman
Naša je bila alergik in sem tedensko dobivala njen jedilnik.Sem pa sama prosila organizatorko prehrane.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtec in jedilnik
2.9.2009 10:35:37   
Majabo
bom mogla it do kuhinje
vzgojiteljica je danes namreč rekla, da ni možno

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?